Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba co za krajan! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Wreszcie ktoś mnie pozdrowił (co prawda anty), po raz pierwszy od kilku miesięcy :)

 

MForbi - ale żeś mnie przyłapał! ;P

 

Awansem odpowiadając na ewentualne dociekania odnośnie tej ekscytującej sytuacji: TAK, zablokowałem sobie dwa miejsca dziadkiem, bo miałem potem do przeniesienia z innego samochodu ponad 350kg oliwy (po którą serdecznie zapraszam, link pod moim postem) i ułatwiłem sobie zadanie. Czyli podjechałem tym innym samochodem, stanąłem obok dziada (i wtedy już całkowicie zgodnie z własnym JA, z przepisami, ze zdrowym rozsądkiem, z savoir-vivre'em i z Konwencją Wiedeńską - a także bez dresu ani stresu), przeładowałem kartony i puszki - i od tej chwili jest jak na zdjęciu.

 

Z pozdrowieniami -

 

Wasz Król Oliwy! :D

Ty to masz P(ija)R, normalnie jak celebryta :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurek -

Lata treningu - siła spokoju ;)

 

sebachon -

Nie wpycham się, tylko robię uniki :D

Episis file, sto kalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozdrowienia dla Ciebie Fala jeszcze raz ode mnie :-) ten sam parking :-D zapomniane ale teraz mi się przypomniało :-D co do parkowania to czasem mam ochotę tak zaparkować... jak te dyszle wyjadą w weekend na zakupy...

 

Wysłane z mojego GT-I9300

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków.

 

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Buga oklejonego na niebiesko spotkanego dziś na parkingu CH Zakopianka. Patrzyłem co Ci tak mruga w reflektorze i stąd lekko spóźniona reakcja ;)

 

Co do śliskości o której pisał Tichy. Jest coś na rzeczy bo właściciele osiek też na to narzekają, a mnie się udało kilka razy przejechać zakręt jak po śniegu, tylko że bez śniegu :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przewrotnie - antypozdrowienia...

Dla kierownika / kierowniczki samochodu ze zdjęcia - dla ułatwienia nr. WE XXXX E.

Miejsce akcji - wczorjasze popołudnie , parking Sadyba BestMall.

W okresie przedświątecznej ganianiny każdy kawałek miejsca do parkowania ma wartość wielką, a tu ... Zasadzka ...

Oświniaczony samochód - w domyśle forumowicz.

Siara kolego (koleżanko) , siara ...

Jak bezszyjny drech z BM-ki ...

 

Nie pozdrawiam a wręcz przeciwnie ...

post-6349-0-61807300-1387491492_thumb.jpg

 

O! Wreszcie ktoś mnie pozdrowił (co prawda anty), po raz pierwszy od kilku miesięcy :)

 

MForbi - ale żeś mnie przyłapał! ;P

 

Awansem odpowiadając na ewentualne dociekania odnośnie tej ekscytującej sytuacji: TAK, zablokowałem sobie dwa miejsca dziadkiem, bo miałem potem do przeniesienia z innego samochodu ponad 350kg oliwy (po którą serdecznie zapraszam, link pod moim postem) i ułatwiłem sobie zadanie. Czyli podjechałem tym innym samochodem, stanąłem obok dziada (i wtedy już całkowicie zgodnie z własnym JA, z przepisami, ze zdrowym rozsądkiem, z savoir-vivre'em i z Konwencją Wiedeńską - a także bez dresu ani stresu), przeładowałem kartony i puszki - i od tej chwili jest jak na zdjęciu.

 

Z pozdrowieniami -

 

Wasz Król Oliwy! :D

Fala - a gdybyś po zapakowaniu samochodu jednakowoż przesunął go o kilkadziesiąt centymetrów

W lewo lub prawo i zwolnił jedno z tych miejsc to ujmy by Ci to nie przyniosło. A ktoś mógłby tam zaparkować zamiast kręcić się jak patyk w przeręblu szukając wolnego miejsca ... Np. ja bym zaparkował obok Ciebie i jak ładnie wtedy dziadek z wnuczkiem na jednym zdjęciu by wyglądali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice.

Pozdrowienia:

1.Dla kierowcy z FEDEXa w polarze Subaru, który wsiadał do auta pod jakąś instytucją górniczą :) przy Kościuszki ok. 11.20

2.Dla blond kierowniczki Niebieskiej Imprezy SB ***** ze świnką (chyba zdziwionej moimi sygnałami pozdrowieniowymi), którą wyprzedziłem na estakadzie z A-4 na 86 ok. 11.25 :)

3.Dla kierowcy z czarnej Imprezy ze świnkami na lusterkach spotkanej w okolicy Castoramy ok. 11.30 (akurat skręcałeś w lewo, kiedy ja się wyłoniłem z przeciwka, więc mogłeś mnie nie widzieć) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. ja bym zaparkował obok Ciebie i jak ładnie wtedy dziadek z wnuczkiem na jednym zdjęciu by wyglądali :-)

Taaa... a Fala oliwę by do Ciebie zapakował :mrgreen:

 

BTW Maciek ... oliwa mi się kończy ;)

 

 

Pozdrawiam marhofa , jakże niespodziewanie i miło spotkanego dzisiaj na Osowej ;)

Trąbione i machane było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski - dziękuję, wzajemnie!

 

MForbi - ...będziemy próbować :)

 

Aga - a teraz są też butelki 0,5 i 0,75 - prócz wielkich puszek. Podesłać? Może przejdźmy na PW.

 

Właśnie obejrzałem Wes'a Andersona 'The Royal Tennenbaums" i jest i wesoło :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznego blue mica chyba wrx''a z pakietem sti :P zaparkowanego na Kochanowskiego ok. godziny 14:15-14:20 o numer DW555??

Oraz bardzo prawdopodobne, że pozdrawiam eMTi'ego oraz jego szalone sti widziane dziś ok. chyba 11:45-12:00 lub 17:00-17:15 na Armii Krajowej w stronę ul. Bardzkiej :)

Oraz dla kierownika gt'ka lub type'rka blue mica zaparkowanego ok. 17:00-17:15 koło Carfura czy jak to tam się piszę (teraźniejsze mydlarnia/perfumeria "Hebe" na ul. Borowskej/Ślicznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) I ja i znajomy mamy używane najmniej jeden sezon zimówki.

Dziś testowałem samochód Klienta na nokianach - trakcja bez zarzutu.

Może jednak nasze gumy są zużyte? Na pewno ostro je przetestuję.

 

Moje to zimowe Nankang z 2007 r., o całkiem jeszcze sporym bieżniku (do limitu mu jeszcze sporo brakuje). Na pewno nie jest to topowa opona, ale za to niedroga :-) Zastanowiło mnie co innego: mało się uginają. Sprawdziłem miernikiem i faktycznie, przy przekładce z letnich faceci nabili mi o ponad pół atmosfery za dużo! Oszczędność na paliwie może i jakaś jest, ale czy to nie wpłynęło czasem na większy poślizg? Na wszelki wypadek zjechałem z ciśnieniem do zalecanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznego blue mica chyba wrx''a z pakietem sti :P zaparkowanego na Kochanowskiego ok. godziny 14:15-14:20 o numer DW555??

 

To moje! Dzięki i również pozdrawiam! ;)

nie poruszałeś się ostatnio po Kabatach?

 

Heh, gdybym tylko wiedzial co to sa te Kabaty:) mogl bym odp. na to pytanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce w grafitowym Obk, ktory zareagowal dopiero po 3 probie machania ;) - dzisiaj miedzy godz. 14-15 przy Klifie (kierunek Arkadia). Moja dziewczyna po mojej drugiej probie skwitowala:

daj juz spokoj i tak nikt Ci nigdy nie odmachuje..

:biglol: :biglol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...