Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika czarnego Lanosa w macie który cofał z przed bramek w pasażu grunwaldzkim w sobotę około 16.30 ;) jechałem 207cc i też cofałem przed tobą ;)

 

oraz niebieskiego buga/bloba z parapettem który chwilę wcześniej jechał po rondzie grunwaldzkim ta sama godzina i dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk pozdrowienia dla kierownika ładnego Gt-ka WY... blue mica, dzisiaj po 16-tej na Obrońców Wybrzeża koło Galerii Przymorze. Obtrąbiony tylko nie wiem czy forumowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla wiśniowego legacy outback widzianego i w ostatnim momencie pomachanego na ul. wybrzeże helskie, vis-a-vis Zoo. 

 

W sobotę po 14.00? Leciałeś Forkiem?

 

Odpozdrawiam!

 

 

Tak, sobota po południu, śmigałem foresterem w przeciwnym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiej, nieoświniaczonej wanny RJA 1213, oklejonej w plejady. Zarejestrowałem pojazd pod Biedronką na Muninie, niestety nie miałem czasu czekać na wyjście operatora z przybytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Masu, ten operator niestety nie pozdrawia ;)

Natomiast ja pozdrawiam Ciebie... bo przypuszczam, że to Twój forek stał rano na parkingu pod "Szarkiem"

Bull's eye. Pozdrawiam w imieniu forusio-operatorki, mojej lepszej połówki. Ja teraz macham, ku zdziwieniu kierowników, z Almery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata, z wizyta w McDonalds czy McFit? Jezeli to drugie to pewnie znamy sie z widzenia ;)

Pozdr i stay fit! :)

Akurat z wizytą w mcfit:) na Nowy Swiat do niedawna chodze bo wczesniej chodzilam do mcfit na placu zawiszy:)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam kierowniczke szarego fotka przy wjeździe z Wrocławia do Wilczyc, szedłem poboczem i aż stanąłem z wrażenia jak forka zobaczyłem a jak się odwrocilem to świnka była na bagazniku :)

Jak z kurnikiem to moja macocha ;)

 

To dokładnie była III generacja z kurnikiem i czarna świnka na klapie z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kolegi spotkanego dziś rano w ASO Koper - po MISTRZOWSKU oklejony Forek, genialny grill i świetny mod z halogenami doświetlającymi zakręty :D Jeśli mógłbym parę szczegółów dotyczących tej modyfikacji na PW, byłbym zobowiązany.

 

Zdrówka!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom forum za te 3 miesiące. Dwa dni temu sprzedałem forestera, do Subaru zapewne już nigdy nie wrócę, więc moje konto może zostać spokojnie zamknięte. Pozdro! :)

...no to wszystkiego najlepszego oraz smacznego!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnej vectry kombi ze świnką na tylnej klapie, dziś przy dojeździe do Baletowej ok 7:30 rano.

Dzięki za wpuszczenie mnie w ciąg samochodów i późniejsze machanie :D

 

Pozdrawiam

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...