Skocz do zawartości

Tekaj

Nowy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Tekaj

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru Impreza 2.5 TS

Ostatnie wizyty

96 wyświetleń profilu
 1. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z Gdańska zaparkowanego wczoraj we Włocławku na ul. Mazowieckiej Pozdrowienia dla właścicieli czarnej Imprezy gd i pięknego klasyka Legacy widywanych na ul. Czarneckiego we Wrocławiu
 2. Wibracje kierownicy i karoseri

  Na wstępie przepraszam za odkopywanie starego tematu, ale ponieważ mam podobny problem, nie chce zakładać nowego. Mianowicie zabrałem się ostatnio za wymianę kompletu tarcz i klocków. Udało mi się wymienić tylko przód, ponieważ tyłnetarcze tak siedzą, ze czekam na ściągacz. Po wymianie przy prędkości powyżej 130km/h cała karoseria wpada w nieprzyjemne drgania, jednak podczas hamowania drgania znikają. Przed założeniem tarcz piasty dokładnie wyczyściłem. Czy drgania przenoszone na cała karoserie mogą być spowodowane źle założonymi hamulcami? Pytam dlatego ze jednocześnie wiskoza zaczęła dawać oznaki zużycia i nadaje się do wymiany w najblższym czasie i zastanawiam się czy to przypadkiem wiskoza tez może dawać takie objawy?
 3. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam kierowcę niebieskiego Bloba widzianego przed chwila na Curie Skłodowskiej we Wroclawiu
 4. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Hawka mijanego wczoraj po wiaduktem kolejowym na Dyrekcyjnej? we Wrocławiu.
 5. Pozdrawiamy sie :)

  Do sierpnia zeszłego roku tam mieszkałem i nigdy tam Subaru nie zauważyłem. Sam wtedy jeszcze Subaru nie miałem, tylko niemiecki wehikuł.
 6. Pozdrawiamy sie :)

  Czyzby na Matejki na stałe zawitalo Subaru czy tylko przejazdem?
 7. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam Legacy H6 z Legnicy widzianego przed chwila koło dworca PKP we Wrocławiu
 8. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam właścicieli srebrnego bloba Sti i GTka zaparkowanych na Polibudzie Wrocławskiej i Subaru Baje widzianego na pl. Grunwaldzkim
 9. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam właściciela czarnej Imorezy zaparkowanej przy ulicy. (chyba Daszynskiego)
 10. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla czarnego Forka zaparkowanego teraz na parkingu sks na Pwr
 11. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla kierowcy granatowego Buga spotkanego wczoraj po 20 na Legnickiej - Wrocław
 12. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla właścicieli dwóch Forków zaparkowanych dzisiaj przy ulicy Poznańskiej we Wrocławiu, a także pozdrowienia dla srebrnego Buga spotkanego na Legnickiej w piątek.
 13. LPG w Subaru

  Z tego co wiem, tulejki nie ma. W takim razie podłączę się jeszcze raz i sprawdzę odczyty sondy na benzynie i lpg
 14. LPG w Subaru

  Mam problem z okresowo zapalającą się kontrolką check. Zazwyczaj zapalała się gdy w butli było już mało gazu, a po zatankowaniu znikała. Ostatnio jednak zapaliła się gdy butla była pełna i po jakimś czasie mimo dotankowania nie gasła. W końcu uporałem się z podłączeniem komputera do auta i pojawiły się następujące błędy: P0461 Fuel Level Sensor Performance Problem P0139 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 1 Sensor 2) Co do pierwszego błędu wyczytałem że pojawia się w Subaru zasilanych lpg gdy w baku jest mało paliwa. Akurat zaraz po kupnie zatankowałem benzynę i taki stan się utrzymuje więc możliwe że to jakiś stary błąd. Natomiast co do błędu sondy. Niestety w FreeSSM nie znalazłem opcji odczytu napięcia 2 drugiej sondy, a jedynie pierwszej, więc nie wiem co dalej. Czy ktoś spotkał się z takim kodem w swoim Subaru? Możliwe że to oznacza sondę do wymiany, czy kwestia instalacji gazu? Byłem u gazownika na regulacji zaraz po kupnie i po diagnozie stwierdził, że instalacja jest ok, a jedynie reduktor mógłby być wydajniejszy.
 15. LPG w Subaru

  Jestem świeżo upieczonym właścicielem Subaru. Mam okresowo pojawiający się z instalacją. Właściwie ciężko to nazwać problemem ponieważ przy niskim poziomie gazu w butli zapala się check. Jednak nie powoduje to żadnych dodatkowych problemów. Po dotankowaniu gazu kontrolka gaśnie. Poprzedni właściciel informował mnie o tym i zalecił niedopuszczanie do jeżdżenia z małą ilością gazu w zbiorniku. Stwierdził, że sprawdzał jest to błąd sondy lambda. Ostatnio byłem na przeglądzie instalacji u gazownika. oczywiście opisałem problem, ale zgodnie z prawami Murphy'iego mimo niskiego poziomu gazu kontrolka się nie pojawiała. Sądziłem, że rozwiązaniem problemu była wymiana świec, jednak przedwczoraj cały cykl się powtórzył, pojawił się check, po zatankowaniu zgasł. Obecnie jest rezerwa gazu, a błąd tym razem znów się nie pojawił. Czy ktoś miał podobny problem? Szukam jakiegoś punktu zaczepienia.
×