Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ten smart, to testówka z mercedesa - zastanawiamy się z ojcem nad takimi dla pracowników. Ale to jest straszny chłam jednak, nie jedzie, nie prowadzi się a w dodatku dużo pali :roll:

widzisz?? widzisz??? mówiłam, że te szmarty są do dijupy :twisted::mrgreen::P

 

 

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika tej Imprezki ze świnkom na lustrze 8) widzianego w Gdańsku ok 14.25

 

188kmb.jpg

 

191aew.jpg

 

oraz dla kierownika srebrnego buga kombi ze świniom na lustrze mijanego i obmachanego ok 17.20 we Władysławowie :)

 

no i pozdrowienia dla niebieskiego na pomarańczowych miniętego ok 19 w Jastarni, ale on chyba nie forumowy... :| :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego turbodziadka kombi na blachach DW z czarną trzodą na lusterku i klapie. Stał zaparkowany ok 13:30 pod basenem na Rokosowskiej w stolicy.

 

Tapnięte z Galaxy S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i obok niego zablocony piknie sti, ale nie wiem czy forumowy

 

Odpozdrawiam serdecznie - zauważyłem Cię niestety za późno żeby pomachać a lewy pas pusty więc pognałem - w każdym razie fajne masz autko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla zauważonego w tygodniu dwukrotnie forestera raz w słonecznym brzegu a raz W nessebar wszystko oczywiście w bułgarii.

 

-- N lip 31, 2011 10:49 am --

 

a tablice warszawskie wi 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palladinum trzeba bylo zagadac! Czesto cie wypatruje tam na rejonie. A co to za czarne pudelko masz?

Wczoraj dwa mandaty za parkowanie dostalem. Szit!

ten smart, to testówka z mercedesa - zastanawiamy się z ojcem nad takimi dla pracowników. Ale to jest straszny chłam jednak, nie jedzie, nie prowadzi się a w dodatku dużo pali :roll:

 

a z tymi mandatami to cholery są straszne, ja to kiedyś doszedłem do takiej złości, że ten mandat podarłem na oczach tego co je wlepia i wywaliłem do kosza. Najczęściej mi się zdarza, kiedy wchodzę na dosłownie 2 minuty na górę, wyrastają z podziemi chyba, bo zawsze się rozglądam :roll:

 

To powiem Ci ze masz nie farta :( Ja tam mieszkam od 6 stycznia, nie palcilem za parkometry wogole, i dlatego moge sobie pozwolic na mandaty, dostalem tylko 3 przez ostatnie pol roku, wiec jestem do przodu :) A nie masz tam meldunku? Abonament kosztuje pare groszy. Uwazaj z nie placeniem, bo od 3 w gore nie zaplaconych zakladaja blokade na felunek :?

 

i obok niego zablocony piknie sti, ale nie wiem czy forumowy

 

Odpozdrawiam serdecznie - zauważyłem Cię niestety za późno żeby pomachać a lewy pas pusty więc pognałem - w każdym razie fajne masz autko :mrgreen:

 

Wlansie pognales, zaburczalem zeby dogonic ale juz odjechane bylo :)

YO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrego bloba DW sti widzianego na parkingu w blue city w czwatrek

oraz dla zajefajnego srebrnego my95-96 jdm gc8 widzianego zaparkowanego na żoliborzu przy ul Śmiałej. :mrgreen:

skubany ma nawet wycieraczkę tylniej szyby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla zauważonego w tygodniu dwukrotnie forestera raz w słonecznym brzegu a raz W nessebar wszystko oczywiście w bułgarii.

 

-- N lip 31, 2011 10:49 am --

 

a tablice warszawskie wi 1200

Zapytam: jak drogi w Bułgarii? Właśnie w tamte okolice zamierzamy pojechać. Którędy jechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Legacy na blachach SK..... , który mnie wyregacił an a4 z Katowic oraz kierownika zielonego forestera KR..... na trasie Rybnik Gliwice . Było chyba kiwanko, jakoś tak kątem oka zauważyłem i odkiwałem.

Muszę jeszcze oświniaczyć leśnika. :)

ja kiwałem ale kierownik był bardzo zdziwiony moja reakcją.. Świnek nie widziałem.
Mnie się też tak zdarza. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????
poszukuj wątku o [you] :mrgreen:

 

o co tutaj biegało??bo cos o mnie ,ale nie wiem o co chodziło :?:

 

-- N lip 31, 2011 7:25 pm --

 

Pozdrowionka dla kolegi/kolezanki z sedana DL ,co zaparkowała pod decathlonem w Legnicy w piatek jakoś koło 18 :)

 

Kurcze Wy tez tak macie ,że zrobicie rundke po placu i szukacie gdzie by tu zaparkowac koło znajomej marki :mrgreen: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnej imprezki spotkanego dzisiaj w Ostrołęce. Zauważyłem machanko przez szyberdach we wstecznym lusterku. Odmachałem, ale srebrny bolid skręcał w lewo więc nie wiem czy zauważył.

Pierwsze pozdrowienia od początku posiadania forka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego turbodziadka kombi na blachach DW z czarną trzodą na lusterku i klapie. Stał zaparkowany ok 13:30 pod basenem na Rokosowskiej w stolicy.

 

Tapnięte z Galaxy S.

A dziekuje dziekuje za pozdrowienia. Turboděda ma sie dobrze i stoi nadal na Rokoskowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto siedzi na Maszoperii Forkiem XT (naKaraiby.pl)? W każdym bądź razie pozdrawiam bo jeszcze nie przyuważyłem właściciela przy samochodzie 8)

I pozdro dla innych subaraków (głównie legasie) widzianych w Jastarni, ale nikogo z "trzodą" na aucie nie widziałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci ze masz nie farta :( Ja tam mieszkam od 6 stycznia, nie palcilem za parkometry wogole, i dlatego moge sobie pozwolic na mandaty, dostalem tylko 3 przez ostatnie pol roku, wiec jestem do przodu :) A nie masz tam meldunku? Abonament kosztuje pare groszy. Uwazaj z nie placeniem, bo od 3 w gore nie zaplaconych zakladaja blokade na felunek :?

nie mam tu meldunku, bo polskie prawo jest durne :roll:

 

od 3 nieopłaconych? ciekawe:P ja na jednym mam z 8 niezapłaconych i ani jednej blokady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch niebieskich STI stojących dzisiaj na Placu Konstytucji w Wawie, prawie pod moim blokiem - jeden na rej. WF (bez świnek :cry: ), a drugi na rej SK (z dużym świniakiem na klapie :) ) - ten ostatni chyba jeszcze teraz tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...