Jump to content

Michał Górski

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

About Michał Górski

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Outback 2,5i 2010r.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tył są w carfìcie 1cm ale mi by sie przydało chyba 2cm. Na przód nie chce, wysoko stoi, tylko tył lekko kucnął :/ Sa też jakieś na olxie, moze trzeba napisać i zapytać czy do naszych też zrobią.
 2. Jakie dystanse kupić do OBK MY10 na tył? Dostał butle w zapas i kucnął niestety. Do tego czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić SLSy?
 3. A więc sprawdziłem, bagażnik thula od Forestera pasuje do Outbacka. Nie wiem co jest wyznacznikiem, i co świadczy o tym że nia pasuje ale przewiozłem na nim ponton ok 140km z max prędkością do 100km/h i nie bylo żadnych problemów, nic się nie urwało ani nie poluzowało. Może profile relingów sa inne ale mocowania od Forestera ll były dobrze dopasowane do relingów z Outbacka lV. Jedynym problem jaki zauważyłem była długość belek bo 120cm za mało wystawały poza relingi i przedniej belki nie dało się zamontować na samym początku relingów a jedynie za szyberdachem bo były za krótkie. Z przodu auta relingi są rozstawione kilka cm szerzej niż na tyle. Po mojemu śmiało montować i jezdzić.
 4. Wymieniałeś dynamicznie? Gdzie i jakie koszta?
 5. Gumy stabilizatora wymienione, łączniki również, gumy wahacza 10tys temu, stuka mniej ale jeszcze... Jakieś pomysły? Co to jest to dociągnięcie???
 6. Ja muszę zrobić jakieś rusztowanie do przewożenia pontonu Pomysł już jest, tylko bagażnika brakuje a bez tego nic nie zrobię Tak wysoki byłby nawet lepszy
 7. Dzisiaj ma mi kumpel podesłać fotki tego bagażnika co ma. Zobaczy się jakie ma te łapy. Może adaptery zrobią robotę
 8. Gdzieś widziałem jakiś bagażnik opisany jako OBK, Forek, zafira b, vectra c i chyba insignia. Kilka opisanych jako OBK i Forek tez widziałem może nie były Thula ale jakieś inne. Ciekawi mnie tylko czy to faktycznie jedno z drugim nie zagra czy może to tylko polityka firm żeby sprzedawać więcej. Edit: Niestety masz TOMA52 racje Pomierzylem dzisiaj i ten od Forka jest na samej górze ciutke węższy i ogolnie profil jest niższy o 0,5cm ale ten rant od wewnętrznej strony za który łapie "hak" w uchwycie jest taki sam.
 9. No ja bym powiedział że identyczne te relingi jak w moim OBK
 10. Dopiero ma mi kumpel podrzucić właśnie od Forka więc zobacze co i jak. Mam nadzieję ze będą pasowały te adaptery
×
×
 • Create New...