Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków, 2014.01.03., po 7:00, okolice os. Podwawelskiego/Komandosów (nigdy nie wiem, jak się oficjalnie nazywa):

pozdrowionka dla czarnego Forka (od czarnego Forka), który wraz ze mną ładnie przepuszczał panią na przejściu i mi machał (też machałem) :) Filmik nawet powinien mi się nagrać, bo rejestrator jak zwykle włączony ;) Kobieta musiała być w szoku, że zazwyczaj te wszystkie "ryczące", "pędzące", "wyścigowe" Subaru próbują ją rozjeżdżać, a tu nagle dwa jednocześnie kulturalnie ją na przejściu przepuszczają :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika forestera błyskającego awaryjnymi na skrzyzowaniu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich (koło Statolil) około godzinę temu - widziałem cię :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Subarumaniaków na Nowy Rok :)

 

To byliśmy my :yahoo:

Również Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla złotego OBK spotkanego dzisiaj w Legionowie. Późno usłyszałem klaksonik ale żonka uratowała honor i zdążyła pomachać ;)

Odpozdrawiam! Klakson to trochę nietypowy sposób zwrócenia uwagi, ale okazał się skuteczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

znowu mi obrodziło spotkaniami, także leci po kolei co pamiętam (wszystko z dzisiaj) :

 

1. parking LIDLa przy Kasprowicza około 10 rano granatowy legacy kombi oklejony forumowo na klapie i lusterku (ja podjechałem czarnym blobem i stanąłem pod samymi kasami B) ) poza nami na parkingu jeszcze dwa nieoklejone forestery, które oczywiście też otrzymują pozdrowienia :)

 

2. granatowy forester skręcający w lewo do Reduty z Alei Jerozolimskich, było pewnie około 13, co prawda brak świnki ale tylna klapa szczelnie pokryta naklejkami z off-roadów w których auto brało udział, imponująca kolekcja :bowdown: wymienione porozumiewawcze spojrzenie z Panią za kółkiem :hi:

 

3. dokładnie w tym samym czasie w lewo z Reduty w Aleje Jerozolimskie skręcał GTek z blachami LKR (chyba.. późno się zorientowałem bo grzebałem przy radiu i tylko mi mignął w kącie oka)

 

4. granatowy, oklejony forester na parkingu pod Leroy Merlin jakoś około 13:45, ustąpił mi pierwszeństwa do wyjazdu z alejki parkingowej, było podziękowane i odmachane :D

 

poza wymienionymi spotkaniami 3-go stopnia minąłem dziś w ciągu dnia jeszcze z 10 przeróżnych subaru, ale w zbyt dalekiej odległości na cokolwiek, tym niemniej pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu91--jaki kolor tego buga? jak srebrny to Ja i odpozdrawiam :)

 

pozrowienia dla czarnego buga kombi stojacego pod SKY-Towerem wieczorem we wrocławiu na DW ....(nie pamietam jaki to był dzien), parkowałem passatem b5 kombi

 

 

oraz dla bordowego subaru kombi stojącego na Słonimskiej na rogu (outback chyba) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nowego Forestera, z którym mijałem się dzisiaj ok. 15.00 w okolicach Magnuszewa ( kiwaka w obie strony była choć trzody nie dostrzegłem ) i dla czerwonej Imprezy w sedanie na LU ...... wyjeżdżającej z Kozienic w kierunku Warszawy tak gdzieś ok. 16.00, oraz dla kilku innych subaraków widzianych dzisiaj na trasie Piaseczno - Kozienice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego (o ile dobrze pamiętam) WRXa, spotkanego w piątek na Zielnej w Warszawie około 17:30. Jechałem białym oświnionym korpodieslem, a prowadziła żona. Kierowca był mocno zdziwiony widząc świnię na lusterku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...