Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2019 o 21:42, Michał Górski napisał:

Pozdrawiać czy nie pozdrawiać? 

Tesco na Cynamonowej na Ursynowie :(

 

20191009_213952.jpg

20191009_214016.jpg

O ile drażni mnie parkowanie sprawnych na niebieskim ,o tyle nie każdy niepełnosprawny popitala na wózku i ma Punto I z biegami przy kierownicy.

Znajomy co już nie zyje ze wzgledu na uraz kręgosłupa miał orzeczenie o niepełnosprawności,ciutkę kuśtykał ,a że fan usa cars ,to miał Cadillaka Seville i takie auto na niebieskim mocno drażniło ,bo pewnie jakis  bogacz w dupie ma innych i parkuje na niebieskim .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hemi112 napisał:

O ile drażni mnie parkowanie sprawnych na niebieskim ,o tyle nie każdy niepełnosprawny popitala na wózku i ma Punto I z biegami przy kierownicy.

Znajomy co już nie zyje ze wzgledu na uraz kręgosłupa miał orzeczenie o niepełnosprawności,ciutkę kuśtykał ,a że fan usa cars ,to miał Cadillaka Seville i takie auto na niebieskim mocno drażniło ,bo pewnie jakis  bogacz w dupie ma innych i parkuje na niebieskim .

Jeśli się ktoś nie wstydzi zaparkować na miejscu dla inwalidów, nie powinien też się wstydzić niebieskiej naklejki na aucie czy legitymacji rzuconej na desce...

Z drugiej strony czasami też warto rzucić dokładniej okiem na auto na takim miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

Jeśli się ktoś nie wstydzi zaparkować na miejscu dla inwalidów, nie powinien też się wstydzić niebieskiej naklejki na aucie czy legitymacji rzuconej na desce...

Z drugiej strony czasami też warto rzucić dokładniej okiem na auto na takim miejscu...

    Poza tym nie każdy kierowca parkujący na takim miejscu musi być inwalidą. Może też podwozić inwalidę, co mi się parokrotnie zdarzało. Wtedy oczywiście dobrze jak inwalida dysponuję stosowną plakietką, ale bywało, że takowej nie miał i cóż było robić.

   Teść, jak jeszcze żył, nie miał legitymacji inwalidy, ale z trudem się poruszał ze względu na ogromne trudności z oddychaniem (papierosy - rzucił kilkanaście lat wcześniej, ale i tak za późno). I parkowało się, w zasadzie bez jakichkolwiek formalnych uprawnień na takich miejscach pod przychodniami, szpitalami czy urzędami. Nigdy nie było z tego tytułu żadnych problemów, ale myślę, że w razie czego sam widok teścia byłby wystarczającym usprawiedliwieniem.

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z soboty.

Kryspinów rondo - oklejona impreza rhd. Świnek nie widziałem ale dość może były wśród wszystkich naklejek :)

Droga na Liszki - biały Forek z różową świnka, zobaczyłem w ostatniej chwili

Okolice Mnikowa, niebieska impreza za ogrodzeniem.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, coocer napisał:

Zaległe pozdrowienia z soboty.

Kryspinów rondo - oklejona impreza rhd. Świnek nie widziałem ale dość może były wśród wszystkich naklejek :)

Droga na Liszki - biały Forek z różową świnka, zobaczyłem w ostatniej chwili

Okolice Mnikowa, niebieska impreza za ogrodzeniem.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

To zagłębie Subaraków było w tych okolicach w sobotę. Koło której godziny jeździłeś? Bo ja do Czułowa leciałem koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagłębie Subaraków było w tych okolicach w sobotę. Koło której godziny jeździłeś? Bo ja do Czułowa leciałem koło południa.
Nazbierało się. Okolice 10/11, przed południem w każdym bądź razie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka XT, który mega zwraca na siebie uwagę- widziany dzisiaj rano przy decathlonie bemowo/blizne. Pomachane i odmachane- co dzisiaj jest rzadkością przy posiadaniu plejad aniżeli te 6-7 lat temu jak zaczynałem przygodę z Subaru.

 

Do tego w Umiastowie widuje czarnego XT na glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke czarnego BRZ na WWL9... spotkaną dziś ok 8 na Ostródzkiej. 

Kolejne pozdrowienia dla :

- kierownika białej Imprezy że stacji Shell koło CH Targówek - miło było zamienić kilka słów ;)

- kierownika czarnego Forka Biedronka na Tajemnej

- kierownika czarnego XV z Grochowskiej

IMG_20191015_211309.jpg

IMG_20191005_120209.jpg

IMG_20191005_095536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...