Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrowienia dla wszystkich Subaraków obmachanych (niektóre odmachały, inne nie :( ) po drodze w Bieszczady w Boże Ciało po południu, oraz w samych Bieszczadach i w drodze powrotnej!

 

Zaś szczególne pozdrowienia dla oświniaczonego niebieskiego Legacy z rejestracją rzeszowską, pozdrowionego najpierw w drodze, a później na trasie Wetlina / Stare Sioło - Smerek, gdzie robiliśmy biegową zaprawę przed wyprawą na Rabią Skałę i pomachaliśmy owemu Legasiowi wprowadzając Go w widoczną konsternację! :)

Edytowane przez debtux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane, pozdrowienia dla kierownika H6 (chyba) WE..., który mrygną na mnie i kiwka również była B)

@Fala czy to Ty?

 

Tak - na Chramcówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Pania w srebrnym blobie kombi, ktora skrecala z Jana Pawla przy hali Mirowskiej w dniu wczorajszym ok. godz. 18 - roznowa swinka na lusterku

 

pozdrawiam rowniez kierowce oraz pasazera czarno/bialego(bezowego?) STI, ktorego pozdrawialem dzisiaj ok. godz. 9 na Marszalkowskiej na wyskooksci Palacu Kultury. Bylo odmachane! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane, pozdrowienia dla kierownika H6 (chyba) WE..., który mrygną na mnie i kiwka również była B)

@Fala czy to Ty?

 

Tak - na Chramcówkach :)

 

:yahoo: to do następnego...

 

A ten Twój dziad to ma naturalnie i historycznie taką ładną blachę czy robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (zaległe bo z niedzieli) dla Kierownika GF8 na blachach RJA... dzięki za przecieranie szlaku w Przeworsku ;) oraz załogi oświniaczonego, chyba czarnego Forestera... to chyba pod Tarnowem już było... w ostatniej sekundzie zobaczyłem machanko stąd brak reakcji :) Moja Kierowniczka skupiona na drodze była :)

Edytowane przez Dyziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane, pozdrowienia dla kierownika H6 (chyba) WE..., który mrygną na mnie i kiwka również była B)

@Fala czy to Ty?

 

Tak - na Chramcówkach :)

 

:yahoo: to do następnego...

 

A ten Twój dziad to ma naturalnie i historycznie taką ładną blachę czy robiłeś?

 

Chciałbym ! Robiona zeszłej jesieni więc świeżutka, standardowe przypadlości ;)

Gdyby buda się tak trzymała, jak w starych Audi to dziad nie do zdarcia... :D

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vergette której autko widziałem zaparkowane na Marszalkowskiej oraz dla Gooriego który pomyślał z kolega w kierunku Wilanowa. Obmachani z wzajemnoscia z czarnej X 5

 

pozdrawiam również :-)

Już ponad 3 lata wspólnika na lanczyki wożę, a ten cały czas w takiej sytuacji pyta: "ktoś machał, znasz go?" :biglol:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bartkafi i slesza widzianych wczoraj na Impact Fescie :-)

 

Odpozdrawiam!

 

Gdzieś mi pogineliście wszyscy B)

 

Niestety, jak wracalem z herbata to juz nie bylem w stanie sie dopchac do Ciebie :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...