Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a dzisiaj widziałem i.kali.i po 16 al.JPII w kierunku Żoliborza tylko jakimś takim dziwnym samochodem

 

 

bylem tam :) ale Ciebie nie widziałem. byc może gorączka i początek anginy mają jakiś wpływ na wzrok. musze to dokładniej zbadać. Odpozdrawiam oczywiście.

Pozdrawiam również maćkasubru, którego wpuściłem na wjeździe na grota z wisłostrady.

aaa i rano (ok. 7.20) srebrny GiejTek ze świnkami widziany na Marynarskiej w strone galmoku. niestety zauwazony w ostatniej chwili, wiec nie mam pojęcia kto to. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla

:arrow: kierownika tego hawka zaparkowanego na Kołłątaja o 15.15

201108081044.jpg

 

:arrow: kierownika zielonego OBKa model z ok 2000r, wyprzedziłam go na Solidarności ok 16, zobaczyłam świnie na obu lustrach i dałam awaryjne ale kolega chyba nie zauważył bo zaczął skręcać na ślimaka w kierunku al Smorawińskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od mojej Żony dla kierownika oświniaczonego lusterkowo outbacka (mforbi?) od C4GP NOIR avec le pig :D spotkanego dziś ok. 14:00 na Geodetów.

Duża szansa że to faktycznie ja byłem - wracałem z przeglądu od A.K.

Odpozdrawiam zatem :-)

I pozdrawiam rowniez Korzen93 spotkanego w tymże serwisie (i na kawusi) i kilka innych "oswiniaczonych" samochodow tam stojacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od mojej Żony dla kierownika oświniaczonego lusterkowo outbacka (mforbi?) od C4GP NOIR avec le pig :D spotkanego dziś ok. 14:00 na Geodetów.

Duża szansa że to faktycznie ja byłem - wracałem z przeglądu od A.K.

Odpozdrawiam zatem :-)

I pozdrawiam rowniez Korzen93 spotkanego w tymże serwisie (i na kawusi) i kilka innych "oswiniaczonych" samochodow tam stojacych.

Słyszałem o przeżyciach. Co teraz bierzesz? Relanium to mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla dwóch srebrnych? Legasiów (chyba bez trzody) obmachanych z wzajemnością - jeden pod Bydgoszczą (kontakt także przez CB), drugi chyba w okolicy Lipna-Sierpca (machanko i mruganko awaryjkami) czy gdzieś tam :-) oraz pozostałe Subaraki obmachane bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia z Ulicy Koszykowej przy Wilczej na światełkach dla kierowcy srebnego Hawka WRX-a z którym sobie pomachaliśmy jak szedłem chodnikiem. Byłem w Subarowej kurtce przeciwdeszczowej i wypatrywałem świnek na lusterku, ale nie było :( Tylko spojrzenia oczka oczka uśmiech i pomachanie łapką po 14h pracy postawiło mnie na nogi i w ten deszczowy już prawie wieczorek koło 19.05 stał się kolorowo-Subarowy :)) Jescze można mnie tam wypatrzeć z parasolką Subarową ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika BlueImprezy SO... ze świnkami na lustrach.

Minęliśmy się przy wylocie z tuneliku w okolicach giełdy w Mysłowicach.

Wyłoniłeś mi się z czarnej czeluści tunelu nagle acz niespodziewanie, więc machnąć nawet nie zdążyłem.

 

 

Dzieki, oczywiście odpozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam Beatix, która to nakleiła mi dzisiaj karteczkę ze Świńskimi pozdrowieniami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Już chciałem jechać na orlen i szukać twojego Gietka ale nie mam takich karteczek i takich zdolności plastycznych :P

 

EDIT

 

buhaha teraz sobie przypomniałem ...gdy wjeżdżałem na ten parking Pan z ochrony ostrzegał mnie, że MOGĄ MI COŚ NAKLEIĆ NA SZYBĘ. miał na myśli wredną naklejkę, że tu się nie parkuje. W sumie trafił z tym naklejaniem... prorok jakiś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam Beatix, która to nakleiła mi dzisiaj karteczkę ze Świńskimi pozdrowieniami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Już chciałem jechać na orlen i szukać twojego Gietka ale nie mam takich karteczek i takich zdolności plastycznych :P

 

EDIT

 

buhaha teraz sobie przypomniałem ...gdy wjeżdżałem na ten parking Pan z ochrony ostrzegał mnie, że MOGĄ MI COŚ NAKLEIĆ NA SZYBĘ. miał na myśli wredną naklejkę, że tu się nie parkuje. W sumie trafił z tym naklejaniem... prorok jakiś :?:

 

:D pozdrowienia na forum wystarczą

 

jak prorok to niech lepiej 6 cyferek poda :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kierownika zielonego OBKa model z ok 2000r, wyprzedziłam go na Solidarności ok 16, zobaczyłam świnie na obu lustrach i dałam awaryjne ale kolega chyba nie zauważył bo zaczął skręcać na ślimaka w kierunku al Smorawińskiego

Możliwe że Maciek , ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty straszny kawior jesteś , skoro w takich miejscach bywasz . Trzymasz tam swoje konie ?

 

kunia można trzymać w Hotelu Sielanka, a na kampingu co najwyżej można na psie pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika BlueImprezy SO... ze świnkami na lustrach.

Minęliśmy się przy wylocie z tuneliku w okolicach giełdy w Mysłowicach.

Wyłoniłeś mi się z czarnej czeluści tunelu nagle acz niespodziewanie, więc machnąć nawet nie zdążyłem.

 

 

Dzieki, oczywiście odpozdrawiam ;)

 

O ja cież...To moje pierwsze odpozdrowienia. Wzruszenie mnie ogarnia i wraca wiara w kiwki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szklanka wody 8 zł :shock:

 

 

nie wiem, piłem tą z wężą na polu namiotowym ;)

 

 

Pozdro do oświnionej Octavii na Rondzie Ziutka, czyli Górczewska/Prymasa.

Nie wierzysz . Rozbestwiły ich ludzie co trzymają konie u nich z całej Europy . Trzymają tam z wielu krajów . Podnieśli ceny dodatkowo na kilka dni przed Mistrzostwami Świata w Powożeniu i tak zostało do dziś . Robiłem tam trochę przy klimatyzacji to się przekonałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...