Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla załogi srebrnego Forka na blachach WE909XX który dziwił się widząc świnię na kurze

;-). Spotkanie na Niemcewicza i Grójeckiej dziś około 21.

I drugie pozdrowienia dla właściciela pięknego bloba STi na mokotowskich fajnych blachach - 555 - zaparkowanwgo na Różanej.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarna impreze z numerkiem plejadowym trasy szosowej [chyba 164] która rankiem wczoraj rankiem ok godz osmej pomykala ul Wyscigową a nastepnie Bokserską -

 

pozrawiam tez druga czarna impreze z dzis z ul Pulawskiej przy Al Wilanowskiej [ok godz osmej tez] w strone Srodmiescia

Edytowane przez pchelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla kierownika (czyżby nasz admin Pablonas) zielonej turbowanny na numerach NSZ XXXXX spotkanej dziś około 9.00 na skrzyżowaniu Nowo Tuwima z Wawrzyczka w Olsztynie, były awaryjne ale kolega chyba mnie przeoczył.

Sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj z około 17.30 dla czarnej imprezy kombi ze świnką na klapie zaparkowanej wzdłuż bloku na Jana Pawła przy Akashii oraz dla niebieskiej WRX, z którą razem jechaliśmy około 19tej Marszałkowską przy Saskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny GT sedan z rej. LC .... czarna świnka na lusterku kierowcy po Lidzbarku Warm. jeździ ... ? Ta sama osoba ma oklejone w świnki Opla Combo WGS ... ? Kiedyś podjechałem na rowerze do ekipy siedzącej w tym Combo to nie kumali o co mi chodzi jak zapytałem skąd te świnki ... ? Pomijam fakt że browce walili w aucie na parkingu pod Perłą Warmii :P

PS. cichutki wydech w tym GT :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, jechales dzis KJSowym Justy kolo 13 przez przejazd kolejowy między Klaudynem a Radiowem? W ogole duzo KJSowek dzis tamtedy jechalo :-)

A Przemqa mijalem na Warszawskiej przedwczoraj kolo 18, machalem nawet, ale zauwazylem zbyt pozno.

 

Ja ostatnio obtrąbilłem i obmachałem pana w czerwonej xsarze na WZ, licząc na to, że to w końcu ja dojrzę Ciebie, ale ów pan okazał się kimś innym...

 

I drugie pozdrowienia dla właściciela pięknego bloba STi na mokotowskich fajnych blachach - 555 - zaparkowanwgo na Różanej.

 

Siela zapewne 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny GT sedan z rej. LC .... czarna świnka na lusterku kierowcy po Lidzbarku Warm. jeździ ... ? Ta sama osoba ma oklejone w świnki Opla Combo WGS ... ? Kiedyś podjechałem na rowerze do ekipy siedzącej w tym Combo to nie kumali o co mi chodzi jak zapytałem skąd te świnki ... ? Pomijam fakt że browce walili w aucie na parkingu pod Perłą Warmii :P PS. cichutki wydech w tym GT :rolleyes:

 

Odpozdrawiam :mrgreen:, jeżdżę srebrnym GT, i tym Combem też, tylko teraz kto inny jeździ.

 

Ps. Dzięki za info z tym browarem :evil2:

 

PS. cichutki wydech w tym GT :rolleyes:

 

supersprint.. :rolleyes:

Edytowane przez emil123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, jechales dzis KJSowym Justy kolo 13 przez przejazd kolejowy między Klaudynem a Radiowem? W ogole duzo KJSowek dzis tamtedy jechalo :-)

A Przemqa mijalem na Warszawskiej przedwczoraj kolo 18, machalem nawet, ale zauwazylem zbyt pozno.

 

Ja ostatnio obtrąbilłem i obmachałem pana w czerwonej xsarze na WZ, licząc na to, że to w końcu ja dojrzę Ciebie, ale ów pan okazał się kimś innym...

 

 

A ja śledziłem Twoja zone w czwartek - najpierw widzialem ja na Marszalkowskiej, a 15 minut pozniej przy Pl Wilsona :mrgreen: Ale ty nadal sie kryjesz. No coz, moze kiedys nam sie uda. BTW, w zwiazku z awaria na "mojej" silowni, moge sobie teraz przez tydzien chodzic do Hiltona, bylem wczoraj - kurcze, fajnie tam. I celebryci som :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdro dla właściciela Imprezy bluemicowej na złocie zaparkowanej po 9-tej pod kortami w Murckach.

 

Kogóż to obtrąbiłem w srebrnym Legasiu kombi ze świnką, w okolicy zjazdu z 86 na A-4 ok. 15-tej? Reakcję w postaci odmachania zarejestrowałem. Odniosłem wrażenie, że widziałeś mnie wcześniej we wstecznym. Pozdrowienia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią w różowym sweterku kierującą HawkEye'a (kolor granat wpadający w ciemny fiolet?!)dzisiaj ok 19:35 przy rondzie ONZ jadącą Al. Jana Pawła II w kierunku Al. Solidarności, świnka ( chyba różowa :wub: ) na lusterku, oraz kierownika niebieskiego buga stojącego na światłach na skrzyżowaniu al. Niepodległości z Koszykową ok 19:40, jadącego w kierunku Wawelskiej, chyba z klatką zamontowaną :) Pozdrawiam z czarnej turbowanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj - dla Pana kierownika błękitnego XV spotkanego ok. 14:30 na Al. Krakowskiej przy salonie SUBARU A.Koper - pomachałem, pomrugałem ale kierownik zdecydowanie niekumaty - chyba z innego forum był - na klapie miał naklejona rybkę. To jakaś inna sekta chyba ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...