Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla niebieskiego wrx bez lotki sprzed chwili na radzymińskiej od zielonej imprezy gc :)

Pozdrawiam hawka wrx w stalowym kolorze, białego brz i gt-eka na trasie  z Poznania

Wszystkie w przeciągu 20min leciały w stronę Piły.

Pozdrawiam mijanego pod biedro/jyskiem (ch targowek) jakies 40 minut temu legacy/outbacka. Kiwka byla:)

Pozdrawiam 2 forki i 2 STI które stały ładnie na podwórku jak robiłem serwis letni w Nieporęcie ;)

Pozdrowienia dla Kierownika Forka z wczoraj mijanego przy Ikea Marki - kiwka była ;)

Pozdrowionka z wczoraj (14.04) ok godziny 20 dla kierownika czerwonego Forestera WML... spotkanego przy ul. Skarbka z Gór. Wpuściłeś mnie na pasy, byłem z synem na hulajnodze. Było machane z wzajemnością. To się nazywa kultura kierowców Subaru ;)

Kolejne zaległe pozdrowienia dla identycznego Forka spotkanego na ul. Głębockiej.

2018-04-15 09.11.21.jpg

Edited by AllChemik83

Pozdro dla:

Widziane po drodze do Wrocławia:

- autostrada A4, srebrny GC , ok.13;00 na wysokości Katów Wroc, leciał w kierunku Zgorzelca.

- autostrada A4 , białe Libero , pędzące w kierunku Wrocławia,ok.12:30 na wysokości Legnicy.

A poza tym: ludzi ,którzy byli na otwarciu sezonu JDM we Wrocku ;)

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

6 godzin temu, hemi112 napisał:

Pozdro dla:

Widziane po drodze do Wrocławia:

- autostrada A4, srebrny GC , ok.13;00 na wysokości Katów Wroc, leciał w kierunku Zgorzelca.

- autostrada A4 , białe Libero , pędzące w kierunku Wrocławia,ok.12:30 na wysokości Legnicy.

A poza tym: ludzi ,którzy byli na otwarciu sezonu JDM we Wrocku ;)

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

Odpozdrawiam! Było miło.

Pozdrowienia @Ayu, który mnie napadł jeszcze przed poranną kawą :coffee:BiEmDablju przefajne :thumbup:

5 minut temu, elmo napisał:

BiEmDablju przefajne :thumbup:

:needpics2as1fs:

Pozdrawiam kierownika/czkę OBK dziś na Wiertniczej 

20180416_102747.jpg

Pozdrawiam również kierownika/czkę Forka na ul. Terespolskiej

20180416_111635_001.jpg

A ja pozdrawiam, wyprzedzanego ok godz. 22 w niedziele Outbacka III polift w kolorze... niebieskim/granatowym na Wrocławskich blachach. Były świnie i na dachu z 3 rowery.

Wyprzedzany był na A15  Berlin - Olszyna na wysokości 22km w pobliżu Cottbus. mrygałem :) 

Pozdrowienia dla czarnego Forka, który jakąś godzinkę temu parkował obok mnie na 1maja w Katowicach (widziałem z okna ;))

Biały pozdrawia zielonego ;) Środa Śląskafd889cfff62a022ccfaef2bf78b13c15.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

12 godzin temu, elmo napisał:

Pozdrowienia @Ayu, który mnie napadł jeszcze przed poranną kawą :coffee:BiEmDablju przefajne :thumbup:

Odpozdrawiam :D@elmo ale Miss Piggy wychuchana po weekendzie że się cała okolica odbijała w lakierze :lol:

A dziękować, druga trasa dziś, toczyłem się do Zamościa.

@Fala zwykłe 4 GC, gdzieś foto jest w temacie "Co zamiast STi MY15". :)

Pozdrowienia dla WRX'a z różową świnką na lusterku spotkanego wczoraj na 29 listopada w Krakowie około 11.

Ps.

Pisk opon na światłach przy Żmujdzkiej ubawił mnie.

Podjeżdżam dziś do roboty a na parkingu pod Centrum Wędkarstwa zielony Forester - pozdro dla kierownika.

20180416_100111.jpg

Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX STI spotkanego ok 18 na Wybrzeżu Gdyńskim przed mostem Grota Roweckiego. Było machane z wzajemnością ;)

20180416_181903.jpg

Pozdrowienia dla:

• zielonej GC na rogatkach Jelonki ok. 16-tej wczoraj (ja wracałem w kierunku Wro);
  • kawałek dalej (w moim kierunku) - niebieski, oświniony blob - chyba zdążyłem odmrugnąć ;)

Wracaliście z rozpoczęcia JDM we Wro nad Odrą?

3 godziny temu, AllChemik83 napisał:

Podjeżdżam dziś do roboty a na parkingu pod Centrum Wędkarstwa zielony Forester - pozdro dla kierownika.

20180416_100111.jpg

Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX STI spotkanego ok 18 na Wybrzeżu Gdyńskim przed mostem Grota Roweckiego. Było machane z wzajemnością ;)

20180416_181903.jpg

Odpozdrawiam:) !!!

Pozdro dla Pana z czarnego Forestera na WRA.... ktory przypomnial mi o braku prawego tylnego stopu - idzie przeglad trza wymienic :)

@pmastal hmm, który to WRX? ;) bo i okolica moja.. i świnia sie zgadza, tylko.. godzina nie bardzo i pisk opon :D 

Pozdrowienia ;) z Wrocławia f94e3583612dc78d7bbcb00aa95743ad.jpg

Pozdro z dziś ok 14 dla kierownika Subaraka z parkingu KS Spójnia przy Wybrzeżu Gdyńskim :)

20180417_125009.jpg

Pozdrowienia Wrocław Strzegomska ;)3ff692d33a04fd1395313fb3d6e26ee5.jpg063320268430e476fbce5a1c04847239.jpg35604c2780170f1b3b5a45a3713654bc.jpg

pozdrowienie dla kierownika szampanskiego FXT zaparkowanego dziś pod GetBack / KIR na Pileckiego w Warszawie.

Kiedyś mieliśmy okazje sie spotkać na pewnym wydarzeniu i Foryś wyglądał tak, żona bodajże C4 by Loeb ujeżdzała ;) 

Pozdrawiam @yagoolar !  

DSC_9675.jpg

SubaruForesterBack3.jpg

Edited by allin