Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pzdr z Oświęcimia! ;)

Może oliweczki ktoś? :D :D :D

Też dzisiaj byłem w Oświęcimiu, ale jeszcze nie wypiłem całej. Pzdr

No to akurat jak mnie w domu nie ma, to świniaki jeżdżą, jak wrócę to tylko kapeluszniki głupio się patrzą jak macham :)

Kolega z tego samego miasta widze.Dopiero teraz zauważyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulejówek. Pozdro dla kierownika niebieskiego oklejonego na bialo GTka co smigną po 3go maja ok. 12 godziny. Glosny ten wydech.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez badyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr z Oświęcimia! ;)

Może oliweczki ktoś? :D :D :D

Też dzisiaj byłem w Oświęcimiu, ale jeszcze nie wypiłem całej. Pzdr

No to akurat jak mnie w domu nie ma, to świniaki jeżdżą, jak wrócę to tylko kapeluszniki głupio się patrzą jak macham :)

Kolega z tego samego miasta widze.Dopiero teraz zauważyłem :P

:D no mi już wcześniej coś błysnęło, ale jak jeździłem po OSW to obczajałem wszystkie Subaraki (a nie ma ich u nas specjalnie dużo) i nie dostrzegłem ŻADNEJ świnki, więc nie byłem do końca pewny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam posiadaczy Subaraków z Mojej wsi, którzy chyba pochowali Swoje "świniaki" w obawie przed zimą :P

Bo nic a nic ani sztuki nie widać- a okleiłem świniakami Swoje pudełko i nie mam kogo pozdrawiać na drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią spotkaną dzisiaj po raz kolejny na Madalińskiego - tym razem trochę dalej niż na krzyżówce Wołoska/Madalińskiego ;) Pani podróżuje niebieskim Blobem WRX i zawsze odmachuje ale raczej z delikatnym zdziwieniem ;)

A no i oczywiście kolegę parkującego swego Srebrnego GT na Rakowieckiej :)

 

A kto Parkuje czarnego Forka ze świniakami na parkingu na wydziale Mechatroniki PW ?

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, 2013.12.17., ok. 7:30, ul. Zabłocie: czy ktoś mnie pozdrawiał ze srebrnego Subaru (chyba Imprezy)? Jeżdżę czarnym Forkiem II ze świnką. Zamyślony byłem, w ostatniej chwili zauważyłem znaczek Plejad i chyba mi ktoś machnął ;-) Odmachnąłem, choć z opóźnieniem, sorry :-)

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, 2013.12.17., ok. 7:30, ul. Zabłocie: czy ktoś mnie pozdrawiał ze srebrnego Subaru (chyba Imprezy)? Jeżdżę czarnym Forkiem II ze świnką. Zamyślony byłem, w ostatniej chwili zauważyłem znaczek Plejad i chyba mi ktoś machnął ;-) Odmachnąłem, choć z opóźnieniem, sorry :-)

 

To byłem ja - nie widziałem odpowiedzi, w sumie świni też :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią spotkaną dzisiaj po raz kolejny na Madalińskiego - tym razem trochę dalej niż na krzyżówce Wołoska/Madalińskiego ;) Pani podróżuje niebieskim Blobem WRX i zawsze odmachuje ale raczej z delikatnym zdziwieniem ;)

A no i oczywiście kolegę parkującego swego Srebrnego GT na Rakowieckiej :)

 

A kto Parkuje czarnego Forka ze świniakami na parkingu na wydziale Mechatroniki PW ?

Jeżeli S-turbo, to pewnie ja :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, 2013.12.17., ok. 7:30, ul. Zabłocie: czy ktoś mnie pozdrawiał ze srebrnego Subaru (chyba Imprezy)? Jeżdżę czarnym Forkiem II ze świnką. Zamyślony byłem, w ostatniej chwili zauważyłem znaczek Plejad i chyba mi ktoś machnął ;-) Odmachnąłem, choć z opóźnieniem, sorry :-)

 

To byłem ja - nie widziałem odpowiedzi, w sumie świni też :P.

 

Eeee, hmmm, machałem pewnie już na wysokości Twojego bagażnika :blush: Wszystko przez to, że:

  1. choć jeżdżę Foresterem, to nie jestem maniakiem motoryzacji jak większość tut. Forumowiczów i przyznaję bez bicia, że bez trudu rozpoznaję na ulicy Forki i Outbacki, w miarę Legacy, a z resztą mi nie bardzo idzie, w każdym razie nie z daleka i nie na pierwszy rzut oka :facepalm:
  2. znaczek Plejad z przodu Imprezy z tego rocznika jest bardzo mały ;)
  3. ta wersja Imprezy zupełnie nie kojarzyła mi się z daleka z Subaru, tylko z inną marką - co nie oznacza, że mi się nie podoba, przeciwnie, zawsze miałem słabość do takiej linii nadwozia i nawet w rodzinie przez jakiś czas jeździło podobne autko (marki nie powiem jakiej, bo się obrazisz) :biglol:
  4. na ulicy było dziwnie ślisko, a ja właśnie byłem po ostrym zakręcie.

Ostatni punkt chciałbym rozwinąć w mały off topic: zauważyliście (przynajmniej Krakusy, nie wiem, jak gdzie indziej), że na ulicach jest taka śliska warstewka, jakby maź?? Nie ma mrozu ani śniegu... Ale bym dziś wydzwonił w Corsę wracając z pracy! Właśnie na Zabłociu (tylko trochę dalej) było jakoś więcej tej "mazi" i gość nagle dał po hamulcach, a ja widzę, że lecę na niego... W ostatniej chwili dałem w lewo "pod prąd", bo nic nie jechało z naprzeciwka - uratował mnie ABS. Czyli warto było kupić Forka (poprzednie auto nie miało tego wynalazku). A prędkości były rzędu 40 km/h! Rzuca mi tyłkiem na każdym ostrym zakręcie na mniej głównych ulicach, jeśli tylko jadę na wyższym biegu niż jedynka. Obserwujecie coś takiego? Wg mnie ta warstewka jest od ok. tygodnia, dosyć to niebezpieczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela szarego hawka wrx/sti widzianego od kilku dni jak jedzie miedzy 7-7:10 ul. Borowską w stronę centrum :) oraz Pozdrowienia dla kierownika forka srebrnego nie oświniaczonego, który odmachał dziś na ul. Zwycięskiej we Wrocławiu ok. 9-9:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście (przynajmniej Krakusy, nie wiem, jak gdzie indziej), że na ulicach jest taka śliska warstewka, jakby maź?? Nie ma mrozu ani śniegu... Ale bym dziś wydzwonił w Corsę wracając z pracy! (...) A prędkości były rzędu 40 km/h! Rzuca mi tyłkiem na każdym ostrym zakręcie na mniej głównych ulicach, jeśli tylko jadę na wyższym biegu niż jedynka. Obserwujecie coś takiego? Wg mnie ta warstewka jest od ok. tygodnia, dosyć to niebezpieczne!

 

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak bym walnął (dudniące dźwięki w tle to oczywiście ABS). Nie było mokro, choć tak to na filmie wygląda, bez mrozu, to właśnie ta "maź"... Nie spodziewałem się, że w ogóle zerwie przyczepność w tym momencie. [trzeba kliknąć na górze "pobierz", nie odtwarza się wprost w przeglądarce]

https://skydrive.liv...hint=video,.avi

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...