Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy z trzodą na klapie, stojącego za mną dziś na światłach w Olsztynie na ul. Dywizjonu 303. Zorientowałem się dopiero jak mnie mijałeś. Fajny duży psiunek z Tobą podróżował.

Wszystkim Forumowiczom życzę wesołych i spokojnych Świąt.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla srebrnego i czarnego Forka wyjeżdżających z Wrocławia w kierunku Leśnicy oraz... srebrnowłosego kierownika niebieskiego STI MY15 mijanego w Osieku (pod Lubinem) i następnego (ten był bez spojlera na klapie) już na wjeździe do Wrocławia :) O ile forki zareagowały to dojrzali panowie w najnowszych STI już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

 

1. Rybnik - parkującego często na Rynku i rozładowującego coś zawsze z bagażnika niebieskiego STI na blachach "SWD" 

Widzę Cię tam często rano kiedy mam rozładunek towaru z ciężarówki. Dziś rano też :)

 

2. Poczesna AUCHAN - dziś koło godz. 13 widziany srebrny STI z czarną klapą i rejestracją "SO" 

Pięknie Ci bulgota :) Miałem tam rozładunek dzisiaj i bulgotałeś na parkingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Forka XT widziany na aleja Solidarności w Warszawie. Było machanie!

hmmm... machanie było dzisiaj - ale na Chałubińskiego...Chyba, że to inne machanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam czarnego Forka XT widziany na aleja Solidarności w Warszawie. Było machanie!

hmmm... machanie było dzisiaj - ale na Chałubińskiego...Chyba, że to inne machanie ;)

No dobra, koniec Niepodległości i początek Chałubińskiego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...