Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj między 8.30-9.00 dla:

- kierownika oświniaczonego legacy (otb?) w WPR na WPR 51xxx ;) mijanego przy stacji Shell. Kierownik wyglądał na zdziwionego ;)

- kierowniczki niebieskiego hawka WRX na WGM, widzianej na jerozolimskich przed Leroy. Świniaków nie widziałem, za to wiele innych naklejek na klapie z tyłu. Miałem wrażenie, że kierowniczka nie bardzo wiedziała o co chodzi ;)

Kierowniczka dobrze wiedziała o co chodzi. Ty też nie machałeś ;)

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej impezy kombi. Mijalem dzis w Zakopanym na Stolarczyka - miala swinke na lusterku. Machalem, mrugalem...ale bez odzewu :(

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

 

Tak się porobiło- świniacz już nie obliguje niestety... :(

Ale w imieniu zakopiańskiej braci subaraków odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniczka dobrze wiedziała o co chodzi. Ty też nie machałeś ;)

Pozdrowienia !

Nie machałem, bo świniaka nie widziałem ;) Ale o ile dobrze pamiętam głupio się uśmiechałem ;)

W drodze powrotnej ponownie się widzieliśmy (nie wiem czy z wzajemnością) w korku pod wiaduktem w Pruszkowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kierownika/czkę niebieskiego GTka który regularnie ok godz 07:05 rano pięknie pierdzi w W-wie przy Emilii Plater / Świętokrzyska i chyba skręca do WCF/Rondo1

 

To moge byc ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniczka dobrze wiedziała o co chodzi. Ty też nie machałeś ;)

Pozdrowienia !

Nie machałem, bo świniaka nie widziałem ;) Ale o ile dobrze pamiętam głupio się uśmiechałem ;)

W drodze powrotnej ponownie się widzieliśmy (nie wiem czy z wzajemnością) w korku pod wiaduktem w Pruszkowie :)

Sie widzieliście :) A to bez świniaka to się już nie kiwa ? :o Nie podoba jej się naklejka, co zrobić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świniakiem czasem się dziwią (patrz pierwsze pozdrowienie z tego dnia ;) ), to zachowuję się jak gbur i subaraków bez nalepki pierwszy nie pozdrawiam, co najwyżej do kierowniczek głupio sie uśmiecham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla kierowniczek/kierowników subaryn wszelakiej maści spotkanych na trasie Olsztyn-Warszawa-Olsztyn, ale brak odzewu, co mnie skutecznie zniechęciło do jakiejkolwiek aktywności uprzejmościowej i co się zemściło na Al. Krakowskiej spotkałem młodego wiekiem kierownika outbacka H6 niebieskiego za którym jechałem a tu awaryjki i kiwka z jego strony, co mnie zaskoczyło ale uśmiech i kiwka z mojej strony była i z którym to Panem chwilkę razem podróżowałem. Pozdrowiam ASO Koper koło którego przejeżdżałem. Pozdrowiam kierownika blue Imprezy STI na czarnych felgach z czarnym świniaczem na klapie zaparkowanej przy Wisłostradzie przed tunelem w kierunku na Gdańsk około 12-13. Pojazd kojażę widziałem zdjęcia na forum, ale nie pamiętam forumowicza, pozdrawiam.

sebxyz

Edytowane przez sebxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce zaparkowanego wczoraj wieczorem Forka 2.5xt przy ul. Franciszkanskiej (Wwa). Trzoda na klapie oraz lusterku :) B.ladne sie prenetuje, gratulacje :)

 

Dziękuję i serdecznie odpozdrawiam ! Foryś sobie trochę stoi bo od czsu do czasu jeżdżę też oświniaczoną szwedzką cegiełką (volvo 740) !

Edytowane przez harek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Poznaniu, na ulicy Opalenickiej - nie tylko pozdrowienie, ale i wymiana uśmiechów z uroczą kierowniczką bardzo ładnego wiśniowego-bordowego Forestera! Tak powinno być zawsze :) :)

 

Pozdrawiamy się :)

Edytowane przez Cube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdowienia "wczorajsze" , nieco zaległe ale podwójne :

1. Złocisty OBK parkujący "bok w bok" ze mną , parking podziemny IKEA JANKI niedziela 17/XI ok.14:00 - nr. WU7XXX9

2. Czerwona Impreza parkująca za mną "zderzak w zderzak", parking AUCHAN Piaseczno, niedziela 17/XI ok. 15:00 - nr. WN9XX5E

 

Taki dublet wczoraj trafiłem :)

 

Kierowca złotego OBK serdecznie odpozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego Type r widzianego dziś na ul. Zwycięskiej ok.14 w kierunku salon BMW jechałem czarnym seatem i jeśli widziałeś debila która macha jak by zwariował to byłem właśnie ja ;)

Pozdrowienia dla kierownika Legasia widzianego dziś pod Apteką w Ferio Gaj ok 14:15-20

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki srebrnego Forestera oraz Imprezy kombi hawka jeśli dobrze pamiętam zaparkowanych pod Ferio Gaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...