Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom forum za te 3 miesiące. Dwa dni temu sprzedałem forestera, do Subaru zapewne już nigdy nie wrócę, więc moje konto może zostać spokojnie zamknięte. Pozdro! :)

Nigdy nie mów nigdy;)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie użytkownika @masu, srebrny wrx ;) a już myślałem że ktoś mi przydzwnił i za wycieraczką jest numer polisy :D

 

Cieszę się, że wywołuję aż takie emocje. Swoją drogą siedziałem w Almerze z pukniętymi drzwiami :D (historia ze zbójem z domowego parkingu) i wpierw wylazłem z wozu i czekałem, aż wrócisz. Nie mogłem się zdecydować czy Cię zaczepić jak schodziłeś z Tesco do Lidla, więc wybrałem mniej inwazyjną zaczepkę. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pierwsza sobota lutego do RZ wpadacie koniecznie na spocik! ;)

 

Pozdrawiam wszystkie subaraki z wczoraj, ktore odmachały albo i nie :) bylo ich tak dużo jak nigdy - czasem warto inną trasą i porą do pracy pojechać :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika z wiśniowego Legacy I, spotkanego dzisiaj koło południa w Zakopanem, przy objeżdżaniu rondka w bocznej uliczce :) Ładny zadbany klasyk :) Było radosne wzajemne machanie :)

 

Ja również odpozdrawiam pozytywną i uśmiechniętą załogę XT- tak trzymać!  :hi:  Nareszcie ktoś zauważył, bo już straciłem nadzieje :thumbup:

Jeśli na urlopie to życzę udanego odpoczynku choć pogoda słaba.

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego dziada stojącego w Radomiu pod akademikiem na Akademickiej, a także stojącego kawałek dalej pod blokiem czarnego GTka bez blach. O ile się domyślam należy on do pewnego Dominika od którego kupowałem klapę do swojej wanny, może siedzi tu na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka I gen zielonego spotkanego koło lasu między Jelczem, a Oławą ;) Seatem zawracałem ;)

Pozdrowienia dla Legacy nowego czarnego spotkanego w Oławie przed wylotem na Wrocław ;)

Pozdrowienia dla Kierownika gtka kombi srebrnego spotkanego na Świeradowskiej przy Ferio Gaj świnia na lusterku i tablice LU ;)

 

Kur... tyle osób, a musiałem jechać seatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...