Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Anakinsky mnie namawia na ściąganie F-STi z UK, a wtedy to już będzie najpóźniejszy rocznik z Najlepszej Generacji jaki znajdę. Zastanawiam się tylko, czy powinien być mica blue, czy czarny
oczywiście, że wr blue 8)
Mnie też Przemek namawia na blue force sti.
tak Was będę namawiał, że się wkurzę i sam sprowadzę :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy pięknego niebieskiego klasyka na czarnych blachach 8) około 17 na Pachońskiego w Krk. Pięknie zabulgotał na do widzenia :twisted:

 

Golum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera czarnej Imprezy EBE* skręcającej dziś ok 08:30 w Łodzi z Piłsudskiego w Sienkiewicza. Kiwki były, świni na SI z tyłu nie widziałem, może była na lustrze. Zresztą chyba nie pierwszy raz się w tym miejscu widzimy :-D

Aj, teraz znalazłem przypadkiem. Oczywiście odpozdrawiam serdecznie. :D

 

No to żeś Pan odkopał ;-D

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla całej grupy Subaraków widzianych od wtorku pomiędzy Wawą, a Falenicą. Z bardziej charakterystycznych to niebieski Lanos we wtorek machany z wzajemnością :mrgreen:, niebieski GT-ek jadący przedemną dzisiaj od Wału Miedzeszyńskiego po Stawki (jechałem Focusem więc nie machałem :D ), oraz dla bulgoczącego Antyka jeżdzącego w te i wewte ulicą Włókniarzy w Falenicy (normalnie z kilometra Cię słychać :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiam Bloba Sti ze świnią na lusterku w Blue City, którego widziałem gdzieś nie wiem między 12-16 oraz Lanosa Sti na blachach SG :)

Oraz pozdrowienia dla kierownika granatowego Buga chyba Sti widzianego koło 19.00 na Senatorskiej z Miodowej, pomachałem z mojej zielonej oświniaczonej Primery i coś chyba kierowca młody przystojny blondyn zaskoczył, ale za szybkie było wejście w zakręt. Chyba naprawdę czas przyjdzie rozstać się z Modlichą i sprawić sobie Subarę, ale jeszcze nie czas trzeba jeszcze po drodze parę rzeczy jednak ogarnąć w życiu.... To na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z czarnej imprezy Subaru-Dream napotkanego na Rondzie Jazdy Polskiej ok. 16:00. Ładnie gadała i robiła chmyff-chmyff. Potem trochę pojechalim w Al. Armii Ludowej i rozstanie na Niepodległości. Chmyff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał! W ostatni weekend widziałem w Puławach żółte Subaru Baja na blachach LPU. Świń nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiej, oklejonej Imprezy ERW z kurnikiem na masce widzianą w centrum Łodzi koło południa.

 

:-D pozdrawiam :-D

 

szkoda ze już 3 subaru temu to bylo :D

 

a przy okazji pozdrawiam kierownika srebrnego WRXa z naleśnikiem na EL chyba, spotkanie bylo jakos we wtorek wieczorem na rondzie solidarności w lodzi- nie bylo świnek chyba ale za to mnie odstawił ze świateł bo jechałem swoim wolnossakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...