Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla czarnego FXT ERW.... ( świnka na klapie ) zaparkowanego w Tuszynie , pod blokiem przy basenie.

Poobiedni spacer u rodziny a tu taka niespodzianka :D

 

 

Odpozdrawiam :D w weekend przykleiłem świniaka co pewnie dało się zauważyć, że auto brudne ,a świnka czysta jak łza ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forka z kurnikiem sprzeed 10h na Białobrzeskiej. Obaj nieoświniaczeni, obaj machający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pzdr dla kogoś w srebrnym GTku WU... sprzed kilku chwil na Powsińskiej od TVN do Bernardyńskiej - machane było :) Sprawdzałem właśnie jak niewystarczające mam zimowki w turbowannie ;)

Jechałeś granatową wanną. Bo to ja chyba byłem. Opozdrawiam

 

 

ha, też jechałem koło was :D tak zaczęło sypać że nie mogłem sobie odmówić przejażdżki :D

 

Fala, czy ja aby nie jechałem wczoraj koło 17 za Tobą przez Bartycką i AK Północ?

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pzdr dla kogoś w srebrnym GTku WU... sprzed kilku chwil na Powsińskiej od TVN do Bernardyńskiej - machane było :) Sprawdzałem właśnie jak niewystarczające mam zimowki w turbowannie ;)

Jechałeś granatową wanną. Bo to ja chyba byłem. Opozdrawiam

 

 

ha, też jechałem koło was :D tak zaczęło sypać że nie mogłem sobie odmówić przejażdżki :D

 

Fala, czy ja aby nie jechałem wczoraj koło 17 za Tobą przez Bartycką i AK Północ?

 

 

Nie - o 17h byłem w domu, jechałem na Powiśle dopiero o 17h50 :)

Lecz odpozdrawiam :D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego forka z kurnikiem, zaparkowanego "pod Szarkiem", uwidziany po 7:00.

 

Edyta. Pozdro dla kierownika pięknego, białego świniaka. Skręcałeś na Statoil Munina, machałem, mrugałem ze srebrnej anglo-Fr-japońskiej "szczały".

Edytowane przez Masu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego forka z kurnikiem, zaparkowanego "pod Szarkiem", uwidziany po 7:00.

 

Edyta. Pozdro dla kierownika pięknego, białego świniaka. Skręcałeś na Statoil Munina, machałem, mrugałem ze srebrnej anglo-Fr-japońskiej "szczały".

 

I ja pozdrawiam czarnego Forka z odjechaną parką świnek :) Długo zamykaliśmy parking :)

Edytowane przez Tomasz Korczyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...