Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla subaraków widzianych w Jeleniej Górze i Karpaczu w terminie 27.09 -02.10, oraz dla białego Forka SH oświniaczonego widzianego wczoraj na wysokości Legnicy na drodze S3. Szare Legacy II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

Toż to Blobik, który sobie pożyczam :) Nawet fotka jest na forum powyżej, hehe.

Przekażę pozdrowienia właścicielowi :)

@Infra tak mi się wydawało. Kierownik trochę podobny do Ciebie (okulary i broda) więc nadgoniłem i kilka razy zrównałem się aby lepiej się przyjrzeć :biglol:

I jeszcze taki Forek na Wilsona - pozdrawiam właściciela. 

IMG_20191004_094447.jpg

Edytowane przez AllChemik83
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj koło 13-tej mijał mnie przed Kosewem od strony Mikołajek? Czarna, matowa turbowanna. Stałem na poboczu, zdążyłem mrugnąć, ale kierownik/kierowniczka jak pocisk przed siebie nie dogoniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 09:38, Dzixd napisał:

Pozdrowienia dla subaraków widzianych w Jeleniej Górze i Karpaczu w terminie 27.09 -02.10, oraz dla białego Forka SH oświniaczonego widzianego wczoraj na wysokości Legnicy na drodze S3. Szare Legacy II.

W dolnośląskich rejonach górskich Subaraków jak psóf , i im wyżej w góre tym mniejsza szansa na spotkanie pasjonata ,czy oświniaczonego auta ,bo tam Subaru jest  typowo praktycznym sprzętem gdzie ludzie kupują to co dobre na górki i snieg :)

Będąc w tamtych okolicach i machając do ludzi w Imprezach GC,Gackach II ,III czy forkach I - zwykle nie ma odmachania ,bo to nie pasjonat ,a powozi czymś co idzie wszędzie :)

A tej nocy już na Śnieżce biało :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...