Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego Forestera (chyba Bartekfi?) mijanego dziś ok 7:10 przed Ożarowem, zamigał światłami - odmachałem, ale nie wiem czy byłem widoczny (jak macham).

 

 

Byłeś, byłeś 8) też odmachałem :idea: Wreszcie się obmachaliśmy :twisted:

No i niech będzie, że mój Forek jest czerwony 8) Dziś jest tak ubłocony po wczorajszej przejażdżce, że bordowego to może nie przypominać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszej trasy LBN-GDAŃSK dla:

 

:arrow: kierownika i pasażerki srebrnego GT(?) z 2 niebieskimi "racing stripes" WD 866.. :twisted: 8) obmachanych z wzajemnością ok 12.30 na Wybrzeżu Gdańskim w Wawa

:arrow: kierownika srebrnego Forestera w nowej budzie i kierownika czarnej Lodówki wcześniejszej generacji ok 12.50 w Łomiankach

:arrow: kierownika nowego szarego OBKa obmachanego ok 15.20 w Ostródzie

:arrow: kierownika czarnego OBKa we wcześniejszej budzie obmachanego ok 15.50 w okolicach Pasłęka

:arrow: kierownika nowego szarego Legaca na niebieskich rządowych blachach widzianego w okolicach Elbląga ok 16.10, albo miałam mroczki w oczach albo zobaczyłam w swoim wstecznym lustrze świnkę na klapie bagażnika wspomnianego wozidła :shock: 8)

:arrow: kierownika wiśniowego legaca widzianego w okolicach Nowej Kościelnej ok 16.30

:arrow: kierownika czarnego OBKa we wcześniejszej budzie z modułem świateł dziennych widzianego ok 17.30 w Nowym Dworze Gdańskim

:arrow: kierownika czarnego Forka pierwszej generacji z naklejkami "monster" stojącego na parkingu w Kuźnicy

 

uff to chyba wszystko :mrgreen: :wink:

 

aa i jeszcze pozdrowienia dla kierownika i pasażerów tego cudeńka :twisted: 8)

 

006qtb.jpg

 

nie miałam śmiałości, żeby podejść i zagadać chociaż stałam dosyć blisko :oops: :roll: :mrgreen:

 

026rc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj przyjechał oświniaczonym niebieskim GT-kiem na ulicę Szyszkową 34? Przyznawać się :mrgreen:

Pozdrowienia dla właściciela :D

 

 

To bylem ja!!! ;)

Dzieki i od pozdrawiam domyslam sie ze Twoj byl ten Bug STI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego lanosa STI na BI.... który na obwodnicy Elbląga mnie obsyczał. Pssssssupsssssss.

A mnie przy Szafarni w Gdańsku . Pozdrawiam państwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj przyjechał oświniaczonym niebieskim GT-kiem na ulicę Szyszkową 34? Przyznawać się :mrgreen:

Pozdrowienia dla właściciela :D

 

 

To bylem ja!!! ;)

Dzieki i od pozdrawiam domyslam sie ze Twoj byl ten Bug STI??

 

Mój, ale to WRX, chociaż patrząc od przodu można mieć wątpliwości :wink:

To jednorazowa wizyta czy będziesz pojawiał się częściej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f napisał(a):

kierownika nowego szarego Legaca na niebieskich rządowych blachach

 

ja też go widziałem wczoraj w Sopcie

 

-- 30 lip 2011, o 08:20 --

 

Vasquez napisał(a):

[ http://img.wiocha.pl/images/a/1/a182055 ... 03b842.jpg ]

 

Pozdrawiam, torro

 

Vasquez jaja Cie swędzą :D masz smaka na wakacyją przygode :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj przyjechał oświniaczonym niebieskim GT-kiem na ulicę Szyszkową 34? Przyznawać się :mrgreen:

Pozdrowienia dla właściciela :D

 

 

To bylem ja!!! ;)

Dzieki i od pozdrawiam domyslam sie ze Twoj byl ten Bug STI??

 

Mój, ale to WRX, chociaż patrząc od przodu można mieć wątpliwości :wink:

To jednorazowa wizyta czy będziesz pojawiał się częściej? :D

 

Niestety jedno razowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy WA.. widzianej przed chwilą pod mcdonaldem w okolicy skrzyżowania lazurowa/górczewska. Prosiaki na aucie stwierdzono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palladinum trzeba bylo zagadac! Czesto cie wypatruje tam na rejonie. A co to za czarne pudelko masz?

Wczoraj dwa mandaty za parkowanie dostalem. Szit!

ten smart, to testówka z mercedesa - zastanawiamy się z ojcem nad takimi dla pracowników. Ale to jest straszny chłam jednak, nie jedzie, nie prowadzi się a w dodatku dużo pali :roll:

 

a z tymi mandatami to cholery są straszne, ja to kiedyś doszedłem do takiej złości, że ten mandat podarłem na oczach tego co je wlepia i wywaliłem do kosza. Najczęściej mi się zdarza, kiedy wchodzę na dosłownie 2 minuty na górę, wyrastają z podziemi chyba, bo zawsze się rozglądam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...