Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia "wczorajsze" dla kieriwników / kierowniczek dwóch samochodów widzianych wczoraj wieczorem (ok. 20:00) zaparkowanych na parkingu podziemnym pod Sadyba Best Mall :

1. IMPREZA "bug" Blue Mica - przepiękna - zaparkowałem swojego OBK "dzióbek w dzióbek" żeby też sobie popatrzył i pogadał :D

2. TRIBECA - czarna, przyczajona blisko wejścia

 

Oba samochody oświniaczone - może forumowicze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam: jak drogi w Bułgarii? Właśnie w tamte okolice zamierzamy pojechać. Którędy jechałeś?

Ja tam bylem 5 lat temu. Motoryzacyjnie polecam przejazd przez Fogarasze w Rumunii (serpentyny I widoki palce lizac!)' date=' potem autostrade od Bukaresztu nad morze I w dol przez granice...[/quote']

Ja byłem 7 lat temu, ale ciekawy jestem jak przejazd w tym roku wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam: jak drogi w Bułgarii? Właśnie w tamte okolice zamierzamy pojechać. Którędy jechałeś?

Ja tam bylem 5 lat temu. Motoryzacyjnie polecam przejazd przez Fogarasze w Rumunii (serpentyny I widoki palce lizac!)' date=' potem autostrade od Bukaresztu nad morze I w dol przez granice...[/quote']

 

Drogi porównywalne jak w Polsce tylko inny styl jazdy,, trzeba sie objechać...

Można jechać przez Rumunie (dalej ale nie stoi sie na granicy) lub przez Serbie 3-6 godzin stania na granicach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam: jak drogi w Bułgarii? Właśnie w tamte okolice zamierzamy pojechać. Którędy jechałeś?

Ja tam bylem 5 lat temu. Motoryzacyjnie polecam przejazd przez Fogarasze w Rumunii (serpentyny I widoki palce lizac!)' date=' potem autostrade od Bukaresztu nad morze I w dol przez granice...[/quote']

 

Drogi porównywalne jak w Polsce tylko inny styl jazdy,, trzeba sie objechać...

Można jechać przez Rumunie (dalej ale nie stoi sie na granicy) lub przez Serbie 3-6 godzin stania na granicach..

 

Potwierdzam, byłem w tym roku, przez Rumunię bliżej, drogi dobre, tylko trochę remontów dróg i mostów. Przez Serbię fajnie bo autostradami (czyli autostrady na Węgrzech, w Serbii i przez 2/3 Bułgarii), tylko to stanie na granicach z "rodowitymi" Niemcami, Francuzami itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel czerwonej turbowanny z prosiakiem na lusterku ma chyba jakiegoś wroga bo lewy bok na całej długości przejechany kluczem lub gwoździem :?

 

czuję się POzdrowiony :)

 

wróg to raczej za dużo powiedziane, raczej gówniarz z Ochoty, którego miałem ochotę ość poważnie okaleczyć, tak, żeby do końca swych dni, już nie zrobił żadnej głupoty (głównie myśle o braku możliwości przekazania genów pokolenie dalej).

 

-- 07 sie 2011, 16:26 --

 

Pozdro dla ekipy zapakowanej w Forka i OBKa (oba nowe) przyuważonych na Kempingu Sielanka w Warce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla dwóch niebieskich GT na złotych:

1. w Łazach kolo Mielna, blachy EL 77xxx, podkładki z Bajkowej

2. w Mielnie, blachy ZK...

oraz dla widzianej pierwszy raz na żywo Imprezy XV (srebrna, Mielno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właścicieli stada subaraków stojących u Zbyszka na podwórku i ulicy.

Właściciel czerwonej turbowanny z prosiakiem na lusterku ma chyba jakiegoś wroga bo lewy bok na całej długości przejechany kluczem lub gwoździem :?

 

Znamy te wianienke, to na pewno DNL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajdowe pozdrowienia z Husowa z soboty (6 sierpnia) dla załóg zielonego Forestera i niebieskiej Imprezy, oraz człowieka w koszulce z autografami Kajto (na górze, przy skrzyżowaniu powyżej kościoła). :D Ja przyjechałem wprawdzie Mercedesem z kolegą z Niemiec, ale za to szpanowałem subarową koszulką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków ( nie było ich za wiele, niestety ) widzianych w okresie od 24.07. do 05.08. w okolicach Karwi i Jastrzębiej Góry. W szczegóności pozdrawiam Forka 2.0XT II gen. koloru szampana oraz srebrnego VW POLO (chyba) z trzodą na lusterku widziane w Ostrowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI na złotych felgach i na małym spoilerze nad szybą naklejka SPRT, rejestracja zaczyna się od KWA, za którym jechałem dziś rano ponad 10 km, zanim nie skręcił do Suchej Beskidzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ekipy zapakowanej w Forka i OBKa (oba nowe) przyuważonych na Kempingu Sielanka w Warce.

Ty straszny kawior jesteś , skoro w takich miejscach bywasz . Trzymasz tam swoje konie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z weekendu dla:

 

- kierownika Legasia na brytyjskich blachach który śmigał z Włodawy w kierunku Chełma

- kierownika srebrnej imprezki LC... bez wiatraka

- kierownika czerwonej imprezki nr nie pamiętam, chyba też bez wiatraka

- kierownika szampańskiego/złotego Forka LB...

- kierownika niebieskawego Forka LU... chyba diesel :mrgreen:

wszystkie widziane nad jez. Białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...