Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Podrowienia dla Pana Andrzeja Kopera, którego wyprzedziłem w korku na zjeździe z Ostrobramskiej w Płowiecką!

 

-- 5 kwi 2012, o 21:27 --

 

Mogę opowiadać, że dziś wyprzedziłem Mistrza Polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla własciciela zielonego forka II oświniaczony z każdej strony-co to stoi codziennie pod Carrefourem w Bolesławcu.Gdzież pracuje ten osobnik-bo na bank pracownik:)

 

-- Pt kwi 06, 2012 12:11 am --

 

pozdro dla własciciela zielonego forka II oświniaczony z każdej strony-co to stoi codziennie pod Carrefourem w Bolesławcu.Gdzież pracuje ten osobnik-bo na bank pracownik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla własciciela zielonego forka II oświniaczony z każdej strony-co to stoi codziennie pod Carrefourem w Bolesławcu.Gdzież pracuje ten osobnik-bo na bank pracownik:)

 

Na Lubinskich tablicach. :wink:

Posiada jakiś sklep w pasażu Tesco w Jelonce. Nie wiem, czy nie związany z fotografią.

W Bolesławcu widocznie też. to forumowicz Seb_ek

 

-- 6 kwi 2012, o 11:43 --

 

Dzisiejsze pozdrowiska dla srebrnej, oświniaczonej lodówy, która stała zaparkowana powyżej os. Rózyckiego w Mysłowicach(godz.11:30) oraz dla niebieskiego lanosa, którego mijałem w KACE na Jankego(godz. 12:20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gwidona bo ze śledztwa to ustaliłem z którym kiwnąłem się jak jechał chyba do Sebka i wracał z Bajkowej22 ;) Nie wiem która była bo byłem podjarany boczurem, którego wykonałem z Subrą :D

 

Normalnie nic się nie ukryje :) Odpozdrowienia serdeczne. I jeszcze ukłony zaległe dla posiadaczy oświnkowanego granatowego GC z wlotem wyjeżdżającego jakiś czas temu ze stacji na Stawki, czarnego Forka z wczorajszej Głębockiej po 23.

A poza tym wesołych i spokojnych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taxus, pozdrawiam z Pawiej :wink:

Odpozdrawiam Świątecznie :D

Pozdrowienia dla niebieskiego Bug-a WRX na złotych ATS-ach z roziowymi świniakami na lusterkach stojącego na Ciepłej i dla srebrnego nowego Forka wyjeżdżającego z parkingu na Chłodnej świniak na lustrze był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego ze srebrnym zderzakiem (albo odwrotnie?) BugEye'a (II gen na pewno), z którym wymieniłem pozdrowienie/pomachanie w Ustroniu - on jechał starą drogą na Cieszyn, ja zbliżałem się do skrzyżowania z dwupasmówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiejsze pozdrowiska dla srebrnej, oświniaczonej lodówy, która stała zaparkowana powyżej os. Rózyckiego w Mysłowicach(godz.11:30) oraz dla niebieskiego lanosa, którego mijałem w KACE na Jankego(godz. 12:20)

:) Dzięki i odpozdrawiam.

Często tam stoję. Wykańczamy mieszkania. Biały montaż i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla bialego XC90 ze swinka na klapie widzianego wczoraj na trasie torunskiej i dalej na plochocinskiej... nawet niemrawo machnalem ale rozumiem ze wlasciciel auta wyznaje zasade ze kierownik EVO to wrog :mrgreen:

i kolejne pozdro dlakierownika ciemnego GC8 z duza lotka i swinia na lustrze widzianego wczoraj na zdziarskiej przed mostkiem... kto ujezdza taki rydwan w moich okolicach - przyznac sie !! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka świń pozdrowić chciałem, Ja.

 

- golf III z prosiakiem na zerdzewiałej klapie

- czerwony WRX wagon na Raszyńskiej w stronę Wawelskiej (na białej feldze ?)

- Wawelska w korku w kierunku pomnika, blue Lanos ze świnią (nie zdążyłem)

- blue WRX (sit?) na wysokości bazarku przy Wałbrzyskiej (skręt z Puławskiej)

- biały dziadek na prymasa po drugiej stronie

- chyba wczoraj na Pileckiego w okolicy fotoradaru, srebrny GT ze świnią na klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gwidona bo ze śledztwa to ustaliłem z którym kiwnąłem się jak jechał chyba do Sebka i wracał z Bajkowej22 ;) Nie wiem która była bo byłem podjarany boczurem, którego wykonałem z Subrą :D

 

Normalnie nic się nie ukryje :) Odpozdrowienia serdeczne. I jeszcze ukłony zaległe dla posiadaczy oświnkowanego granatowego GC z wlotem wyjeżdżającego jakiś czas temu ze stacji na Stawki, czarnego Forka z wczorajszej Głębockiej po 23.

A poza tym wesołych i spokojnych Świąt :)

 

Hihi wpadłeś :twisted:

 

Serdeczne Pozdrowienia dla Grzesia, który był dziś u mnie po kwiatuszki :))) Bardzo było Miło poznać :D Mam nadzieję, że się spotkamy Subarakami ;)) Bo ja tylko od Święta jestem pod Halą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla czarnej turbowanny widzianej na światach na korfantego w Katowicach koło 16

z dziś

pozdrowienia dla czarnego bloba lecącego z Karkowa na Katowice o godzinie 13:47

pozdrowienia dla niebieksiego GT-eka widzianego przy stacji benzynowej przy zjeździe na Autostradę Kraków - Katowice dokładnie za Bochnią

i może trochę antypozdrowienia dla dwóch kolegów w niebieskim WRX - robalu na numerach KNT lub KTN gdy stałem na stacji PITSTOP bo mi się urwała śruba od rozrusznika i się wszystko wyje....(moderator czuwa) liczyłem na pomoc, ale tutaj wielki szacun dla Pana Michała z RCS który rzucił całą robotę i gnał do mnie jak szalony ponad 100km aby to dziadostwo naprawić wielkie uznanie i szacunek dla tego Pana

no i pozdro dla całej masy Forków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...