Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego Forka II z którym się mijałem w czwartek w Krośnie Odrzańskim koło sądu, ok 13:30

dla srebrnego Forka IV (CB 21...AH) z którym jechałem razem na obwodnicy Poznania, śmigał również w czwartek wieczorkiem na lotnisko w Poznaniu ;) (17:00) kierownik chyba tu nie zagląda

 

Pozdrownie dla kierowniczki/kierownika białego forka z Poznania, zaparkowanego wieczorem na Promienistej (18-19)

 

Oraz pozdrowienia z dzisiaj dla czarnego lanosa z Koszalina, który jechał prost z Waryńskiego w Kościuszki, a ja skręcałem z Kościuszki w Piłsudskiego ;) (6:55)

Edytowane przez Pumcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego wieczora dla:

- czarnego forka 1 gen. z wiatrakiem WPR z trzodą na lusterku. Obtrąbiony, obmachany i obmrugany ze wzajemnością ok 18.45 na Al.Krakowskiej w kierunku Janek.

- oświniaczonego niebieskiego WRX blob EZG(chyba?) z wysokim parapetem obmruganego dwukrotnie na trasie od Janek do autostrady S7 jakoś przed 19.00. Kierownik nie widział chyba bo zerowa reakcja.

- Ciemnego dwukolorowego Forka z którym gadaliśmy o Plejadach i Subaru na CB podczas podróży na południe S7. :) Dziękuję w imieniu całej familii za umilenie trasy :)

Edytowane przez ESP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- niebieskie subaru (WRX? - 'FUN' w rejestracji), które śmignęło obok mnie dziś ok.21 na S2

- 'bliźniaka' - czarne STurbo I gen (rej.LC) spotkane również ok. 21 przy wjeździe do Pruszkowa - było odtrąbione, odmachane i odkiwane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego wieczora dla:

- Ciemnego dwukolorowego Forka z którym gadaliśmy o Plejadach i Subaru na CB podczas podróży na południe S7. :) Dziękuję w imieniu całej familii za umilenie trasy

 

Odpozdrawiam całą familię bardzo serdecznie :) :). Miło się rozmawiało. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem Szanownej Małżonce w podjęciu decyzji o uczestnictwie w najbliższych Plejadach :)

 

A w ogóle to dzięki za "nieświadome" przeprowadzenie przez zasadzki misiaczkowe na 482, 495 i czarną Insygnię ;) hehe. Z bagażem 21 punktów człowiek robi się potulny i grzeczny jak baranek....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego wieczora dla: - czarnego forka 1 gen. z wiatrakiem WPR z trzodą na lusterku. Obtrąbiony, obmachany i obmrugany ze wzajemnością ok 18.45 na Al.Krakowskiej w kierunku Janek.

 

Miło było, chociaż na początku z moim nieco spóźnionym refleksem ;). Moja Żona cieszy się jak dziecko, gdy nas czasem coś takiego spotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z Warszawy dla

Kierownika buga STI spotkanego kolo 18:30 na Ostrobramskiej.

Kierownika niebieskiego GTka spotkanego w okolicach ZOO.

W obu przypadkach machane bylo.

 

Antypozdrowienia z dzisiaj dla kierownika srebrnego GT/GL wanny oswiniaczonego na zielonych felgach widzianego na Marywilskiej kolo godz. 11.30. Wyprzedzanie na skrzyzowaniu pod prad nie jest madre. Co Ci to dalo?

Jechalem za toba srebrnym Clio Sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...