Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka z wczoraj (14.04) ok godziny 20 dla kierownika czerwonego Forestera WML... spotkanego przy ul. Skarbka z Gór. Wpuściłeś mnie na pasy, byłem z synem na hulajnodze. Było machane z wzajemnością. To się nazywa kultura kierowców Subaru ;)

Kolejne zaległe pozdrowienia dla identycznego Forka spotkanego na ul. Głębockiej.

2018-04-15 09.11.21.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

Widziane po drodze do Wrocławia:

- autostrada A4, srebrny GC , ok.13;00 na wysokości Katów Wroc, leciał w kierunku Zgorzelca.

- autostrada A4 , białe Libero , pędzące w kierunku Wrocławia,ok.12:30 na wysokości Legnicy.

A poza tym: ludzi ,którzy byli na otwarciu sezonu JDM we Wrocku ;)

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hemi112 napisał:

Pozdro dla:

Widziane po drodze do Wrocławia:

- autostrada A4, srebrny GC , ok.13;00 na wysokości Katów Wroc, leciał w kierunku Zgorzelca.

- autostrada A4 , białe Libero , pędzące w kierunku Wrocławia,ok.12:30 na wysokości Legnicy.

A poza tym: ludzi ,którzy byli na otwarciu sezonu JDM we Wrocku ;)

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

Odpozdrawiam! Było miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elmo napisał:

BiEmDablju przefajne :thumbup:

 

:needpics2as1fs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam, wyprzedzanego ok godz. 22 w niedziele Outbacka III polift w kolorze... niebieskim/granatowym na Wrocławskich blachach. Były świnie i na dachu z 3 rowery.

Wyprzedzany był na A15  Berlin - Olszyna na wysokości 22km w pobliżu Cottbus. mrygałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, elmo napisał:

Pozdrowienia @Ayu, który mnie napadł jeszcze przed poranną kawą :coffee:BiEmDablju przefajne :thumbup:

 

Odpozdrawiam :D@elmo ale Miss Piggy wychuchana po weekendzie że się cała okolica odbijała w lakierze :lol:

A dziękować, druga trasa dziś, toczyłem się do Zamościa.

 

@Fala zwykłe 4 GC, gdzieś foto jest w temacie "Co zamiast STi MY15". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżam dziś do roboty a na parkingu pod Centrum Wędkarstwa zielony Forester - pozdro dla kierownika.

 

20180416_100111.jpg

Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX STI spotkanego ok 18 na Wybrzeżu Gdyńskim przed mostem Grota Roweckiego. Było machane z wzajemnością ;)

20180416_181903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AllChemik83 napisał:

Podjeżdżam dziś do roboty a na parkingu pod Centrum Wędkarstwa zielony Forester - pozdro dla kierownika.

 

20180416_100111.jpg

Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX STI spotkanego ok 18 na Wybrzeżu Gdyńskim przed mostem Grota Roweckiego. Było machane z wzajemnością ;)

20180416_181903.jpg

Odpozdrawiam:) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienie dla kierownika szampanskiego FXT zaparkowanego dziś pod GetBack / KIR na Pileckiego w Warszawie.

Kiedyś mieliśmy okazje sie spotkać na pewnym wydarzeniu i Foryś wyglądał tak, żona bodajże C4 by Loeb ujeżdzała ;) 

Pozdrawiam @yagoolar !  

DSC_9675.jpg

SubaruForesterBack3.jpg

Edytowane przez allin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...