Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków mijanych po południu 25.12.2013r. na trasie Kozienice-Radom-Kraków-Zakopane i 26.12.2013r. wieczorem Zakopane - Wieprz - Wadowice - Kraków - Radom - Kozienice. Niestety na żadnym trzody nie widziałem a pamięć już nie taka jak u ADSON'a żeby spamiętać gdzie którego napotkałem. :)

ps. Na pewno po 15.30 w Radomiu 25-go srebrny WRX ze świniaczkiem wylatywał na Lublin. Machałem ale kierownik chyba nie zauważył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla srebrnej turbowanny o nr rej. LU81............., za którą jechałem koreańskim wynalazkiem na "K" około 16.00 przy TESCO w Kozienicach. Trzody na klapie nie było :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po raz pierwszy,

Jestem Ultra fan wszystkiego co szybkie i ładne;)

Mam kilka evo którymi scigalem sie w GSMP stąd Ultra..

Przypadkowo stałem się nagle właścicielem dwóch dwudrzwiowych GT takich miłych 550 PS i 1000PS oba mają sekwencyjne Kapsy i inne takie fajne szpeja ,i nowego STI-aja.

 

Liczę na Wasze porady i wspólną zabawę.

Moja baza to Racerent więc czasem i ja mogę w czymś pomóc.

 

Ps Szczęśliwego Nowego Roku i dobrej trakcji w 2014......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicy Promenady: dwa niebieskie forki Sporty i impreza GF.

 

ps

Jeśli macha wam łysy z Saaba (srebrne 9-5), nie znaczy, że szuka partnera czy towarzystwa na wieczór, tylko forum Subaru nie zawsze jeździ Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji pozdrawiam forumowicza sredniaq, którego widziałem koło 11 na Krzeptówkach :D

Odpozdrawiam, chociaż nie widziałem :D

 

Przy okazji pozdrawiam subaraki widziane na trasie Czarny Dunajec - Zakopane: Outbacka zaparkowanego przed domem i potem spotkanego na BP w Kościelisku, chyba dwa forki - jeden diesel, drugi starszy SG9, legac kombi. Niestety wszystkie bez trzody :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane

,,

pozdrowienia dla bordowego Forka III PO... ze świniakiem i dla białego XV KR... również świniak na lusterku :)

 

życzę udanego pobytu mimo słabej pogody nie zależnie czy służbowo, czy urlopowo :)

Dzięki za pozdrowienia (bordowy forek) i również odpozdrawiam. Pozdrawiam też zieloneg gt spotkane na BP w Kościelisku oraz białe S-Turbo na wylocie z Zakopanego. Co do pogody to jakoś nam dużej różnicy nie robiła bo głównie nasz 3,5 latek uczył się jeździć na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to? Stałem na chodniku w żółtej kurtce.... :huh::mrgreen:

Machać cza było! Ja macham, a żona mówi, że jakiś chory jestem, bo nikt mi nie odmachnie jak świni nie zobaczy :)

 

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy GD (wrx lub sti) na wylocie z Czarnego Dunajca, podobnie ciemnego forka III gen, dziadka legacy (może turbo, ale za późno spojrzałem) podobnie jak poprzednicy w Czarnym D., a także impreze oklejoną na rajdowo w Nowym Targu. Wszystko bez świnek :/

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...