Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gorące pozdrowienia dla załogi oświaniaczonej pieknie gadającej srebrnej Imprezy WRX kombi LU............., którą widziałem dzisiaj na stacji BLISKA w Kozienicach ok. godz. 16.20, która zajechała od tylu stacji. Wyjeżdżając zakurzyła jak talala więc kierownik chyba nie widział jak machałem stojąc przy KIA SPORTAGE. Po strojach wnioskuję, że spieszyli się na jakąś imprezkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla Buga WRX kombi w jedynym słusznym kolorze na nr WR........, której kierownik przyjechał do Kozienic popedałować podczas Merida Mazovia MTB Marathon i parkował przy hali sportowej gdzie byliśmy na egzaminach na stopnie szkolenia KYU prowadzone przez dyrektora do spraw szkoleniowych OYAMA Polskiej Federacji Karate shihan Andrzeja Pierzchałę 6 dan (Kraków), którego również pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia z dzisiaj dla czerwonego Forestera ze swinka na klapie spotkanego w Sadowicach pod Wroclawiem po poludniu.

Pozdrawiam rowniez lawete wiozaca rajdowego GTka spotkanego na DK35 pomiedzy Wroclawiem, a Swidnica.

 

No i najwieksze pozdrowienia dla srebrnego STI hawka, ktory kilkakrotnie codziennie przejezdza pod moim oknem w Swidnicy na ulicy Ofiar Oswiecimskich. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kto się rozlazł na A4 wczoraj, tyle wiem że nr KSU i kolor blue, tyle mi Ojciec przekazał lecą co Katowic, coś poważnego ??

 

To ktos odemnie z okolic. Skoro niebieska to moze to Pawlo20 Bugiem byl... Oby nic to nic powaznego.

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tego właśnie nie wiem, Ojciec mi tylko zadzwonił że stoi na awaryjnych jakieś subaru z otwarta maską, wiem tylko że blue i obklejone 555 nr KSU

 

To jak obklejone to jednak nie Pawlo20. To nie znam wlasciciela. Mimo wszystko pozdrowienia i oby nic powaznego sie nie stalo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną vectrę, spotkaną ok. 9-tej na Rolnej (tak, tak ... jest taka ulica w stolycy ;)), co to świnkę regulaminową na klapie miała i mię awaryjnymi obbłyskała - pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak obklejone to jednak nie Pawlo20. To nie znam wlasciciela. Mimo wszystko pozdrowienia i oby nic powaznego sie nie stalo. :)

To na pewno nie był Paweł... on wyciąga Subaru tylko na Plejady :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...