Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Pozdrowienia dla Kierownika forestera zaparkowanego w porannych godzinach na ul. Kościuszki koło Abradable ze świnią na klapie ;)@Czarne_Koronkowe to przypadkiem nie Twój? :P

Niestety nie ;) dzisiaj grzecznie siedziałem w pracy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, piątek, ok. 7:15, okolice Kapelanki/Brożka: pozdrawiam Kierownika oświniaczonego Subaru, któremu ochoczo machałem z chodnika. Był ciężko zdumiony, ale odmachał :-) Wiem, wiem, na kurtce nie mam świnki (bez jaj, tego nie zrobię, wystarczą na aucie), a mój Subarak chwilowo u blacharza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elvisiak napisał:

Tyle forków pozdrawiałem na trasie i w mieście, że już tylko macham do znajomych. Na 10 Foresterów odmachują 1-2. Podobnie nowe Outbacki

A może stara Impreza to nie jest kompan na trasie... <_<

 

Ale z seicento machająB) :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2018 o 17:44, allin napisał:

Pozdrowienia dla kolegow z Forka sTurbo spotkanego pod Piotrem i Pawłem w Jozefoslawiu jakas 1h temu, machane bylo :) swietnie wyglada! 

Dzięki, forek wymaga jeszcze kilku drobiazgów :D twoja impreza też niczego sobie :thumbup:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4/17/2018 o 11:41, mar3k napisał:

@pmastal hmm, który to WRX? ;) bo i okolica moja.. i świnia sie zgadza, tylko.. godzina nie bardzo i pisk opon :D 

 

na KRA numerach a który to model to nie jestem pewny. Ja skręcałem w Opolską WRX pojechał prosto 29 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam Pana z Srebrnej Imprezy mijanej dziś koło 11:00 w Jedlinie Zdrój, wydawało mi się że mrugał i machał nie zdążyłem odmachnąć :(

 

Bez tytułu.png

 

 

Na date nie patrzcie źle mam ustawioną :P

Edytowane przez Mariusz Pantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela STi (WN...) z naklejkami z Dzierżoniowa na spojlerze, dzisiaj Wybrzeże Kosciuszkowskie, W-wa i dla czarnego Legacy z pomarańczową świnią z tyłu, złapanego na rondzie Daszyńskiego.

Edytowane przez matias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...