Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika niebieskiego STi MY08 widzianego wczoraj przed 14 na Płochocińskiej który kierował się w stronę Zalewu Zegrzyńskiego, re. chyba WN

nie wiem czemu ale im więcej widzę nowe STi tym bardziej mi się przestaje podobać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiedzialem że zapomniałem kogoś pozdrowić, niniejszym pozdrawiam kierownika albo kierowniczkę blue sti MY06 (bodajze) wypucowanego i swiecącego jak psu cos tam na wiosnę, zaparkowanego na .....parkingu straży pożarnej na al. zjednoczenia (niedziela okolo 14) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam wczoraj widzianą białą Impreze MY07 z reklamą Vortext - godzina 10.00 koło ulicy Pawiej przy przystanku Smocza i pozdrawiam również niebieściutką Impreze GD jadącą z Nowolipek w Jana Pawła z małym popiskiwaniem gumek na skrzyżowaniu koło godziny 16.14. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, To chyba jechałeś o innej godzinie :P Bo ja jechałem jakoś około 18, a Ciebie nie widziałem, tylko jego :P

 

Normalnie. Heller myśli, że ja to on..... no

 

 

:wink:

 

Odpozdrawiam Obu :grin:

Dla wyjasnienia:

Wczesniej jechałem ( za-obok-przed ) Heller-em. Mialem okazje pogonic swoje skromne 116KM :wink:

A nastepnie dopadl mnie Harvester mrugajac ma pozegnanie swiatlami.

 

 

Zaległe pozdrowienia dla wlascicela granatowego Legasia Sedan na złotych felgach, z którym wymieniłem pozdrowienia na puławskiej w zeszłym tygodniu. :smile:

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...