Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszanie - z 3 Świniami w tym Panną-Czaszkówną - odpozdrawiam, co prawda mam blisko do pracy ale mimo wszystko Subarak stoi często w pobliżu szpitala

 

i pozdrawiam Kierowniczkę srebrnego GT-eka z różowymi felgami (dzisiaj, po 15-tej, Wólczynska/Aspekt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla (bliźniaczo podobnej do mojej) imprezy WRX hawk WY, z którą sobie jechaliśmu i machaliśmy dzisiaj na TRasie Siekierkowskiej około 16.30. Nawet chlapacze mamy takie same. :) Ale wersja chyba amerykańska, bo migaczy nie zauważyłem na błotnikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla (bliźniaczo podobnej do mojej) imprezy WRX hawk WY, z którą sobie jechaliśmu i machaliśmy dzisiaj na TRasie Siekierkowskiej około 16.30. Nawet chlapacze mamy takie same. :) Ale wersja chyba amerykańska, bo migaczy nie zauważyłem na błotnikach...

 

Dziękuję za pozdrowienia i odzwajemniam :-)

 

P.S Samochody z pozoru jak bracia - bliźniacy ;-)

Ale fakt - mój to US Spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka WPI , który wczoraj koło 21:40 leciał żwawo z Piaseczna do Centrum.

Ja jechałem czarną Vectrą C kombi.

Na wysokości Wyścigów bardzo ładnie odjechał dwóm motocyklom :-)

 

P.S Niestety, ale świnek nie zauważyłem, ale gdyby właściciel forka to czytał to prośba o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam jak zwykle przemiłą obsługę ITS Michalczewski w Radomiu gdzie dzisiaj w moim Forku zmieniałem płyny ustrojowe i wykonywałem letni przegląd, raczyłem się przepyszną kafką i napotkałem śliczne STI na tablicach WI..........

 

20130613091916.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi z granatowego WRX kombi mijanego wczoraj przed 17 w Magdalence. Niestety zostałem niezauważony, przegrałem ze stoiskiem z truskawkami :D I z dzisiaj, ok. 7.50 na Marynarskiej, koleżanka w granatowym GT, pomknęła prawym, też mnie nie widząc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dziś w W-wie i co i nic, nikogo nie spotkałem, żadnych oświniaczonych subaraków, a nie oświniaczonych jak na lekarstwo :( . No w serwisie stały dwa oświnione to ratuje może sytuację.

Pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...