Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a Ci co mają, to w połowie nie kumają "-o co chodzi" Pozdrowienia dla obtrąbionego i oświnionego Subaru z Kijowskiej (okolice 16:30) któren to stał do skrętu w Markowską. Kierownik pisał SMSa więc pa3ył nie tam gdzie trza

macham macham....

 

A za pozdrowienia dziękuję ..dziękuję....

nie pisałem smsa tylko oglądałem gołe panienki na Tumblr :-)

 

a przy okazji pozdrawiam Outbacka ze świnią który codziennie w dni robocze stoi na grochowskiej w okolicach punktu sprzedaży SPC :-)

Edytowane przez Piskoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na Wschodnim oberka mię robisz?

 

w większości przypadków nie stoję do skrętu w Markowską

a jeśli zapowiada się że korek jednak jest to przelatuję opłotkami za Wschodnim i wypadam przy stacji benzynowej koło salonu WW

 

 

A klima już naprawiona :-) !!

Edytowane przez Piskoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdro dla Kierownika bordowego Forka napotkanego dziś około 18:00 w Przeźmierowie.Mam nadzieję, że nie odkiwałem za późno bo coś się zagapiłem :)

 

Spoko, widziałem kiwkę :) . Super Impreza! Jeżdzę prawie codziennie i nigdy nie widziałem brudnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam serdecznie :)

było łatwiej, bo fenomenalny słuch mieliśmy razem z forumowiczem trz ;)B)

 

Sorry, że nie zakręciłem się przywitać, ale już naprawdę brakło sił, a wszyscy wiemy, że to by się skończyło na CPN-ie pod GUS-em i wizytą na Syrence :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, widziałem kiwkę

 

No ja już też Cię przyuważyłem kilka razy(często stoję sobie na fajeczce przy Rynkowej) bo Twój Forek choćby przez kolor zwraca na siebie uwagę.Jak będziesz miał chwilę to zapraszam do mnie do sklepu(Bravo Games),w tym mini pasażyku obok którego parkuję.Pogadamy sobie,chętnie obejrzę też Twoją furkę,bo zawsze tylko w locie... :)

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia :)

 

Biały blob jakieś 2 tyg temu na Arkuszowej około 15:15, było machane i kiwane;

Wczoraj około 15:30 na Estrady niebieski RS, nic nie było, bo jechałeś 2 samochody przede mną i przyuważyłam ;);

Wczoraj koło 22:00 czerwona wanna również na Estrady, wyprzedzająca elektrycznego Bysia na ciągłej i pasach ;). Nieładnie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika grafitowego Legacy KOMBI z którym wczoraj po południu (ok. 16:30) na autostradzie A2 Poznań - Wawa "pociągnęliśmy" wspólnie ładne kilkadziesiąt kilometrów w bardzo żwawym tempie (kierunek Warszawa) :)

Samochód był na numerach KR, co prawda nie był oświniaczony, ale wszelkie cechy "mentalnego oświniaczenia" kierownik wykazywał - pozdrowionka "manualne" , długie, kierunki ....

Ja uciekłem przed Warszawą na DK50 w kierunku Grójca, Legac pognał dalej w kier. Warszawy bardzo ładnie się "żegnając".

 

Fajnie się razem pomykało i to był pewnie fajny widok jak dwa niemalże identyczne samochody (mój OBK i Legac kombi, oba w tej samej budzie, w tym samym kolorze) mocno napadały lewym pasem i wyprzedzały wszystko co się napatoczyło :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT-ka ,który jeżdzi przez miejscowość Obora koło Lubina Dolny Śląsk ;) aha wczoraj podjechałem pod biedronkę i zaparkowałem koło nowego forysia kierownik to starszy gość,długo się przyglądał na mojego hawka jak na jakiś statek kosmiczny ,fajnie to wyglądało :biglol: ,pozdrowienia także dla niego choć pewno go na forum nie ma :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce srebrnego bloba na tablicach DW miniętego we Wrocławiu na Opolskiej :). Machnięte i odmachane

To samo do kierowcy niebieskiego buga sti. Niestety nie zdążyłem machnąć.

 

Trochę późno zauważyłem, ale zdążyłem. Dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego gc wrx'a JDM bo wychwyciłem troszkę gadżetów więc tego jestem pewny :)

O nr.rej. KN...Jadącego około godziny 18tej...Ulicami pionierow oraz estakadą na ul. portową..Goniłem Go czarnym opelem :P Ale jak wiadomo- bez szans...Choć kierownik troszkę nie pewny kierunków to i tak pooooooszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną vectrę, spotkaną ok. 9-tej na Rolnej (tak, tak ... jest taka ulica w stolycy ;)), co to świnkę regulaminową na klapie miała i mię awaryjnymi obbłyskała - pozdrawiam ! :)

W imieniu żony dziękuję i odpozdrawiam :-)

P.S i proszę o więcej bo żona strasznie sie zangażowała w subarowe pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...