Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Poznań dał radę
Bo Poznań zawsze daje radę :mrgreen:
Gdyby mnie radekk nie zgarnął z zaskoczenia, to obiecuję, że nawet bym się przebrał i ogolił .
Ta :mrgreen: przyznaj że od rana już siedziałeś i goliłeś futro, żeby Nam pokazać Swoje podfutrzane piękno :razz:

Ale trzeba przyznać, że minę miałeś zaskoczoną jak wyskoczyłem do Ciebie z samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minę miałeś zaskoczoną jak wyskoczyłem do Ciebie z samochodu

 

Noooo :twisted:.

 

Idę se spokojnie, jem se gruszkę, spoglądam se przez płotek do Kocara, a tu nagle mnie jakiś zbir atakuje. Całe szczęście, że wóz skojarzyłem, bo już bić chciałem :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam AŻ dwie srebrne Imprezy stojące w okolicach ul. Pejzażowej,

jedna STI, druga WRX schowana w garażu podziemnym w takim nowym budynku.. :)

Ciekawe kto to, bo to prawie moi sąsiedzi :grin:

 

PS. Pozdrawiam też trzecią Imprezę mijaną na Idzikowskiego dzisiaj (z kiwką), też srebrną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego i jego kompana (niestety nie znam :???: ) z blue gt za którym pomykałem dość długi kawałek od Roentgena. Ale w końcu ich dogoniłem i pomachałem :mrgreen:

I ja odpozdrawiam. :mrgreen:

GTek Michaela, jechaliśmy po mojego Junkersa, którego mi Straż Wiejska wywiozła wczoraj na parking. :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wlasciciela Niebieskiego oswiniaczonego WRX stojacego dzisiaj ok 11 na Niedzwiedziej 6-8. Byłem w pracy i zanim zdazylem podejsc, autko odjechało.

 

Pozdrowienia dla czarnego STI z rejestracja WPI 4XXX, ktorego mijalem ok 15:30 jadac pulawska na wysokosci Mysiadla.

 

Pozdrowiania dla srebrnego WRX, ktory wlasnie smignał pod moimi oknami na Jana Pawła II w Piasecznie

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego bugeye'a który zjeżdżał z mostu Śląsko-Dąbrowskiego na ruską stronę Wisły, kiwka była, niestety zaprezentowałem swoją gorszą stronę, poobijaną i przez ptaka uświnioną... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...