Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ekipy złotego Forka SG GKA... na skrzyżowaniu przy Słowackiego, oraz niebieskiego XV z białą świnią na klapie mijanego na Podwalu Przedmiejskim w stronę Przeróbki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z wczoraj. 

Pozdrowienia dla  kierownika Legacy IV, było machanko (ja z miejsca pasażera z tyłu) we Wrocławiu przy ul. (chyba) Parafialnej ok. Godz. 9:20, ktoś z forum? :)

Nieopodal spotkane Audi 80 ze świnią na klapie 

sketch-1523452797013.thumb.png.73b57501f3eaf780edeb9a2add818348.png

 

Oraz pozdrówki dla niebieskiego XV rej. DW, spotkanego na parkingu przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym ul. Borowska i kierownika Forka II rej. DWR, zła świnka na lusterku była, mijaliśmy się przy ul. Grota - Roweckiego ok. Godz. 10:50  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka z wczoraj (11.04) dla kierownika czarnej Imprezy z rejestracją RDA ... ok godziny 17 wjazd na most Grota Roweckiego Warszawa. Widziałem Cię w lusterku wstecznym, więc pomachałem. Zanim się spostrzegłem wskoczyłeś kilka aut przede mną ... i tyle Cię widziałem ;)

Pozdrowionka z dziś (12.04) ok godziny 9 dla kierownika srebrnej Imprezy na pomarańczowej feldze pędzącego Trasą Trouńską w stronę Marek.

 

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka z godziny 14 dla kierownika zielonego Subaraka ze świnką na lusterku (i całej jego rodzinki) z parkingu przy Centrum Wędkarstwa w Warszawie. Zakupy na majówkę zrobione - do zobaczenia nad wodą ;)

Pozdro dla kierownika błękitnego Forka z 15:30 zaparkowanego pod Teatrem Komedia z czarnym boxem na dachu i rejestracją NEL ...

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...