Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, pmastal napisał:

 

na KRA numerach a który to model to nie jestem pewny. Ja skręcałem w Opolską WRX pojechał prosto 29 listopada.

 

ach w takim razie napewno nie moje :) ale tak czy inaczej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z piątku dla kierownika błękitnego WRX STI z rejestracją WB8... parking przy Centrum Wędkarstwa Wybrzeże Gdyńskie.

Kolejne pozdrowienia z soboty ok 14 dla kierownika Czarnej Subarki na złotej feldze z rejestracją WPI 6... parkin przy Marywilskiej 44.

Kolejne pozdro dla kierownika Black Tribeca B9 na rejestracji WJ4... parking przy Factory Annopol.

20180420_115855.jpg

20180421_132621.jpg

20180421_144621.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ze srody z mocnego poranka, z żołnierskiej w strone nieporetu , najpierw skode octravie która jechala przedemna ( granatowy auris kombi) , skoda miała swinke na klapie :) , a potem ja odstrzeliłem wyprzedzanie i Ciebie i ciezarowki na raz.

 

a potem forka XT złotego który podgonił przez las i jechał za mna i rozstaliśmy się na rondku w zeggrze legiownowo wwieliszew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto na forum założyłem ze względu na prawie "co dzienne" mile sytuacje na drodze z innymi użytkownikami Subaru - machanie, uśmiech,mruganie światłami:-) tak więc pozdrawiam wszystkich dotychczasowych użytkowników Wagonów,Forków i Lanosów spotykanych w Warszawie na Bemowie w rejonach powstańców śląskich oraz na Okęciu przy al.krakowskiej :) pozdrawiam zawsze życzliwy z granatowego Gietka na WF... ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...