Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze podwójne pozdrowionka dla nowej Imprezy STI w ślicznym czerwonym kolorze na LU...., z którą mijałem się po 14.00 jadąc w kierunku K-ce - Gniewoszów i po 15.00 kiedy wyjeżdżała z Kozienic w kierunku na Lublin. Świnek niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Pana ze Skody, który mi pomógł dzisiaj na stacji Lukoil z odpaleniem babuni, Maziego który mnie obmachał na obwodnicy oraz Panów Policjantów, którzy pomogli mi odpalić Babcię po raz kolejny. Pierwszy raz to ja zatrzymałem policję a nie ona mnie. Fajowe uczucie :D

 

Baaaaaardzo fajny dzień Babci, tylko szkoda, że bez prądu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Kapelanka, 21 stycznia, ok. 17:00 - pozdrowienia dla czarnego Forestera, który stał za mną na światłach, choć nie sądzę, żeby ktoś z Forum (świnek też brak). Wnioskuję z tego, że gdy mrugnąłem awaryjnymi na powitanie, to się jakby przestraszył - twarzy nie widziałem, ale od tego momentu jakoś tak dziwnie daleko ode mnie się trzymał :biglol: Forumowicze chyba by czymś też "odbłysnęli" i się wręcz bardziej przytulili :P

 

Kraków, 22 stycznia, ok. 7:50, R.Mogilskie - machałem do OBK, ale mógł nie widzieć przez zaparowane (moje) szyby ;) Nie miał świnki, ale miał łapkę akcji "Siemanko".

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla drivera z jasnego Forka MY06 (chyba) ze świnką (a jakże) z rej. WPI XXXX co to mnie dziś rano na Puławskiej objechał prawym pasem. I nawet nie zatrąbiłeś kolego ! Popraw się ! ;)

Jechałem czarnym Forkiem06 środkowym w korku. No to tylko ten korek Cię usprawiedliwia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paździerza widziałem wczoraj zaparkowanego na Belwederskiej. Wyglądał jak przegląd sezonu :) Pzdr!

 

Paździerza widziałem wczoraj zaparkowanego na Belwederskiej. Wyglądał jak przegląd sezonu :) Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mondeo Mk1 kombi z białą świnką na klapie, co to jechał wczoraj wieczorem przez Kraków, najpierw Piastowską a później Królowej Jadwigi.

 

Mrugnąłem światłami, wyprzedziłem z fasonem, mrugnąłem awaryjkami i... nic! Cała szopka na darmo! A przecież świnia na swifcie z tyłu widoczna!

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika szaro-granatowego forka na LOP..., trochę późno zmieniał pas (bo na samym skrzyżowaniu Zemborzycka- Diamentowa w Lublinie), cham w ciężarówce nie chciał go wpuścić; mignąłem światłami z tyłu z VW Polo. Było ok 13h50 dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego Forka 06-07 z biala swinka na klapie, widziany dzis kolo 16.45 przed wiaduktem w Lomiankach - zjezdzal do Lomianek/na stację, ja jechalem prosto. Pomachalem, gdy sie zrownalismy, ale pan - czemu trudno sie zreszta dziwic - patrzyl przed siebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mondeo Mk1 kombi z białą świnką na klapie, co to jechał wczoraj wieczorem przez Kraków, najpierw Piastowską a później Królowej Jadwigi.

 

Mrugnąłem światłami, wyprzedziłem z fasonem, mrugnąłem awaryjkami i... nic! Cała szopka na darmo! A przecież świnia na swifcie z tyłu widoczna!

 

:P

To mój były Monduś. Koledze który nim teraz jeździ mówiłem żeby odpozdrawiał, ale jak widać nie załapał klimatu :biglol:

Odpozdrawiam za niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z środy dla:

+ bordowej Turbowanny WRX, naprzeciw której miałem przyjemność parkować w środę, w Rzeszowie, na ul. Orzeszkowej;

+ dla srebrnego Forestera, z którym wymieniliśmy uprzejmości w Łańcucie, takoż w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...