Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego forka s-turbo (rej. WA) spotkanego dzisiaj w Arkadii ok. godziny 19, świnki były. Przepusciles mnie z dziewczyna na pasach akurat ;)

Pozdrawiam tez srebrnego gtka z wesołej, który wyjechał na trakt brzeski jakos przed 23 z posesji obok LUKOILa, świnki chyba tez były ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaty, Stryjeńskich dziś około 18:00- pozdro dla niebieskiego bugeya STI na krakowskich numerach. Piękne auto!

 

Ale niefart... Minęło z pół godziny i... było piękne: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,wpadl-w-poslizg-na-ursynowie-uszkodzil-cztery-samochody,190414.html

Tez widziałem chwile po. Szkoda imprezy bo bardzo ładny bug ale najważniejsze ze chyba nikt nie ucierpiał bo siła zderzenia była naprawde duża. Polo ktore przyjęło główne uderzenie miało urwane oba przednie koła i jeszcze owinęło sie na drzewie. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego, oświniaczonego XV, WD xxxxx, mijanego dzisiaj o 7.45 przy Leclerc Bielany. 

Odpozdrawiam serdecznie :) . Nie zdążyłem machnąć ani mrugnąć niestety, ale też Cię zauwazyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czerwonej Imprezy SO z blowoffem.

Dzisiaj mi zamrugał światłami w Dąbrowie.

 

To ty tak śmigasz wieczorami po okolicy? Często słyszę bulgot i nie wiem kto tak gra :D

Jeszcze kiedyś widziałem czarną GC, ewentualnie srebrną GD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIAMOND! odpozdrawiam Cię również z Auchan w Kato dzisiaj ☺ dzięki za kartkę za szybą ☺ chciałem Ci też napisać jak odjeżdżałem ale długopisu nie miałem. Wstyd że mój taki brudny, miałem dziś myć ale pogoda kiepska ☺

Edytowane przez GPablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIAMOND! odpozdrawiam Cię również z Auchan w Kato dzisiaj ☺ dzięki za kartkę za szybą ☺ chciałem Ci też napisać jak odjeżdżałem ale długopisu nie miałem. Wstyd że mój taki brudny, miałem dziś myć ale pogoda kiepska ☺

 Mój pojazd też był uwalony jak "świnia":) Pozdrawiam raz jeszcze i do miłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownictwa białego Legacy sedan LU.......(świnka była), który na pełnym luzie śmignął mnie dzisiaj na "siódemce", jakoś między Nidzicą, a Mławą. A na drodze rzeźnia ;).

I wszystkie subaraczki pozdrawiam, które sobie w tych koszmarnych warunkach spokojnie popylały. Nie to co ja, w moim tyłopędzie, z duszą na ramieniu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych wczoraj na Moto Orkiestrze :)

a ja nie odpozdrowię a pozdrowię bo mnie nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego Forestera S-turbo i dla Kierowcy, widzianego dziś koło 17:00 na Al. Jerozolimskich na wysokości ursusa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...