Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę problemu, przy okazji czegoś nowego się nauczymy i mile zaskoczymy nasze żony

... Właściciel lokalu u którego wynajmujemy salon na pewno nie zdąży do listopada, przenieść swojego interesu do drugiej części budynku .

Może więc zorganizujemy razem z Ragą Helloween . :twisted:

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Moja fotka z ostatniego Helloween :twisted:

 

0324140893xx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego OBK rej SY spotkanego dzis godzina 10:15 na ulicy Lagiewnickiej w Bytomiu oraz dla czerwonej imprezki na blaszkach SO na ulicy Pow.Warszawskich,

kiwek nie bylo bom jechal slicznym rdzawym wynalzkiem marki Zuk w kolorze subaru imprezy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Szczura75, który dziś spieniężył swoje felgi, dla Artiego, który pomógł mi te felgi załadować do mojej subaryny i pokazał na co stać wydech 2.0 n/a :) (ja tez tak chce!!!!) i Liska, który mnie jutro musi obudzić rano, żebym pojechał do ASO o 9 :).

teraz grupowe bezosobowe:

grafitowy (?) WRX lanos koło PWr

czarny forek, też koło PWr- blisko B4 i B5

WRX bugeye na angielskich blachach i z kierą po złej stronie (minęliśmy się na dyrekcyjnej/koło Statoil ok 13)

Forka w jakimś jasnym kolorze, który stał na tym samym skrzyżowaniu

i Imprę kombi (04...06?) stojącą pod Dolmedem bladym świtem (7 rano)

i wszystkich innych którzy przyuważyli wiśniową imprezę ze świniami na niemieckich blachach krążącą po Wrocławiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla Aharke, za którym jechałem po Puławskiej. To ja Ci wczoraj mrugałem, jak skręcałeś w Piasecznie :wink:

 

I drugie pozdro dla białego GT kombi z rejestracją na D, porządnie oświniaczonego, który wjeżdżał na parking pod Pajacem Kultury wczoraj około 16-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla Aharke, za którym jechałem po Puławskiej. To ja Ci wczoraj mrugałem, jak skręcałeś w Piasecznie :wink:

 

I drugie pozdro dla białego GT kombi z rejestracją na D, porządnie oświniaczonego, który wjeżdżał na parking pod Pajacem Kultury wczoraj około 16-17

 

Odwal sie bo to ja jechałem za Aharke wczoraj wieczorem po Puławskiej.

 

Od Statoila Kfc aż do znaku Piaseczno.

 

Prykałem nowym wydechem i pozdrawiałem siedząc na ogonie.

 

Normalnie.. Harvester kradnie pozdrowienia .. no..

 

 

 

Aharke - z kim jechałes wczoraj Puławską ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, To chyba jechałeś o innej godzinie :P Bo ja jechałem jakoś około 18, a Ciebie nie widziałem, tylko jego :P

 

Normalnie. Heller myśli, że ja to on..... no

 

 

:wink:

 

Oj chłopcze. Nibyś poważne uczelnie odwiedzasz - a takie herezje wypisujesz.

 

Oskarżenie o nieumiejętność obsługi zegarka - obelgę twą czyni jeszcze podlejszą.

 

Niechaj Aharke sam powie z kim na drodze przystawał.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcze. Nibyś poważne uczelnie odwiedzasz - a takie herezje wypisujesz.

 

Oskarżenie o nieumiejętność obsługi zegarka - obelgę twą czyni jeszcze podlejszą.

Oj człowiecze, to, że poważne uczelnie odwiedzam, nie jest wyznacznikiem mojego stanu intelektualnego :wink: :twisted::mrgreen:

 

A co do zegarka, może poprostu poruszaliśmy się w innej czaso-przestrzeni :mrgreen:

 

BTW, czym jechałeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcze. Nibyś poważne uczelnie odwiedzasz - a takie herezje wypisujesz.

 

Oskarżenie o nieumiejętność obsługi zegarka - obelgę twą czyni jeszcze podlejszą.

Oj człowiecze, to, że poważne uczelnie odwiedzam, nie jest wyznacznikiem mojego stanu intelektualnego :wink: :twisted::mrgreen:

 

A co do zegarka, może poprostu poruszaliśmy się w innej czaso-przestrzeni :mrgreen:

 

BTW, czym jechałeś ???

 

Poruszałem się moją karetą z napędęm na 4 koła

 

WRX bugaj 2002, niebieski, duża półka, tablice FZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: No tak :mrgreen::mrgreen: Jechałem obok Ciebie cały czas :mrgreen: Nawet moja dziewczyna Cię wypatrzyła i mówi mi "Patrz Misiu, Twoje ukochane Subaru......

 

Chciałem otworzyć szybę i zagadać, tylko świnek się nie dopatrzyłem. Może za słabo patrzyłem :???:

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 8:06 pm ]

BTW, za około 40 minut znów tam będę, tylko w strone warszawy. Nie wybierasz się nigdzie przypadkiem ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI hawk-eye blachy LPU...spotkanego około 18.15 w W-wie na trasie Toruńskiej koło Dworca zachodniego. Były obustronne mignięcia awaryjnymi. Pewnie teraz będą ploty chodzić jakie to te Subara są awaryjne, najpierw jedno na awaryjnych zaraz drugie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: No tak :mrgreen::mrgreen: Jechałem obok Ciebie cały czas :mrgreen: Nawet moja dziewczyna Cię wypatrzyła i mówi mi "Patrz Misiu, Twoje ukochane Subaru......

 

Chciałem otworzyć szybę i zagadać, tylko świnek się nie dopatrzyłem. Może za słabo patrzyłem :???:

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 8:06 pm ]

BTW, za około 40 minut znów tam będę, tylko w strone warszawy. Nie wybierasz się nigdzie przypadkiem ? :mrgreen:

 

No proszę ! Przyznała się brzydota, że jednak mnie widziała! :mrgreen:

 

 

W centrumie stacjonuje i wybierać się nigdzie raczej nie dam rady jako kierowca bo odkapslowałem piwko ;)

 

Wczoraj do Piaseczna jechałem odebrać różowy znaczek na grill - a świnek jeszcze nie ma bo ciągle do Godlika mam nie po drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych dzisiaj na trasie Gorzów -W-wa i z powrotem a w szczególności

-jasnokakaowe/czy jak sie to zwie/ Legacy OBK jadące ok 5 rano z W-wy w kierunku Słupcy

-czarnego Forysia WI....... mknącego w kieruku Bemowa,powoziła kierowniczka,ja jechałem z tyłu od Marek ok 11 rano

-Dwie piekne Imprezy kombi/czerwona i zielona/stojace na parkingu pod zakładami Vw w Poznaniu ok po 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...