Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Heh taki mały off topic ale chciałem pozdrowić Psa :D , który od dziś jest moim mistrzem. Jak by był mój to nazwał bym go HKS!

 

Dobre upalanie musi być bo cały czas sapie :D

Pozdrowienia z 31.01 dla kierownika turbowanny widzianej na Bora-Komorowskiego około 23:20, oraz dla kierownika WRXa hawka wagona widzianego pół godziny później na Alei 29 Listopada (krk) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla kolegi o ile się nie mylę Dorsza widzianego dziś w Posortach około 15,00-15,30, ja na myjni myłem swojego czarnucha, obmachałem, ale reakcji nie widziałem, może kiwka była, ładnie burczy imprezka.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj: GT w pięknym szarym kolorze na blachach WPR Al. Jerozolimskie w okolicach Centralnego - pomachane jakoś po 14:00 i bluce mica Hawk STi około północy Al. Jezrozlimskie/Niemcewicza - mryganko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla ekipy srebrnego forka I gen. sTurbo na WLI z oświniaczonymi lusterkami machający mi w Magnuszewie :yahoo:

dla forka III gen na WR również w Magnuszewie

i dla srebrnego forka I gen. nie wiem na jakich nr bo ciemno już było a może to ta sama ekipa na WLI ? :P

 

z dzisiejszego dnia

 

dla pieknej srebrnej Imprezy z kurnikiem na KLI w Zwoleniu :D

dla Obk na WZW również w Zwoleniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kolegi w srebrnej Imprezie GC (chyba nawet wersja Sport) mijanego w Zabierzowie jakoś tak koło 16:20. Widziałem machanie, tylko jedną ręką trzymałem kierownicę a drugą wyciągałem coś ze schowka i już nie miałem trzeciej żeby odmachać ;)

 

blachy były chyba SJ, ale na pewno zaczynały się od S

Edytowane przez Staropramen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice - Centrum ok. 9.30.

Pozdrowienia dla bulgoczącego pięknie WRXa w słusznym kolorze nadwozia i felg na blachach z Żor, który zanurkował w podziemia dworca. Echo się niosło... :)

Pozdrawiam kierownika z czarnego Legasia kombi SK..... z prosiaczkiem (bo malutki) na lewym lusterku zagadanego przez komórkę :yellowcard: ok. 10-tej w centrum :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak: godz. ok. 21, A4 gdzieś pod Gliwicami. Ciemno jak w... kopalni.

 

Pozdrowiony awaryjnymi przy wyprzedzaniu jasny outback MY10->, odpowiedział tym samym.

 

Tak sobie trzeba urozmaicać autostradową nudę ;)

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...