Jump to content

jac.ek

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About jac.ek

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  z kreciej norki...
 • Auto
  było jedno... jest drugie!
  FXT SJ '15
 1. Filozofujesz. A pytanie zadaję na wątku pytań do Działu Technicznego, a nie do moderatorów. Swoją drogą zadałem dzisiaj pytanie i zwróciłem się z prośbą do moderatorów, czyli również Ciebie. Skup się na tamtym.
 2. Rozumiem, że sobie pozwalasz, bo występujesz z pozycji siły. Co zrobię i jak, to nie Twoja sprawa i racz, o ile to nie sprawa porządkowa, nie wtrącać się w nie swoje sprawy. Prawie w każdej mojej wypowiedzi zwracałem uwagę, że proszę Dział Techniczny o konkretną odpowiedź na moje pytanie, a nie o spekulacje co wiem, a czego nie. Swoją drogą, to ogólnie pojęta kultura, powinna Cię powstrzymać od zabierania głosu jeśli nie jesteś pytany.
 3. Eskalujesz konflikt, a jako moderator powinieneś odwrotnie. Co i gdzie mam napisane - wiem dokładnie. Na pewno Ty nie. Pytałem o stanowisko DT - nie otrzymałem odpowiedzi, tylko jakieś znudzone przemyślenia "wujka dobra rada". Dziwi Cię moja irytacja? Powtarzam: Moderatorze uspokój sytuację, a nie ją zaogniaj!
 4. Widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem. @szczur75 przeczytaj proszę pierwszy post. Sytuacja jest prosta. Pytania jeszcze bardziej. To takie trudne odpowiedzieć na pytanie? A tak swoją drogą zadałem je w odpowiednim miejscu, w kulturalny sposób, skierowane do odpowiednich osób, a Ty chyba do tego kręgu nie należysz. To nie jest off-topic.
 5. Brawo @sjak Widzę nie tylko mojej inteligencji urąga ta odpowiedź Szanowny Dzale Techniczny! Uniżenie upraszam o wskazanie która część mojej wypowiedzi (pierwszy post) jest niezrozumiała. Wyjaśnię, jak dziecku.
 6. Może faktycznie jestem nietutejszy. Zadałem konkretne pytanie, a to wyżej to spychówka jest, a nie odpowiedź. Odnoszę wrażenie, że Dt nie raczył nawet przeczytać pierwszego posta. Apage satanas! Dziękuję uniżenie.
 7. Już w sumie dwa razy byłem w serwisie, umówiony jestem w przyszłym tygodniu na trzecie spotkanie/wgrywanie softu do radia Cytując wypowiedź serwisanta: "Japonia twierdzi, że nie wgrywa się jakiś plik. Mamy wykasować wszystko, co na ten temat mamy, ściągnąć ponownie i wgrać ponownie". Pożyjemy, zobaczymy. Na razie efekt jest taki, że radio szybciej gubi stacje i ma gorszy zasięg. O MirrorLinku przez delikatność nie wspomnę
 8. Tiaa... Możliwe, że zostałem "rozpuszczony" przez DT: pytanie - odpowiedź Ode mnie klienci wymagają elastyczności, więc staram się. ...ale ja to w ogóle dziwny jestem ...zadaję pytanie w dziale "Pytania do DT" i oczekuję odpowiedzi ... i to nie pierwszy raz
 9. Jak rozumiem jesteś pracownikiem Działu Technicznego?
 10. Nie, nie jest to dla mnie problemem. Chociaż, jeśli masz zbędne 3000, chętnie przytulę. Problemem jest brak oficjalnej odpowiedzi. Kochasz Forum, O.K., ale chyba nie tylko temu ma ono służyć?
 11. Bardzo dziękuję szanownemu gronu za cenne uwagi, ale... ...co na to (moje pytanie) Dział Techniczny?
 12. Jadę na Subariadę. Mój Forek ma 24 tys km przebiegu. Przejazd na, w trakcie i powrót to prawie 10000 km. Wyjazd mam za tydzień (z hakiem). Przeglądu w trakcie Subariady nie wykonam, bo gdzie. Jak wygląda kwestia gwarancji? Przepadnie mi? Mam wykonać przegląd przed wyjazdem? 5000 km przed limitem? Czy mogę dopiero po powrocie?
 13. O.K. Panowie malkontenci. Wczoraj wróciłem z Plejad. Na Plejadach wymieniłem koła oryginalne na te z czujnikiem, a po Plejadach zmieniłem z powrotem na oryginały. Kontrolka nie zaświeciła się ani razu. Ani przed, ani w trakcie, ani po.
×
×
 • Create New...