Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj z Lidzbarka dla Wełniacza, z godziny 19:00 z okolic ulic... no tu jest problem... Austronautów/Warszawskiej/Polnej... Długo krążyłem po okolicy, żeby znaleźć 'swój' adres. :mrgreen:

 

ul. Astronomów :lol: Pozdr.

 

Ta jest. Pierwsza meganka na czarnych tablicach ONH. Nie miałeś szans skojarzyć, że jesteś widziany. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela ok 10 obmachana srebrna wanna w otrebusach ;-)

 

wczoraj moja druga polowke ktos pozdrawial z zielonej wanny odmachala ;-)

 

dzis srebrna wanna na LKS na karolkowej.

 

pozdrawiam tez kolege ze srebrnego wrxa, z ktorym chwile lecialem z C

tamten wieczor skonczyl sie mandatami i 1pkt dla wszystkich na s8

;-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonej turbowanny na mikro-rondzie na Baletowej tuż przed południem!

Turbodziadkiem byłem (jestem i będę :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Wrocławskie dla:

 

- najpierw usłyszanego a później zobaczonego i obmachanego buga wrx na parkinku Praktikera z numerkami DB*****

- ok 17.20 obmachanej niebieskiej turbo wanny na moście grunwaldzkim

 

A Dziękuję i również pozdrawiam:) Mam nadzieję, że Mc smakował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos, chyba zrobiles z mojego sedana wanne :D Bo to na moscie dzis to ja :mrgreen: Ledwo zdazylem podniesc reke :lol:

 

Pozdro!

 

I jeszcze na krzyckiej po godz. 17 pozdrowienia dla Pana w Foresterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jakoś po południu (~15:00?) czarny bug na rondzie Al.Jerozolimskie/Śmigłowca skręcający do Reduty. Obtrąbiony i obmachany.

 

 

Jeżeli to był nie bug, tylko blob z blondynką za kierownicą, to jest szansa, że to była moja lepsza połowa na zakupach 8)

Wróciła cała dumna, że ktoś ją pozdrawiał i kazała mi szczególnie pilnować tego wątku :twisted:

Oczywiście odpozdrawia serdecznie 8)

 

Możliwe ze blob, jeżeli trąbienie i machanie lepsza połowa widziała z wiśniowego outbacka w nowej budzie to to byłem ja. :-)

Stała na pierwszego do skrętu a ja przeleciałem jej przed maską machając. :-D

Proszę poinstruować lubą jak się reaguje na machanie jadąc oświniaczonym wozem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos, chyba zrobiles z mojego sedana wanne :D Bo to na moscie dzis to ja :mrgreen: Ledwo zdazylem podniesc reke :lol:

 

Pozdro!

A myślałem że w ogóle nie zauważony byłem :P

Zobaczyłem przód a na tyle już się nie skupiałem :D

To świniak odwrócił moją uwagę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poinstruować lubą jak się reaguje na machanie jadąc oświniaczonym wozem.

 

 

Luba poinstruowana jak trzeba, tylko się tłumaczyła, że za późno się zorientowała w czym rzecz. W każdym razie zadowolona z pozdrowień była bardzo i odpozdrawia serdecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy o ile wiem to nie mam Nissana :mrgreen: , powiem więcej nawet zajęć dzisiaj nie mam :mrgreen:
Oki :-)

Zatem pozdrawiam Kierownictwo białego Nissana Cube ze świnką na pupie, na końcu Starościńskiej (troszkę nam zastała bramę, ale co tam) oraz piękne błękitne Imprezy STI, które burczały po Puławskiej koło Dolnej, około 13:00. Najpierw jedna w stronę Ursynowa, potem druga do Centrum... Biuro naprzeciwko Statoila oglądałem... Jeśli będą tak jeździć codziennie, to weźmiemy to biuro i biore biurko przy oknie ;-) Chyba potem widziałem jedną z nich (Blob STI) zaparkowaną na chodniku na Puławskiej przed Rakowiecką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Audi A6 kolor stalowy ze świniaczem na klapie, uciekającego mi w Wilanowie w stronę Powsina ok. 18.40. :wink:

 

dzięki i również pozdrawiam :) , myślałem że pojedziesz za mną i będzie okazja do kiwki, ale na końcu Wilanowskiej skręciłeś w lewo :(

Ładny ten Twój Forczysław 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Załogi błękitnej turbowanny na złotych z dużą anteną CB na tylnej klapie i podkładką pod tablicę z "Fantazji", z którą to Turbowanną pojechaliśmy sobie dziś chyba przed 10:00 w przerywanym duecie od małych Siekierek

 

Czyżby moja była wanna ...

duża locha z kwasu i parktronic w kolorze nadwozia ? :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...