Jump to content

Szurik

Nowy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szurik

 1. Pozdrawiam kierownika/czkę pięknego turboForka zaparkowanego u mnie pod blokiem.
 2. Pozdrawiam. Dziś przy Castoramie.
 3. Umyłem, nałożyłem wosk, niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby. Teraz może padać
 4. Pozdrowienia dla kierownika "Lanosa" w kolorze czarny mat z pomarańczową świnką na zderzaku. Była mijanka w Teresinie.
 5. Pozdrowienia dla ekipy dwóch bliźniaczych Forków z wczoraj na S8 pod Warszawą. Jechałem służbową Skodą, ale machane było. Zapewne zmierzaliście w kierunku Janowa Podlaskiego, a więc udanej imprezy życzę wam i wszystkim uczestnikom XVI Zlotu Plejad.
 6. Pozdrowienia dla kierownika/czki niebieskiej Imprezy, zaparkowanej dziś wieczorem przy Powązkach.
 7. Pozdrawiam kolegę z Niebieskiej GC8 z popołudnia przy wlocie do Sochaczewa od strony Żyrardowa. Jechałem białym busem i machałem przez okno. Niezła była przegazówa, porządny bulgot. Ojciec mnie zapytał o co chodzi, jak wytłumaczyłem mu co i jak, to powiedział, że od dzisiaj będzie pozdrawiać kierowców Skody Octavia( taką jeździ prywatnie). Życzyłem mu tylko powodzenia
 8. Ja swojego kupiłem za podobną kwotę u Szwajcara, po przywiezieniu do kraju i opłaceniu cła i akcyzy, wyszedł 21500zl. Później okazało się, że do zrobienia jest UPG, kilka rzeczy w zawieszeniu, układ wydechowy, hamulce i jeszcze kilka pierdół. Finalnie wyszedł mi około 33000zl. Koszt UPG to około 6500, przy okazji był rozpołowiony blok i sprawdzony układ korbowo-tłokowy. Na szczęście wszystko jest prawie w nominale, więc już prawie dwa lata śmiga, aż miło i nic się nie dzieje. Morał - Szwajcarzy nie pozbywają się sprawnych aut.
 9. Zadzwoń też do Polspring, oni mogą dorobić każdą sprężynę.
 10. Znalazłem takie Subaru Legacy - amortyzatory bilstein B8 + sprężyny spec B + mocowania https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-amortyzatory-bilstein-b8-sprezyny-spec-b-mocowania-CID5-IDuFcMb.html Jeżeli będzie za nisko to daj dystanse z Mbps https://images.app.goo.gl/F9qiAnpvYV9SLZWz8 Ja tak mam i jest dobrze. Jechałem w zeszłym roku nad morze, żona + dwoje dzieci + pełny bagażnik + 4 rowery na dachu i za mocno nie kucnął.
 11. Noooo.... ciekawe. Polift za 22k?
 12. Pozdrawiam kierownika zielonego oświniaczonego Forka na WPL..... mijanka była dzisiaj w Sochaczewie. Było machane, ale bez wzajemności.
 13. PS: sprzed! [emoji3] Proszę wybaczyć, ale nie miałem polskiego w szkole, więc czasem popełniam błędy.
 14. Pozdrowienia sprzed chwili.
 15. Chętny na paczkomat [emoji106] 1. ZdanoG6 2. hvdy 3. DETT 4. Kambol 5. Faza20 6. Rafaelo 7. benola 8. Lagravis 9. xander_88 10. Daniel Janus 11. lukaswoj 12. Luke Skywalker 13. Dorsz914 14. rutek111 15. Szurik
 16. Lagravis - 1 sztuka 2. Waldek Woźny - 1 sztuka 3. Beavis - 3 szt 4. Dziedzic - 3 szt 5. ZdanoG6 - 4 szt. 6. hvdy- 2 szt. 7. xander_88 - 1 szt. 8. Szurik - 1 szt.
 17. Swoją drogą dzięki za link, tych tarcz nie widziałem. Przewody w oplocie do cywilnej jazdy, imho - nie warto, nie poczujesz różnicy. Ale wymiana płynu - tak i owszem. Czytałem trochę ruskie forum i tam też polecają zestaw DBA + HAWK, ale również chwalą Brembo nawiercane, znalazłem https://hamulcesklep.pl/o/09.A870.1X Ma ktoś takie?
 18. Ja mam tak samo i właśnie z tego powodu chcę zmienić. To może nic narazie nie będę ruszał, pojeżdżę przez zimę, a na wiosnę zakupię coś porządnego. A propos, oem tarcze + klocki na przód w ASO 1350zl. Komplet nawiercane Zimmermann + klocki na alledrogo 750zl Komplet gładkie TRW + klocki TRW w zwyczajnym sklepie motoryzacyjnym 630zl. A najtańsze DBA + klocki HAWK to około 2000zl.( jak 3 komplety TRW)
 19. Ciut przybogato[emoji50]. Klocki za 550zl? Ja planowałem na tarcze tyle wydać. Na razie mam sporo ważniejszych wydatków.A mechanik miał prywatnie H6, sprzedał, ale nadal go serwisuje.
 20. Cześć wszystkim. 1,5 roku i 17kkm od zakupu i już nadszedł czas na wymianę tarcz i klocków hamulcowych. Jeszcze są zdrowe, ale po rozgrzaniu czuć mocne bicie. Mechanik poleca mi TRW. W wyszukiwarce do Legacy IV 3.0 tarcze są 296mm, ale trochę potrzebałem i znalazłem - TRW nr części DF6923S 316mm. Teraz jeszcze muszę dopasować do nich klocki. Może ktoś mi podpowie jakiej marki kupić i bardzo bym prosił o nr części. A może ktoś poleci jakiś inny zestaw? Dodam tylko, że nie upalam auta, ale jeżdżę dynamicznie. Druga sprawa to jaki zalać płyn hamulcowy. Dzięki i Pozdrawiam
 21. Pozdrawiam! Okolice Kątów Wrocławskich.
 22. Cześć wszystkim. Ja kupiłem używany robiony na zamówienie z kwasówki. Trochę go słychać w środku, ale nie jest to uciążliwe, w lato zrobiłem około 2kkm z całą familią i nie narzekali. Tak to brzmi
 23. Spot w Ostrołęce się odbył. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich zgromadzonych!
 24. Pozdrowienia z wczoraj na S8 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Pozdrawiam wszystkich!
×
×
 • Create New...