Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Posted (edited)

Edited by Elvisiak
delete

Pozdrowienia spod IMID, naprawdę ładne są te XV35ee53efeb4c5ba03872d29c18a5d9e5.jpg

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Upvote 1

Pozdrawiamy załogę :)
Zielony Labirynt Nieporęt

fdf7a3a6dfc8ed62a20084dfb3320869.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

W dniu 9.10.2019 o 21:42, Michał Górski napisał:

Pozdrawiać czy nie pozdrawiać? 

Tesco na Cynamonowej na Ursynowie :(

20191009_213952.jpg

20191009_214016.jpg

O ile drażni mnie parkowanie sprawnych na niebieskim ,o tyle nie każdy niepełnosprawny popitala na wózku i ma Punto I z biegami przy kierownicy.

Znajomy co już nie zyje ze wzgledu na uraz kręgosłupa miał orzeczenie o niepełnosprawności,ciutkę kuśtykał ,a że fan usa cars ,to miał Cadillaka Seville i takie auto na niebieskim mocno drażniło ,bo pewnie jakis  bogacz w dupie ma innych i parkuje na niebieskim .

• Like 1

3 godziny temu, hemi112 napisał:

O ile drażni mnie parkowanie sprawnych na niebieskim ,o tyle nie każdy niepełnosprawny popitala na wózku i ma Punto I z biegami przy kierownicy.

Znajomy co już nie zyje ze wzgledu na uraz kręgosłupa miał orzeczenie o niepełnosprawności,ciutkę kuśtykał ,a że fan usa cars ,to miał Cadillaka Seville i takie auto na niebieskim mocno drażniło ,bo pewnie jakis  bogacz w dupie ma innych i parkuje na niebieskim .

Jeśli się ktoś nie wstydzi zaparkować na miejscu dla inwalidów, nie powinien też się wstydzić niebieskiej naklejki na aucie czy legitymacji rzuconej na desce...

Z drugiej strony czasami też warto rzucić dokładniej okiem na auto na takim miejscu...

Pozdrawiam familię z czarnego Buga WGM spotkanych na moście Grota :) Nie pozdrawiam czarnego Buga WRX bodajże CBR spotkanego po zmroku na Niemcewicza, te gówniane HIDy oślepiają wszystkich dookoła. 

Pozdrawiam Kierownika srebrnego Buga z niebieskimi napisami Subaru, z którym pędziliśmy sobie wczoraj koło południa w okolicach Balic, Morawicy do Czułowa (Małopolska). :) 

Edited by Dj Brabus

23 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

Jeśli się ktoś nie wstydzi zaparkować na miejscu dla inwalidów, nie powinien też się wstydzić niebieskiej naklejki na aucie czy legitymacji rzuconej na desce...

Z drugiej strony czasami też warto rzucić dokładniej okiem na auto na takim miejscu...

Poza tym nie każdy kierowca parkujący na takim miejscu musi być inwalidą. Może też podwozić inwalidę, co mi się parokrotnie zdarzało. Wtedy oczywiście dobrze jak inwalida dysponuję stosowną plakietką, ale bywało, że takowej nie miał i cóż było robić.

Teść, jak jeszcze żył, nie miał legitymacji inwalidy, ale z trudem się poruszał ze względu na ogromne trudności z oddychaniem (papierosy - rzucił kilkanaście lat wcześniej, ale i tak za późno). I parkowało się, w zasadzie bez jakichkolwiek formalnych uprawnień na takich miejscach pod przychodniami, szpitalami czy urzędami. Nigdy nie było z tego tytułu żadnych problemów, ale myślę, że w razie czego sam widok teścia byłby wystarczającym usprawiedliwieniem.

Edited by suberet
  • Like 1

Zaległe pozdrowienia z soboty.

Kryspinów rondo - oklejona impreza rhd. Świnek nie widziałem ale dość może były wśród wszystkich naklejek :)

Droga na Liszki - biały Forek z różową świnka, zobaczyłem w ostatniej chwili

Okolice Mnikowa, niebieska impreza za ogrodzeniem.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, coocer napisał:

Zaległe pozdrowienia z soboty.

Kryspinów rondo - oklejona impreza rhd. Świnek nie widziałem ale dość może były wśród wszystkich naklejek :)

Droga na Liszki - biały Forek z różową świnka, zobaczyłem w ostatniej chwili

Okolice Mnikowa, niebieska impreza za ogrodzeniem.

To zagłębie Subaraków było w tych okolicach w sobotę. Koło której godziny jeździłeś? Bo ja do Czułowa leciałem koło południa.

To zagłębie Subaraków było w tych okolicach w sobotę. Koło której godziny jeździłeś? Bo ja do Czułowa leciałem koło południa.
Nazbierało się. Okolice 10/11, przed południem w każdym bądź razie

Zaległe pozdrowienia dla srebrnego Legasia ze świnką, jechałem za nim w piątek wybrzeżem gdyńskim a potem S8 w stronę Białegostoku :) Ok 15:30.

W dniu 27.08.2019 o 10:54, skwaro napisał:

Przed chwilą pod szpitalem pediatrycznym na Żwirki srebrny Forester SG Cross Sports,@Cinar?

Hej, dawno na forum nie zaglądałem. To ja, pozdrowionka :)

Pozdrawiam kierowniczkę:

IMG_20191016_151015.jpg

Pozdrowienia dla srebrnego Forka XT, który mega zwraca na siebie uwagę- widziany dzisiaj rano przy decathlonie bemowo/blizne. Pomachane i odmachane- co dzisiaj jest rzadkością przy posiadaniu plejad aniżeli te 6-7 lat temu jak zaczynałem przygodę z Subaru.

Do tego w Umiastowie widuje czarnego XT na glebie.

A któż to dziś zaparkował pod moim zakładem pracy na Królewskiej róg Marszałkowskiej? :thumbup: @rpw @kate, to Wasze cudo?

20191016_133505.jpg

Edited by niezrównowaŻona

Pozdrawiam, parking przy Auchan w Lubinie.

20191016_175046.jpg

Pozdrawiam kierowniczke czarnego BRZ na WWL9... spotkaną dziś ok 8 na Ostródzkiej. 

Kolejne pozdrowienia dla :

- kierownika białej Imprezy że stacji Shell koło CH Targówek - miło było zamienić kilka słów ;)

- kierownika czarnego Forka Biedronka na Tajemnej

- kierownika czarnego XV z Grochowskiej

IMG_20191015_211309.jpg

IMG_20191005_120209.jpg

IMG_20191005_095536.jpg

Pozdrowienia dla srebrnego Forka 1st gen z czarną świnką na klapie po prawej :) Mijany wczoraj w Markach, w stronę Białegostoku ok 19 (nie pamiętam, dokładnie ale ciemno było :D)

Pozdrawiam kierowników tych dwóch mocnych zabawek :thumbup:

IMG_20191017_095233.jpg

IMG_20191017_113719.jpg

IMG_20191017_113452.jpg

A dzisiaj wpadł w oko taki złoty LGT, chyba nie forumowy, ale pozdrawiam!

gold-gacek.jpg

• Like 2

Pozdrowienia dla @przemekka z wczorajszego przedpołudnia. Parkowałeś na Dolnych Młynów, mijałem Cię służbowym wozidłem. 

• Like 1

A dziękuję. Mam kurs w Izbie Lekarskiej, więc jest okazja, żeby pojeździć trochę BRZ-tem. :)

• Like 1