Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla kierownika forestera błyskającego awaryjnymi na skrzyzowaniu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich (koło Statolil) około godzinę temu - widziałem cię :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Subarumaniaków na Nowy Rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemass, Chyba te pozdrowionka musiałeś sobie odnotowywać :)

w życiu bym tego nie spamiętał :P

 

heh trochę się tego zebrało, ale nietrudno było to wszystko spamiętać, bo to frajda spotykać ludzi współuzależnionych :D

 

witam,

 

 

 

3. srebrny XV mijany na Powązkowskiej, odmrugane na moje awaryjne, chyba 15 grudnia, chwilę też staliśmy na światłach na Maczka, ale ja poleciałem w prawo w Rudnickiego

 

 

a poza tym korzystająć z okazji mały off-topic ;) wszystkiego najlepszego wszystkim forumowiczom z okazji zbliżających się świąt i mnóstwo frajdy z naszych furek w nadchodzącym 2014 roku :)

 

pzdr

przemass

 

o, nareszcie mnie ktoś pozdrowił :yahoo:

 

Odpozdrawiam - zjawiskowy jest ten Twój WRX w głebokiej czerni złamanej zieloną świnką - nie mogłem sie napatrzeć. Wrzuć koniecznie foto na forum.

Dlas wszystkich forumowiczów - życzenia wspaniałych, ciepłych (na białe już nie ma co liczyć... :rolleyes: ) Świąt Bożego Narodzenia

 

dzięki, co do fotek to wstyd straszny, ale nie mam ani jednej na tyle sensownej, żeby nadawała się do pokazania zwykłym zjadaczom chleba a co dopiero fanom marki :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

czarnego Legasia dziś koło 9:20 na S8(było obmachane :) ),

srebrengo Forka ze złotymi felgami dziś na Aleji Armii Krajowej koło 9:40,

srebrną Imprezę (buga) kombi na A2 koło 10:20,

kierownik czarnego Lanosa STi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 13tej przy zjeździe z S1 na Gierkówkę w stronę Wawy wyprzedzony i obmachany Forester na warszawskich blachach ze świnką w górnym rogu klapy - pozdrowienia.
A dzięki i odpozdrawiam ! Syn prowadził ... abstynentem jest a ja byłem .... hmmm .... wczorajszy ... ;)

A tak BTW: dzieci mi się nie udały ... Zaden nie pije ! Jak prawdziwemu Polakowi - katolikowi przystało ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla parkującego dzisiaj, po 12.00 pod Lidlem w Pionkach, pięknego nowego Legacy w sedanie z kurnikiem, kolor stalowy na WR....... . Ładne oj ładne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie Subaraki które przejeżdżały/przejeżdżają przez moją wioskę Zawoje
No proszę, myślałem że jesteś z Suchej... ;) Mam sentyment do tego miasta, bo miałem dziewczynę stamtąd. Kilka imprez w Karczmie zaliczyłem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika żółtej Baji z zabudową jak dobrze pamiętam Szef RM Auto widzianego dziś ok 12:30 na Kołłątaja w stronę centrum oraz svx'a jasno-niebiesko-srebrnego nie umiem określić tego koloru :P widzianego na Hubskiej w stronę dworca pkp/pks ok. 12:50 :)

Pozdrowienia z 31.12.2013 r dla buga sti, który pięknie bulgotał na Borowskiej w stronę szpitala klinicznego ok. 13-14 :)

 

No i zapomniałem o najważniejszym czyli chyba type r lub ra na pewno miał tablice z przodu zamontowaną z boku zderzaka i był chyba biało-czarny, albo czarno-biały widziany na ul. Zwycięskiej ok 19 :) w ostatniej chwili go zobaczyłem :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...