Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowionka dla ekipy forka /blachy ze Szczecina/ wracającej z plejad spotkanej na parkingu przy zajeździe w Polkowicach...za późno załapałem przy którym siedzieliście stoliku /opóźniony zapłon po stanu w mega korku od Świebodzina do gdzieś tam bo sołtys piknik rolniczy przy głównej drodze urządził/

 

pozdrowienia również dla ekipy imprezy kombi /z logo sti na grilu/ wjeżdżającej na parking.

 

pozdrawia czarny oświniaczony Focus...

 

:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niebieskiej Imprezy hawk-eye na Dzielnej kole 9
jeśli za płotem na parkingu to ja. Pozdrawiam również :)

Ta akurat stała wzdłuż Dzielnej, bliżej Smoczej (nawet kierownika obwarczałem :mrgreen:).

A na którym parkingu to będę wypatrywał :D

Co dwa tygodnie w weekendy na parkingu Dzielna Kompleks - przy Szkole Fartu i Żartu.

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla załogi niebieskiego hawka STi spotkanego po 22-giej na Jana Pawła II. Ładnie wyglądają te Defi w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piątku pozdrowienia dla pary w oświniaczonym Forku, którzy skręcali z "dziurawej drogi z Brwinowa" w kierunku Pruszkowa.Pozdrawia black WRX, machałam ale chyba pasażerka tylko zauważyła.

 

Oraz z "teraz" dla srebrnego Legaca oklejonego Plejadowo, Jubilerska / Łukowska :] B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rodzinnego granatowego Legacy, dla mijanych w Łodzi na Włókniarzy ekip X-ej Plejady: czarnego Forestera nr.rej POxxxx, oraz imprezowego Chojny z Zoui + pasażerka. :)

Odpozrawiamy serdecznie, pomachaliśmy sobie z Twoją pasażerką ;) Czarny Forek to Mclee Family ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam prawdopodobnych uczestników Plejad 2013: dwie Imprezy (czarna z zieloną świnką i niebieska) widziane wczoraj po 14 w Kroczycach jadące w stronę Kielc drogą nr 78, oraz całą ekipę przeróżnych Subaru widzianą trochę dalej, na parkingu pod Zamkiem w Bobolicach (parkowałem koło Apacza).

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vergette której autko widziałem zaparkowane na Marszalkowskiej oraz dla Gooriego który pomyślał z kolega w kierunku Wilanowa. Obmachani z wzajemnoscia z czarnej X 5

 

pozdrawiam również :-)

Już ponad 3 lata wspólnika na lanczyki wożę, a ten cały czas w takiej sytuacji pyta: "ktoś machał, znasz go?" :biglol:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...