Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione, acz lepiej późno niż wcale, pozdrowienia ode mnie i od Albi dla Zento, spotkanego przedwczoraj na Kasprzaka w Warszawie, i dla załogi 433 ze ślicznego Forka, z którym wspólnie jechaliśmy Okopową półtora tygodnia temu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, acz lepiej późno niż wcale, pozdrowienia ode mnie i od Albi dla Zento, spotkanego przedwczoraj na Kasprzaka w Warszawie, i dla załogi 433 ze ślicznego Forka, z którym wspólnie jechaliśmy Okopową półtora tygodnia temu :) .

 

Szkoda, że zmiana świateł trwała tak krótko bo mało czasu na pogadanie. Na spota oczywiście standardowo nie dotarłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnego wrxa ktory skrecal z grójeckiej w wawelską kolo 20:00 - 20:10 B)

 

chcialem kolege obmachać, ale uznałem ze machający typ w klapkach ktory wyszedł ze sklepu i machajacy ręką trzymając mleko bedzie dziwnym widokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore żniwo z dziś:

 

Srebrny blob-eye STi stojący na awaryjnych na S1 w okolicy Mysłowic około 10.20

Chwilę później niebieskie STi hawk-eye jadące w stronę Tychów.

Srebrny Forek z przyczepką na DK1 na wylocie z Częstochowy na Warszawe - świnki były, ale jechałem inkoguto Focusem sedan.

Niebieskie STi stojące na dworcu w Zawierciu (widziane z okna pociągu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Legacy z naklejkami Emil Frey Rally Team (marcinb101?) mijanego na DK94 w stronę Olkusza, dziś. po 10 :) . Zauważyłem w ostatniej chwili stąd brak machania/mrugania.

Odpozdrawiam, choć dla zmyłki po plejadach nicka zmieniłem :biglol: Z mojej strony też wymachów nie było. Troszkę zamyślony dziś podróżowałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Simona spotkanego dzisiaj blisko jego domu B) oraz Dario007 z którym testowaliśmy coś ..........

 

Odpozdrawiam, miło było spotkać :-)

 

pozdro dla Simona, który Se jeździł wczoraj po Puławskiej B)

 

Również odpozdrawiam, Ty mnie Panie chyba śledzisz albo co, gdzie się nie ruszę to dzwonisz, że właśnie Cie minąłem ;)

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego s-turbo WPR, który to mi przed maską przejechał dzisiaj w WPR na Działkowej koło 7:43.

 

Pozdrawiam serdecznie. Tamtego dnia nie widziałem świnki na lusterkach, ale chyba jakoś kolejnego zauważyłem z tyłu i to mi dało do myślenia :). Sorrki, że Cię wtedy nie przepuściłem, ale miałem traumę z dnia poprzedniego gdy spędziłem przed przejazdem w sumie pół godziny spóźniając się do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...