Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi pod uczelnią straszy wybuchem i bov'em w srebrnej podwójnie oświniaczonej Imprezie WRX Bug-eye ????

 

Sadzac po pozniejszych wpisach, zwlaszcza o niebieskim STI bug eye, wnioskuje, ze ten srebrny zlom to moge byc ja :smile: .

 

Przy okazji pozdrawiam Ciebie :smile: , tego bug eye'a STI, niebieskie STI MY06 spotkane w poniedzialek na Czerniakowskiej oraz srebrne MY04 spotkane chyba we wtorek na Wislostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika niebieskiego oświniaczonego GT-ka kombi rej.WW widzianego po 12 na Jana Pawła, oraz kierowce zielonego GT-ka również kombi widzianego kilka minut wcześniej rej.WK

 

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 2:47 pm ]

Pozdrowienia dla p. Krzysztofa Cugowskiego - czarne STI `08 LUB .......... spotkanego przed chwila na Wieniawskiej w Lublinie

a jednak przesiadł się do nowego STi, w wywiadach zawsze podkreślał że dla niego liczy się tylko jedna marka no ale o to że zmieni auto na STi MY08 to bym go nie podejrzewał ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla p. Krzysztofa Cugowskiego - czarne STI `08 LUB .......... spotkanego przed chwila na Wieniawskiej w Lublinie

a jednak przesiadł się do nowego STi, w wywiadach zawsze podkreślał że dla niego liczy się tylko jedna marka no ale o to że zmieni auto na STi MY08 to bym go nie podejrzewał ! :mrgreen:

 

kazdy musi miec cos z zycia - ale ladnie sie prezentowal hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk Ty masz radary, Ty widzisz odpowiednich ludzi jeszcze wcześniej :razz:
Wczoraj widziałem jak mi z Poznania machał..... Jak on mnie dostrzegł tak daleko :?: :roll: :???:

A nie mówiłem, Radekkto na pewno czarnoksiężnik czy inny mag - na stos go :!: :twisted:

Niepalny jestem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdro dla Marka L.A., któego wreszcie miałem przyjemność osobiście spotkać :grin:

 

P.S. dzięki za pyszną kawę :wink:

 

... to może może kawka u Marka stanie się tradycją ? :smile:

Piękna ta ciemna strona mocy , dobrze wydane pieniądze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to może może kawka u Marka stanie się tradycją ? :smile:

Nie widzę problemu, przy okazji czegoś nowego się nauczymy i mile zaskoczymy nasze żony :mrgreen:

 

Piękna ta ciemna strona mocy , dobrze wydane pieniądze .

Dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, przy okazji czegoś nowego się nauczymy i mile zaskoczymy nasze żony

... Właściciel lokalu u którego wynajmujemy salon na pewno nie zdąży do listopada, przenieść swojego interesu do drugiej części budynku .

Może więc zorganizujemy razem z Ragą Helloween . :twisted:

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...