Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

jakoś ostatnio przeciąłem szlaki z pokaźną gromadką aut ze świnką, także leci :

 

1. pozdrowienia dla srebrnego forka stojącego w Warszawie na Mysiej (zaobserwowany dwukrotnie w ciągu zeszłych 2 tygodni :) )

 

2. ta sama Mysia, srebrny WRX GH sedan Pani Kierowniczka wyjeżdżała w Nowy Świat, mega wąsko było, zdaje się że to był piątek 13-go :wacko: jakoś po 4 p.m.

 

3. srebrny XV mijany na Powązkowskiej, odmrugane na moje awaryjne, chyba 15 grudnia, chwilę też staliśmy na światłach na Maczka, ale ja poleciałem w prawo w Rudnickiego

 

4. odmachane wczoraj białe EVO na Conrada z czarną wieprzowiną na lusterku jakoś po 2 p.m.

 

5. widziany dziś forek, chyba zieleń, skręcał z Powiązkowskiej w Burakowską i dalej do Arkadii, nie było machane bo byłem za daleko, musialo być mocno po 1 p.m.

 

6. widziany dziś stojący na parkingu przy Świętokrzyskiej (róg Jasnej) chyba outback około 3 p.m., bez świnki ale z łapką na klapie - także do Ciebie piona!

 

ahh i najfajniejsza sytuacja - stałem na światłach na Powstańców Śląskich róg Piastów Śląskich (tam przy Lotnisku Bemowo) i zostałem obmachany przez przechodzącą przez przejście dla pieszych uroczą niewiastę, chwilę mi zajęło zanim się skapnąłem że machane jest właśnie do mnie i że machająca ma świnkę wyszytą na czapce, super miła sytuacja, +10 do samopoczucia na cały dzień

 

a poza tym korzystająć z okazji mały off-topic ;) wszystkiego najlepszego wszystkim forumowiczom z okazji zbliżających się świąt i mnóstwo frajdy z naszych furek w nadchodzącym 2014 roku :)

 

pzdr

przemass

Edytowane przez przemass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

 

 

3. srebrny XV mijany na Powązkowskiej, odmrugane na moje awaryjne, chyba 15 grudnia, chwilę też staliśmy na światłach na Maczka, ale ja poleciałem w prawo w Rudnickiego

 

 

a poza tym korzystająć z okazji mały off-topic ;) wszystkiego najlepszego wszystkim forumowiczom z okazji zbliżających się świąt i mnóstwo frajdy z naszych furek w nadchodzącym 2014 roku :)

 

pzdr

przemass

 

o, nareszcie mnie ktoś pozdrowił :yahoo:

 

Odpozdrawiam - zjawiskowy jest ten Twój WRX w głebokiej czerni złamanej zieloną świnką - nie mogłem sie napatrzeć. Wrzuć koniecznie foto na forum.

Dlas wszystkich forumowiczów - życzenia wspaniałych, ciepłych (na białe już nie ma co liczyć... :rolleyes: ) Świąt Bożego Narodzenia

Edytowane przez jaskier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jakoś ostatnio przeciąłem szlaki z pokaźną gromadką aut ze świnką, także leci :

 

1. pozdrowienia dla srebrnego forka stojącego w Warszawie na Mysiej (zaobserwowany dwukrotnie w ciągu zeszłych 2 tygodni :) )

 

 

odpozdrawiam.

 

zazwyczaj jest tam mój stały postój w dni pracujące ;)

 

ale niestety kilka przytarć dostałem w prezencie- ale kogo tu obwiniać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznego blue mica chyba wrx''a z pakietem sti :P zaparkowanego na Kochanowskiego ok. godziny 14:15-14:20 o numer DW555??

 

To moje! Dzięki i również pozdrawiam! ;)

Ooo to ciekawe... też mam blachy zaczynające się na DW555... ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Michał R. oraz zielonego potworka :)

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego forka 2.0 xt o numerach DW340?? z dwoma prosiakami na chlapaczach widzianego wczoraj ok 14-14:30 na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Bardzką :) ładnie bulgota, jechałem za wami czarną ibizą :)

 

Pozdrowienia da Parki z buga wrx blue mica widzianego dziś ok. 11:40 koło Arkad Wrocławskich i jechał w stronę dworca pkp

 

Pozdrowienia dla wszystkich oraz Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Michał R. oraz zielonego potworka

 

I również Cię pozdrawiam i życzę tobie i rodzinie wszystkiego co najlepsze z okazji nadchodzących Świąt...dużego garażu zapełnionego ulubionymi modelami jedynej słusznej marki...Toyota :P . Subru :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznego blue mica chyba wrx''a z pakietem sti :P zaparkowanego na Kochanowskiego ok. godziny 14:15-14:20 o numer DW555??

 

To moje! Dzięki i również pozdrawiam! ;)

Ooo to ciekawe... też mam blachy zaczynające się na DW555... ;) Pozdrawiam

 

Również pozdrawiam.

 

Co się nachodziłem żeby dostać te piątki to aż mnie głowa boli jak sobie przypominam:)

Edytowane przez wojtek1908
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odpzdr "brata Harvestera", dziękuję za karteczke za wycieraczką

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam mijanego dzisiaj ok. 15 w Kozienicach, na wysokości TESCO srebrnego, oświniaczonego buga WRX na warszawskich tablicach rej. Kiwka była, z mojej strony lekko zapóźniona bo konwersowałem przez telefon w tym czasie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z niedzieli. Pozdrowienia dla kierownika(czki) bluemica oklejonej subarowo Imprezy SM***** skręcającą z 81 w prawo na światłach w Gardawicach (chyba) gdzieś tak ok. 15-tej. :)

Dojeżdżałem od Żor mknąc ostro, żeby cię dogonić, ale nie zdążyłem.

 

Ricardo, tyżeś to, albo luba twa to była? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam: wiśniowego Forka który był ostatnimi dniami parkowany przy ul. Żywieckiej w Lublinie (zatoczka na przeciwko przesmyku między ulicami), a także kierownika srebrnego Forka któremu ustępowałem pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Wojtasa i Choiny także w Lublinie w dn. 24 gru. Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Fale, ktorego samochod stal pod Fasion House w Piasecznie okolo godziny 14 :)

 

 

Nawzajem i Wesołych Świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika / kierowniczkę czarnego Outbacka (na tylnej klapie naklejka "akcja Siemanko"), obok którego parkowałem 23.12 na Chłodnej 51.

2 czarnuszki, 2 x Turbo :P

post-14323-0-01346000-1387981202_thumb.jpg

Edytowane przez randall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznego blue mica chyba wrx''a z pakietem sti :P zaparkowanego na Kochanowskiego ok. godziny 14:15-14:20 o numer DW555??

 

To moje! Dzięki i również pozdrawiam! ;)

Ooo to ciekawe... też mam blachy zaczynające się na DW555... ;) Pozdrawiam

 

Również pozdrawiam.

 

Co się nachodziłem żeby dostać te piątki to aż mnie głowa boli jak sobie przypominam:)

 

u mnie tez sa 555 tylko miasto nie to:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...