Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego wrx z naklejkami [Motul...] przed Radomiem. Spieszyłem się na stadion Wisły w Krk ;)

 

I krakowskie pozdrowienia z ul. Piłsudskiego dla granatowego Golfa kąbi KR... z dużą świnią na klapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka z kugim, wczoraj na trasie siekierkowskiej :)

 

Dzis rano skrecalem z Woloskiej w costam(Postepu?), w kazdym razie opor dziuraaaawe to na swiatlach stal swiezy bialy forczyslaw z czarna swinia i blachami z Sochaczewa, machnalem, kierownik jakby ogarnal ale chyba nie do konca :P

 

I sporo zalegle pozdro, dla kierwonika srebrnego Hawka WRX z czerwonymi napisami na drzwiach "wrx", oraz czarna trzoda na lusterkach, jakies 2tyg temu w promenadzie na czerwonym, pare metrow dalej moj dziad spoczywal, sebachon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sporo zalegle pozdro, dla kierwonika srebrnego Hawka WRX z czerwonymi napisami na drzwiach "wrx", oraz czarna trzoda na lusterkach, jakies 2tyg temu w promenadzie na czerwonym, pare metrow dalej moj dziad spoczywal, sebachon?

 

Ano. :) Odpozdrawiam gorąco. Dwa razy w tygodniu bywam tam w Almie na zakupach i czasami krótko spotujemy z Amstaffem23, więc w razie czego dawaj znać jak tam będziesz się wybierał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego wrx z naklejkami [Motul...] przed Radomiem. Spieszyłem się na stadion Wisły w Krk ;)

 

I krakowskie pozdrowienia z ul. Piłsudskiego dla granatowego Golfa kąbi KR... z dużą świnią na klapie :D

 

ha! to Twojego Outbacka widziałem, rzucił mi się w oczy przez te felgi ;)

w okolicach Wodzisławia się mijaliśmy, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tam prawie mieszka... ;):P:lol:

Dokladnie :P

To znaczy?

Pracuje w Yoko :wink:

 

Jeszcze cieple pozdro sprzed chwili:

Forek srebrny przy knajpie Niepodleglosci/Madalinskiego, byla swinia, nie mam pewnosci, ale to chyba moj sasiad z bloku obok 8)

Kubeusz, Rakowiecka/Niepodleglosci

Simon 28 sekund pozniej na Warynskiego, ja pomrugalem, a Szymon powarczal jak mnie dogonil :P

 

Siakis spot mieliscie tajny czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, tak jechalem dziadem, choc bardziej stalem bo na przystanku pod sgh znajomy wysiadal :)

Ciemno bylo, ale wysepilem wzrokiem :mrgreen:

 

goory, wyjechalem juz dawno :) szlo to bardzo powoli, niestety swiatla przy zoo sa bardzo krotkie zeby ludzie z Pragi tez mogli sie wydostac, i stad ten kibel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraków fanów radiowej Trójki, którzy byli w niedzielę, urodziny radia, na myśliwieckiej - widziane srebrny forester, takaż impreza i legaś na krakowskich, czyli nasz

pozdr dla fanów trójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legaś na krakowskich

 

Zapewne Pana Miecugowa... Widziałem go kilka razy na Koszykowej. Jest wielkim fanem i jednocześnie "narzędziem reklamowym" Subaru. :wink:

 

sebachon, z tym moze byc ciezko, bo czest szef siedzi :(

 

Spoko, się zapłaci. :wink: Kilka razy robiłem podchody pod Yoko, ale jakoś nigdy jeszcze nie spróbowałem. Będzie zatem okazja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki jasnego lanosa, którą widziałem dzisiaj na Rosoła około 8.00.

Była świnka na klapie, ale taka jakaś inna - niby wściekła ale z innymi brwiami - a w zasadzie jedną brwią bo połączoną. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! to Twojego Outbacka widziałem, rzucił mi się w oczy przez te felgi

w okolicach Wodzisławia się mijaliśmy, pozdro!

 

Odpozdrawiam! ...tylko - Wodzisławia...? Śląskiego? Nie było mnie tam...

:shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...