Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro.

Wczorajsze dla złotego Legacy na Decathlon Okęcie i dzisiejsze dla OBK (nadleśnictw czy cuś) na węźle Wiskitki 

Oraz mało widoczna ale słyszalna czarna przedliftowa turbolodówka przy starostwie w Sochaczewie. 

IMG_20220511_114749.jpg

IMG_20220511_114550.jpg

IMG_20220511_112125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że człowiek ruszy się po 2 latach z hołmofis do biura, a tu prawdziwy wysyp świnek :superhero:

1. Zaczęło się od wtorkowej błękitnej imprezy w Wieży mBanku.

2. W czwartek znów do biura, a tam na Waliców natknęłam się na oświniaczoną Kię - serdecznie pozdrawiam kierownictwo tejże Kiii (i zapewne jakiegoś Subara, który jest w rodzinie).

3. Wracając z pracy, spotkałam pod Ferio Wawer pewną rodzinę w oświniaczonym Outbacku i ucięłam sobie przesympatyczną pogawędkę z kierownikiem tegoż.

4. A dziś w Radości, załatwiając sprawunki, zobaczyłam kolejną błękitną Imprezę z trzema świnkami na aucie i właścicielem w środku. Jako żem blachara na Subaru, nie mogłam Sobie podarować i również zaczęłam pogawędkę z kierownikiem. 

Taki świński powrót do biura to ja rozumiem :D

20220512_164623.jpg

20220512_164635.jpg

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla zagubionego kierownika srebrnej Imprezy kombi (blachy chyba ZK....), który na Ligockiej ok. 19. 15 zastanawiał się co robić, bo droga była zablokowana przez wysięgnik strażacki.

Świnki były, machałem, ale chyba nie zauważony. Zawracałem ci przed maską. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było wracać do domu z rowerowej wycieczki do Sopotu przez Brzeźno, bo tam stało takie ładniutkie coś: Impreza 2.0 GX. Czerwone chlapacze i żółte świnki na lusterkach! :thumbup: Pozdrawiam więc kierowcę (niezależnie od płci ;)).

 

76A1945B-151B-4079-A3EB-97A219E020D4.thumb.jpeg.8b8de94c33318e22bf4d5d63e1609f82.jpeg

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czekker napisał:

@BelegUS , chyba do Ciebie dzisiaj machałem na Wiosny Ludów? :)

Jechałeś bliźniaczym (prawie) OBK z naprzeciwka..

 

Dokładnie tak, dumałem z jakim bratem bliźniakiem Outbackowym miałem kiwkę - od razu humor lepszy :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla właściciela ciemnozielonego Forestera XT z bagażnikiem dachowym, który wpuścił mnie dziś na lewy pas, na Powstańców Śląskich we Wrocławiu, zaraz obok stłuczki autokaru Flixbusa z Toyotą. Wracałem od lekarza z mamą szwagra, jej czerwonym Polo z czarnym dachem. Dzięki, kolego! :)

Przy okazji - mój wspaniały, cudowny i kochany Outback obchodzi dzisiaj 20 urodziny, a razem jesteśmy od dziesięciu lat.:yahoo:

Miałem go odkurzyć, umyć i nawoskować z okazji jubileuszu, ale bardzo padało, jednak co się odwlecze... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...