Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To powiem Ci ze masz nie farta :( Ja tam mieszkam od 6 stycznia, nie palcilem za parkometry wogole, i dlatego moge sobie pozwolic na mandaty, dostalem tylko 3 przez ostatnie pol roku, wiec jestem do przodu :) A nie masz tam meldunku? Abonament kosztuje pare groszy. Uwazaj z nie placeniem, bo od 3 w gore nie zaplaconych zakladaja blokade na felunek :?

nie mam tu meldunku, bo polskie prawo jest durne :roll:

 

od 3 nieopłaconych? ciekawe:P ja na jednym mam z 8 niezapłaconych i ani jednej blokady :mrgreen:

 

wszystko się zgadza się Palladium... holują od 9 mandatu! z blokadami to nie wiem jak to jest ale ja uciekłem spod gilotyny tzn spod holownika w ostatniej chwili :) u mnie to był 9 lub 10 mandat i "panowie" już się zabierali za auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemno-niebieskiego GT który właśnie przebulgotał mi koło ucha na tyłach Carrefour Reduta. Biały świniacz na klapie był, niestety nie doczytałem nicka...

No i dla Saracena44 który minął mnie 30sek temu w tym samym miejscu ;)

 

 

Tapnięte z Galaxy S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Czarnego Forestera który dziś wieczorem na Puławskiej wpuścił mnie z mojego kończącego się pasa na swój blokując tych z tyłu :) Od razu mi się humor poprawił. :) Świnki nie dojrzałem ale potem było jeszcze pozdrowienie awaryjnymi więc musiała gdzieś tam być. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego ...... Ładnie gada ten nowy wydech. :wink:

 

a ile butelek można tam schować :wink: :mrgreen:

 

 

pozdrawiam kierownika Imprezy STI WW..... blue mica , złota felga , brak świnek zaparkowanej wczoraj ok 15 na Świętokrzyskiej między Marszałkowską a Emilii Plater 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Szubaru widzianego wczoraj w korku na Al. Wilanowskiej o 17.45 przed dojazdem do Puławskiej.

Staliśmy jakieś 15 metrów od siebie :) ale ja zaskoczyłem dopiero jak mnie minąłeś bo w tym samym czasie spotkałem jeszcze innego kolegę na skuterze...

 

I pozdrawiam jeszcze kierowce niebieskiej Imprezy n/a jak dobrze pamiętam RKL xxxx, który wpuścił mnie wczoraj w korku na Hynka - kiwka była, ale świnek ani u mnie ani u niego nie można się dopatrzyć :oops: chyba muszę sobie w końcu jakąś sprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam załogę zielonej, oświniaczonej mazdy 626 omruganej i obtrąbionej na moście pokoju we wrocławiu. niestety załoga chyba zmęczona była, albo nie do końca kojarzyła, co to za "misia" wozi na klapie, bo nie zanotowałem reakcji poza odrobinę zdziwionymi spojrzeniami :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego widzianego dziś około godziny 13 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej z ul. Puławską. Ładnie gada ten nowy wydech.

 

Dzięki. Odpozdrawiam. 8)

Pozdrawiam kierownika czarnego EVO, z którym dziś bokiem polecieliśmy na skrzyżowaniu Rosoła z Ciszewskiego, dziś późnym popołudniem. :mrgreen:

Wcześniej kiwka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowie Kierownika w bordowym Forku Turbo który skręcał z trasy nr 2 na Poznań w ms. Święcice w strone Józefowa.......Rowerzysta

 

Odpozdrawiam :idea:

Kojarzę, kojarzę 8) Pierwsza myśl; coś jest chyba nie tak, bo ten rowerzysta jakoś tak patrzył... światła są, dymić chyba nie dymi, gumy też nie złapałem, radio nie tak znowu głośno, więc co :?: :roll: ...

 

The Forum :twisted:

 

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika Suzuki Swift ze świniakiem na lusterku, którego minąłem wczoraj wieczorem w Grodzisku Maz., a z dzisiejszego ranka kierownika VW Sharana oblepionego świnkami dwojakiego rodzaju i łapką siemanko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Szubaru widzianego wczoraj w korku na Al. Wilanowskiej o 17.45 przed dojazdem do Puławskiej.

Staliśmy jakieś 15 metrów od siebie

 

odpozdrawiam 8) nie zauważyłem :(

 

 

pozdrawiam czwartka spotkanego we wtorek wieczorkiem na Idzikowskiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...