Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę ! Przyznała się brzydota, że jednak mnie widziała! :mrgreen:
Nie wiem czemu, ale mnie ten brak świnek wybił z toku myślenia :P A Ty mnie nie widziałeś, bo mój Paszmat mało charakterystyczny jest.

 

Ale OBK już w porcie od 3 dni ;]

 

Przy okazji, pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czerwonego GTeka widzianego wczoraj (zresztą ostatnio dosyś często) w miejscowości Olza. Ktoś z forum? Świnek nie było i tak pytam ;) I przy okazji kierowniczkę niebieskiego eSTIaja widzianego i obmachanego w Katowicach jakieś 2tyg temu (wtorek?), w okolicach ul. Łubinowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Harvester,

 

biale GT kombi już niebawem zasili drużynę z Warszawy. Nowy nabytek będzie krążył przeważnie po Wilanowie, Sadybie i okolicach. Pewnie też na palc manewrowy :) uda mu się dojechać.

 

Wzajemne pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej robas Wypatruj za Passatem kąbi na rzeszowskich numerach, oświniaczonym Outbackiem też na Rzeszowskich (już niebawem będzie u mnie) i być może jeszcze jednym autkiem, ale narazie nie uprzedzam faktów. Ja pojawiam się na Puławskiej kilka razy dziennie, w centrum też bywam często i na pradze :P ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie dziwne pozdrowienia dla kierownika nowego błękitnego Forka CBY....., który był łaskaw zajrzeć do mnie, ale pozdrowić to już nie bardzo.

Pozdrawiam go tylko dlatego, że moja córka krzyknęła:

mamo, zobacz SUBARU :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika granatowego GT-a, za ktorym usilowalem sie utrzymac lecac od strony urzynowa w pulawską, na łuku sie zorientowalem ze mam łyse opony i wiozę fotel ktory zaatakowal szybę i muszę zwolnic a potem sobie przypomnialme ze jade za rezerwie paliwa i z wielkim zalem po raz drugi musialme zdjąc noge z gazu - ale ladnie poleciałes i widzialem ze jakis kolo w czyms podobnym do sportowego chcial sie przez chwile ścigać :mrgreen: kurcze wniosek jest jeden muszę bezwarunkowo zmienic opony :mrgreen:

 

pozdrawiam też kierownika blue STI MY08, który bardzo głosno przewarczal przebulgotal pulawską - zobaczyłem go na wysokosc "CPN-u" na pulawskiej gdzie udało mi się dojechac z wielkim westchnieniem ulgi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...