Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla właściciela/właścicielki legaca n/a kombi parkującego na Sucharskiego

i dla kierownika srebrnej imprezy mijanej na lazurowej około godziny 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatix, no to w końcu wiem kim jesteś :)

Bo już kilka razy Cię widziałam a nie wiedziałam kogo pozdrawiać :)

 

spotkałam się już nawet z określeniem "samochód widmo" :lol: :lol: :lol:

 

coś o tym wiem :P

 

IMG_7131.jpg

 

kolejne widmo :shock: :D:D:D

o moja droga, my to nawet byłyśmy razem w Ułęży (nie wiem jak to odmieniać :?: :shock: ) chyba w marcu, ale jakoś nie było okazji porozmawiać :) no i miałaś czarne włosy,a teraz.. szok :D pomyślałabym, że Twój samochód zmienił właścicielkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
no i miałaś czarne włosy

 

yyy... czarne to ja ostatni raz miałam jakoś... w 2003 roku ;)

No ale fakt, ciemniejsze byli :)

 

pomyślałabym, że Twój samochód zmienił właścicielkę...

:shock:

NIGDY!

Mamy ze sobą dożywocie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego klasyka, pomykającego w stronę Piaseczna dzisiaj rano przed 9-tą (zobaczyłem i kiwnąłem w ostatniej chwili) oraz jadącego za nim niedaleko STI Blue Mica (kierowca zapatrzony przed siebie więc nie zauważył ;) ). Obydwa bolidy ze świnkami na lusterkach :)

aaa... odpozdrawiam serdecznie :) odkiwka byla, też w ostatniej chwili 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Trochę jest kombinowania z tym objazdem, ale jest najlepszy o tej porze :)

 

Fajny, fajny, tylko za cholerę bym nie ogarnęła bez Ciebie tych uliczek między Polami a Wołoską :shock:

 

A udało Ci się chociaż normalnie zaparkować?

 

Bez problemu najmniejszego :roll:

Nawet mogłam sobie wybierać miejsce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z około 22 z wilanowskiej/puławska dla kierowcy ciemnego forestera, było śmiesznie, kiwka też była :mrgreen:

 

oraz dla codziennie widzianych na parkingu w europlexie:

1) czarne sti bug eye na -3

2) srebrne legacy kombi na KR na -3

3) złoty turbo forester stojący na -2 na miejscu LB

4) niebieski blob ze świnią też na -2 i też na miejscu LB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla srebrno-szampańskiego GT'ka z czarno-białą świnka na klapie i rejestracją WN z którym ok 8.20 wymieniliśmy kiwki przy rondzie koło Carrefour Reduta.

Bulgota i strzela z wydechu pięknie ta Twoja maszyna - specjalnie toczyłem się za Tobą od Korotyńskiego :)

 

ps. moja pierwsza pełnoprawna kiwka na mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Serdeczne pozdrowienia dla srebrno-szampańskiego GT'ka z czarno-białą świnka na klapie i rejestracją WN z którym ok 8.20 wymieniliśmy kiwki przy rondzie koło Carrefour Reduta.

 

saracen44 nie spóźnił się dziś do pracy? :shock:

 

I tak na przyszłość - żaden szampański, ino śrebrny, tylko może trochę brudny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla srebrno-szampańskiego GT'ka z czarno-białą świnka na klapie i rejestracją WN z którym ok 8.20 wymieniliśmy kiwki przy rondzie koło Carrefour Reduta.

Bulgota i strzela z wydechu pięknie ta Twoja maszyna - specjalnie toczyłem się za Tobą od Korotyńskiego :)

 

ps. moja pierwsza pełnoprawna kiwka na mieście :)

Odpozdrawiam :)

Fajnie, że takie pozdrowienia poprawiają człowiekowi humor w szarej i spokojnej drodze do pracy :mrgreen: a szczególnie takiej gdzie toczy się przed Tobą taki snuj i nie ma go nawet jak wyprzedzić ;)

 

saracen44 nie spóźnił się dziś do pracy? :shock:

I tak na przyszłość - żaden szampański, ino śrebrny, tylko może trochę brudny :P

Jak Szampański to szampański nie kłuć się. I nie bródny tylko zabłocony :)

Ingiwilatorze jeden. A Ty nie maż co w pracy robidź tylko sprawdzasz czy kartem odbijam? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Przynajmniej nie widziałem aby wybitnie się spieszył :wink: . Gdybym ja się nie miał spotkania na 9.00 to pewnie bym pociągnął za Tobą i posłuchał jeszcze tego bulgotu :) Może następnym razem :)

A na wyprzedzanie niestety nie było dziś szans. Co nie zmienia faktu że ten odcinek przed rondem to mój ulubiony do testowania odejścia z 3 biegu :twisted:

Jeszcze raz pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Przynajmniej nie widziałem aby wybitnie się spieszył :wink: . Gdybym ja się nie miał spotkania na 9.00 to pewnie bym pociągnął za Tobą i posłuchał jeszcze tego bulgotu :) Może następnym razem :)

A na wyprzedzanie niestety nie było dziś szans. Co nie zmienia faktu że ten odcinek przed rondem to mój ulubiony do testowania odejścia z 3 biegu :twisted:

Jeszcze raz pozdrawiam!.

Ta droga aż się prosi, żeby nacisnąć ten mały z prawej ;) gorzej jak za zakrętem stoją samochody czekające na światłach :twisted: ale kto by tam uwagę na to zwracał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam własciciela ciemnoniebieskiej Imperzy STI/WRX (nie rozrózniam) obok ktorego przelatuję codziennie objezdżając Dębe Wielkie ( i wogole całą DK2 na odcinku Wawa - MM). Chyba tam kolega mieszka bo już ktoryś raz widze auto na podwórku.

Jakiś czas temu (jeszcze nie bujałem sie Subaru), również w tej okolicy , między stacją PKP Cisie a PKP Halinów na pięknej dłuuuuuugiej i równej prostej z naprzeciwka zrobiła mi WRRRUUUUUUUUM żółta Impreza , jedyne co zdazyłem zauwazyć to chyba świnie na lusterku - równiez zaległe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla załogi srebrnego GTka z żółtą świnią na lustrze, spotkanej wczoraj na Puławskiej na wysokości Auchan, koło południa.

 

Specjalne pozdrowienia dla bardzo miłej Pani wyjeżdżającej dziś przede mną spod siedziby TVN24 - wiśniowy nowy Forek na WPI i podkładkach Four Tee, ze świnkami na lusterku i klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla STIFFa widzianego w dupowozie dziś koło 7:30 niedaleko Ronda Zesłańców Syberyjskich :-) Pozdrowienia z innego dupowozu, ale też oświnionego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Jak Szampański to szampański nie kłuć się. I nie bródny tylko zabłocony :)

Ingiwilatorze jeden. A Ty nie maż co w pracy robidź tylko sprawdzasz czy kartem odbijam? :P

 

HOGI WRÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...