Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam niebieskiego outbacka BD numer dw27.... zaparkowanego w puławach przed wckp

 

oraz srebrnego forestera (łódzkie blachy) na trasie tomaszów - łódź, który dał mi znać że jadę na pozycyjnych :oops: (pomidor ze mnie spod przejazdu ruszyłem i zapomniałem, ciemno było :???: , dobrze, że tylko jakiś kilometr w zabudowanym :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, mialem wczoraj zagadac, ale nie moglem Cie zlokalizowac :) ale jak to mowia.. co sie odwlecze..

takze do kolejnego spota !

pozdr.!

Dosyć charakterystycznie wyglądałem. Taki mały w czerwonej koszuli :mrgreen:

BTW nie wybierasz się w okolice Rzeszowa jakoś niedługo ??? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wime, Pochodzę. 12 lat w Sędziszowie mieszkałem :wink:

 

[ Dodano: Sob Paź 11, 2008 1:55 pm ]

Pozdro dla STI 06-07 widzianego na parkingu przy torwarze około 11, oraz STi 03-05 skręcającego w lewo na Puławską w Piasecznie około....... jakoś niedawno ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla czerwonego GT na białych felach WK..... wczoraj po zmroku pod McDon na Dzikiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie ogólne pozdrowionka dla wszystkich napotkanych dzisiaj, to tu, to tam subarynek - na Rajdzie Dolnośląskim (niech się czuje pozdrowiony każdy kto tam był :razz: )

No i szczególne pozdro, dla załogi jednej takiej oświniaczonej, latającej po OS-ach N14 :arrow: niejaki A.Koper hehe... piękny powrót na rajdowe trasy :wink:

Było świetnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć charakterystycznie wyglądałem. Taki mały w czerwonej koszuli :mrgreen:

BTW nie wybierasz się w okolice Rzeszowa jakoś niedługo ??? :P

 

Aaa no faktycznie rzucales sie w oczy :)

Do Rzeszowa wybieram sie w piatek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego outbacka BD numer dw27.... zaparkowanego w puławach przed wckp

 

wygląda na to że pozdrawiam tego samego kierowcę, o ile to jego zaskoczył objazd w Puławach na trasie do K.Dln. kiwka leci również do kierowców forków WN i GD spotkanych dziś w Kazimierzu oraz kierowcy Le Gacka WBXX który wczoraj koło 16.00 szukał borowików między Dęblinem a Niebrzegowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam sąsiada moich rodziców, który parkuje ładne niebieskie GT kombi oklejone na sportowo przy skrzyżowaniu Syreny i Grenady na warszawskiej Woli :cool:

Subarak parkuje tam już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostanio zauwżywłem świniacza na lusterku :cool: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla czerwonego GT, który wczoraj ok. 17:40 zczepił się z czymś, co wyglądało na Vitarę lub Samuraja, Puławska na wysokości Wyścigów. To coś wystawało białym dachem/bokiem z rowu, GT po stronie kierowcy bez szkody. Oby nikomu nic się nie stało :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...