Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kolegi w granatowo/srebrnym OBK III US(?), którego często mijam (w drodze do/z pracy) w Piasecznie na ul. Stołecznej/Pod Bateriami/Gołkowskiej - zawsze niestety zauważam Cię w ostatniej chwili i nie "zdanżam" pomachać :( Chociaż dzisiaj rano już prawie się udało ;)

Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla ciemnego wolnossącego Forestera II gen. chyba WD..... albo DW..... kręcącego się po 16.00 po centrum Kozienic. Świnek nie widziałem, ale byłem za daleko więc może mi umknęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika klasycznej niebieskiej Imprezy, który efektownie zrobił bokiem rondo Lucerny/Patriotów koło salonuy Mercedesa dziś koło 17:10 :-) Obtrąbiłem radośnie :-)

Oraz dla kolegi Dzyra (chyba nie sprzedał auta W0 DZYR? :-) ), który ruszał koło mnie ze świateł na Bora-K na środku Gocławia koło 17:15 - przepraszam, nie zdążyłem machnąć :-(

Miły popołudniowy przejazd przez miasto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika w granatowym Forku ze świnią na lusterku - dzisiaj koło 13:10 na Dobrej/Tamka.

Machaniowe niezdecydowanie było ;)

Ja - Turbodziadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki w bugeye wrx z ciemnymi szybami nr rejest. DLU ze świnką na lusterku ;) jechałem raz za wami i mrugałem długimi, a raz przed wami i awaryjnymi czarny seat na DW jechaliśmy koło siebie od Rynku w stronę Magnoli ul. Legnicka ;) kierownik bardzo skupiony na jeździe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Forka turbo (warszawske numery) na stacji Orlen na Spółdzielczości Pracy w Lublinie i jego Pasażerki. W ogóle mikro-spocik się zrobił - na jednym Orlenie dwa Forki i Baia. Właściciel Baii pewnie niebawem dołączy do Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moją okolice niedawno trafił bardzo podobny do mojego gc8.

Biały z konkretnym wydechem. Z przodu na grillu jakaś dorabiana różowa naklejka STI, na dachu spory kurnik, a zamiast rejestracji naklejka na zderzaku.

Rejestracja SL...

Świnie na lusterkach.

 

Pozdrawiam poprzedniego właściciela jak do domniemam ze śląska (SL - Ruda Śląska).

Pozdrawiam również obecnego ze Strzelina przez, którego straciłem monopol na bulgotanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla kierowniczki białej klasycznej wanny spotkanej w sobotę na Modlińskiej oraz w niedzielę spotkany kierownik srebrnego GT na blachach RLA. Świnek nie stwierdzono ale machane w obydwu przypadkach było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...